اخبار اسنپ

طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده حافظ سلامت

دنیا همچنان با کرونا درگیر است. سبک زندگی بسیاری از ما در همین ماه‌های گذشته در اثر شروع کرونا تغییر کرده است. ماسک و دستکش به بخش‌های مهمی از پوشش روزانه و بیرون از خانه‌مان تبدیل شده است. مواد ضدعفونی‌کننده نیز جای ثابتی در سبد خرید‌های روزانه ما پیدا کرده است.

اسنپ مثل همیشه در فضای جدید نیز دغدغه حفظ سلامت کاربران راننده و مسافران را به عنوان اولویت اصلی خود در نظر گرفته و در همین راستا استفاده اجباری از ماسک در ناوگان را در دستور کار قرار داده است. بنابر همین قانون که فقط برای حفظ سلامت کاربران راننده و مسافران آنها اجرا شد، حساب کاربری معدود رانندگانی که از ماسک استفاده نکرده بودند مسدود شد.

آغاز طرح

اسنپ از شنبه ۲۰ اردیبهشت طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده حافظ سلامت را در سراسر کشور اجرا می‌کند. در این طرح، مسافران در پایان هر سفر در بخش ارزشیابی کاربران راننده در ۴ زمینه به رانندگان امتیاز خواهند داد.

جدول میزان امتیاز

استفاده از ماسک۲۰ امتیاز
مجهز به دستکش ۱۰ امتیاز
مجهز به ضدعفونی‌کننده۱۰ امتیاز
مجهز به جداکننده فضا۳۰ امتیاز

به کاربران راننده‌ای که در پایان هفته بر اساس امتیازهای جدول بالا، بیشترین امتیاز را کسب کنند ، جوایزی به شرح زیر تعلق می‌گیرد.

۲۰۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی برای ۲۰۰ کاربر راننده
+
درخواست سفر بیشتر برای کاربران راننده‌ برتر

و

۵ جایزه ۱ میلیون تومانی برای ۵ کاربر راننده برتر (در پایان هر دو هفته)
+
درخواست سفر بیشتر برای کاربران راننده‌ برتر

کاربران راننده عزیز توجه داشته باشید که هر هفته روزهای سه‌شنبه میزان امتیازهای شما عزیزان از طریق پیامک به اطلاعتان خواهد رسید. همچنین اسامی برندگان هر هفته، شنبه‌ها (مربوط به هفته گذشته) در شبکه‌های اجتماعی و سایت باشگاه رانندگان اعلام خواهد  شد.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (74 دیدگاه)

1. ممنون خیلی عالیه ای کاش به مسافر هم بگین که ماسک بزنه رعایت نمیکنن

2. خیلی عالیهاما بعضی مسافرانامتیاز نمیدهند واین باعث میشه معدل وامتیاز ما پایین باشه

3. خیلی عالیه اما بعضی مسافران امتیاز نمیدهند وواین باعثمیشه معدل امتیاز پایین باش

4. سلام خیلی عالیه ..
    فقط خیلی ازمسافرا رو دیدم که موقعی که میخوان پایان سفر و بزنن امتیاز بدن ،فقط اون 5 تا ستاره براشون بالا میاد اون گزینه ی نقاط قوت یا نقاط ضعف براشون بالا نمیاد چون اسنپ شون به روزرسانی نیست اینطوری میشه
    سوال من اینه که اونایی که همچین موردی دارن هگه 5تا ستاره رو فقط بدن بازم همچین امتیازی داده میشه یا که نه ،،فقط اونایی براشون کامل این گزینه ها بالا میاد امتیاز صورت میگیره …ممنون میشم راهنماییمون کنید..

5. خیلی عالیه فقط لطف کنید به مسافران بگید زود از خونه بیان بیرون

6. خیلی عالیه ولی اگه میشد مثل کاور جداکننده ماسک و مواد ضد عفونی کننده هم میدادن خوب میشد

7. سلام من ۳ سال تو اسنپم .عالیه.فقط ی چیز .چرا ب ما جداکننده فضا نمیدن میگ برو هر کی اسمت نوشته ازش بگیر مگ قرار نیس این محافظا ب دست ما برسه چرا ب من نمیدن

8. عالیه ولی سهمیه بنزین ماهنوزواریزنشده لطفا پیگیری کنین.. ممنونم

9. سلام طرح عالیه ولی مسافر همیشه ناراضیه مخصوصا سر جدا کننده ها وهیچ وقت امتیاز نمیدهند من از هر مسافر خواهش میکنم امتیاز کلی را بدهند همه قبول میکنن ولی امتیاز خیلی وقت هست تغییر نکرده یعنی اکثرا اصلا اهمیت نمیدن وخدا نکنه دیرشون شده باشه وتو سرعت قانونی را رعایت کنی لایی نکشی طرف دیر برسه که خودش دیر اقدام کرده سر راننده خالی میشهو امتیاز پایین میدن یا خدا نکنه توقف نکنی خریر کنن بگی توقف در مسیررا بزنید اضافه بشه خلاصه باید برای راننده هم جدول امیتیاز مسافر قسمتهای مختلف داشته باشه راننده هم بتونه از مسافر شکایت کنه درپناه حق

10. سلام .اگر کل هزینه ها غیر نقدی باشه عالیه پول عامل انتقال کرونا را بیشتر میکند .تا حد امکان مسافران یک نفر تا ۳نفر عقب بنشینند

11. کرایه هاتون با خرج های ماشین نمیخونه.من راننده فعالی بودم از وقتی بنزین سه هزار شد دیگه نتونستم اسنپ کار کنم.کرایه ها حداقل باید دوبرابر بشوند.اینجوری نمیصرفه

12. لطفا از مسافرین عزیز درخواست کنید تا در حد امکان از صندلی جلو استفاده نکن
    در ضمن جدا کننده ها خیلی عالین فقط حیف زدو پاره شد
    خسته نباشبن

13. سلام بسیار این برنامه ماسک وموادضدعفونی وراعایت بهداشت عالی است

14. بسیار عالی فقط به مسافرا بگید ک جلو سوار نشن و بیشتر 3نفر نباشن به خاطر سلامتی خودشون

15. سلام.با این که امتیازم بالاست فعالیتم زیاد بود سهمیه بنزین برایم واریز نشده چرا مشکل کجاست

16. سلام خسته نباشید به کارکنان زحمت کش اسنب نظر من و شاید نظر همه رانندگان ناوگان اسنب این باشه که آیا ما نمی توانیم از شرایط تاکسی هایی داخل شهر واستانها از مزایایی خط ویژه و هنگام پر کردن کپسول گاز سی این جی که شهر داریها به اینها منصوب کرده استفاده کنیم و تعداد سفرهایمان بیشتر و همه مسافرین رضایت داشته باشند والله در حق ما ظلم می شود لطفا اگه مشکلی نیست جواب بدید متشکرم

17. فقط نظرهای خوب ثبت میشه من ۳ روزه دارم از مشکلات میگم هیچکدومش نمایش عمومی در نیومده

18. ممنون که به وعده هاتون عمل میکنین.تاالان 3بار برنده شدم.
    من هم واسه حفظ سلامتی خودم و خانوادم و نابودی کرونا رعایت میکنم

19. بسیارعالیه،ممنون بخاطر طرحهای تشویقی وجوایز نقدی تون لطفا روی این موضوع که مسافران از صندلی جلو اصلا استفاده نکن تاکید فرمائید با تشکر

20. با سلام . ممنون از مدیریت خوب اسنپ و حمایتشان بابت زدن ماسک و استفاده از دستکش . من امروز یکی از برندگان دویست هزار تومانی حامی سلامت شدم .ممنون .

21. سلام.نظرات موافقو میزارید.من چند بار نظر دادم هیچکدومو نذاشتین خجالت بکشین

22. سلام
    طرح خیلی خوبیه
    لطفا به مسافران اطلاع رسانی شود که نمرات رو بدون هیچ دشمنی با راننده بدهند تا حق به حقش برسه.

23. خوبه واقعا عالی.ممنون ازمسولان اسنپ .خواهشاً به مسافرها بیشتر تاکید کنین از ماسک دستکش استفاده کنند.متاسفانه بعضی از مسافران خیلی بیخیال ان

24. سلام خستته نباشید اگر شرکت مواد ضد عفونی وماسک ودستکش وجداسازی به قیمت مناسب بده خیلی عالییه من خودم خریدم ولی خیلی گران ممنون میشم

25. شما ما رو بخاطر مدارک ناقصی ک کامل کردیم از مسدودیت خارج کنید بعد مام بتونیم طرحتون رو ب طور احسنت انجام بدیم و از مزایاش بهره مند

26. لطفا به مسافران تاکید کنید بیشتر از سه نفر سوار ماشین نوشاند برای جلو گیری از کرونا

27. خیلی امتیاز خوبی گذاشتین ولی متاسفانه بنده اتومبیلم تک سوزه بخاطر همین نمیتوتم دراسنپ فعالیت کنم لطفا یه چاره ای بی اندیشید به اتومبیل های تک سوز

28. خوب است خواهشا به مسافران تاکید شود به هیچ عنوان از صندلی جلو استفاده نکنند با تشکر

1. فقط در تهران و البرز جداکننده فضا توزیع شده تکلیف ما که در شهرهای دیگه فعالیت میکنیم چیه؟ مسافرین ماسک نمیزنن ما باید چیکار کنیم؟

2. خیلی عالیه.کی دفترهاشروع بکارمیکنندیکسری.مشکلات ومسائل.رابایدحضوری انجام.وحل.بشه.حسین.خانی

پاسخ دادن به قاسم محمدیاری لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا