اخبار اسنپ

توصیه‌هایی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، ویژه کاربران راننده اسنپ

چند روزی است که ویروس کرونا به ایران آمده و هم‌زمان با اعلام این خبر، بازار شایعات نیز داغ شده است. در همین راستا باید علاوه بر آمادگی کامل جهت مقابله با این ویروس، مراقب دام شایعات نیز باشیم و از انتشار خبرهای غیر واقعی بپرهیزیم.

توجه داشته باشید آنچه ویروس کرونا را از دیگر ویروس‌های فصلی متمایز می‌کند، سرعت سرایت آن است. بنابراین در ارتباط با این مشکل، لازم است بیش از پیش موارد مهم پیشگیری از ابتلا را مورد توجه قرار دهیم.

رعایت بهداشت، سلاح اصلی مبارزه با کرونا

مهمترین سلاح برای مقابله با این ویروس، رعایت بهداشت فردی است. با توجه به فعالیت‌ شما کاربران راننده اسنپ در سطح شهر، توجه شما چند توصیه مهم جلب می‌کنیم:

• در طول روز دستان خود را مکرر با آب و صابون بشویید.
  • در صورتی که حین انجام سفر، دسترسی به آب و صابون نداشتید، از محلول‌های ضدعفونی‌کننده حاوی الکل استفاده کنید.
  • سطوحی را که به صورت مداوم لمس می‌کنید، با استفاده از محلول ضد عفونی‌کننده تمیز کنید. فرمان، دنده، دستگیره‌های در خودرو و سطوحی مانند داشبورد، محل مناسبی برای باکتری‌ها و آلودگی‌ها است.
  • محلول‌‌های مخصوص ضدعفونی را از داروخانه تهیه کرده و حتما در ماشین همراه خود داشته باشید.
  • برای پیشگیری از ابتلا، از دست دادن و روبوسی با دیگران بپرهیزید.
  • یکی از روش‌های موثر نیز پرهیز از لمس چشم، دهان و بینی با دست است. چرا که ویروس از این مسیرها به سرعت به بدن فرد منتقل خواهد شد.
  • هنگام عطسه یا سرفه، حتما دهان خود را با دستمال یا آرنج بپوشانید.

توجه: از شما عزیزان خواهشمندیم تا حد امکان از حضور در مکان‌های شلوغ خودداری کنید. همچنین فقط در شرایطی که نیاز به حضور و ارائه مستندات وجود دارد به دفتر اسنپ مراجعه کرده و در غیر این صورت مشکل خود را از طریق ارتباط با مرکز تماس مطرح کنید.

استفاده از ماسک نیز یکی از مواردی است که این روزها نباید از آن غافل شد. برای استفاده درست و دقیق از ماسک به تصاویر موجود در همین صفحه مراجعه کنید.

• نازل پمپ‌بنزین در شبانه‌روز توسط صدها نفر لمس می‌شود. بنابراین برای استفاده از آن حتما از دستکش استفاده کنید.
  • یکی دیگر از راه‌های انتقال سریع ویروس، رد و بدل شدن پول نقد بین افراد است. تا حد ممکن از مسافران خود درخواست کنید مبلغ سفر را به صورت اعتباری  بپردازند.

رژیم غذایی برای مقابله با کرونا

کرونا ویروسی است که سرعت انتقال بالایی دارد؛ اما حتی این موضوع هم باعث نگرانی نمی‌شود. چرا که با رعایت موارد بهداشتی ذکر شده می‌توان ابتلا به آن را مسدود کرد. یکی از مواردی که کاربران راننده اسنپ می‌توانند در مبارزه با کرونا به کار بگیرند، تقویت سیستم ایمنی بدن است. برای این منظور کافی است برخی مواد غذایی را در رژیم روزانه خود بگنجانید.

• منابع غذایی ویتامین کا (K) یکی از مهم‌ترین مواد برای تقویت سیستم ایمنی است. این ویتامین در بسیاری از سبزیجات مانند شلغم، جعفری، پیاز، گل کلم و خیار موجود است. 
  • استفاده از مواد غذایی با ویتامین A  و C هم می‌تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند.
  • آب پرتقال، گریپ‌فروت و هویج از جمله نوشیدنی‌های مفید در مسیر مبارزه با کرونا است.
  • به کاربران راننده توصیه می‌شود حین سفرهای روزانه از میوه و سبزیجات حاوی این ویتامین‌ها استفاده کنند.
  • برای تقویت سیستم دفاعی بدن خود می‌توانید از مکمل‌های ویتامین مانند قرص‌های جوشان ویتامین سی استفاده کنید. حل کردن یک قرص جوشان در بطری آب و نوشیدن آن در طی روز به تقویت سیستم دفاعی بدن شما کمک خواهد کرد.

توصبه‌های زیر از سوی هلال احمر ایران منتشر شده است. برای مشاهده عکس‌ها در اندازه بزرگ، هر تصویر را لمس کنید:

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (532 دیدگاه)

1. درود برشما،تعداد مجاز مسافر رو خواستم بدونم ،واینکه یه گزینه برای تعداد مسافر لطفا بزارید،بعد از چند کیلومتر به مبدا میرسیم،می بینیم چهار پنج نفر آدم گنده با دوسه تا بچه هستن،انتظار دارن سوار بشن،خواهشا به فکر راننده ها باشید

2. سلام من به خاطر خودم ماسک میزنم ماشینمو ضد عفونی میکنم شما هم لطف کنید کرایه ها را بیشتر کنید وبه مسافرا بگین کرایه ها راانلاین پرداخت کنند ممنو از همکاری تون

3. سلام .لطفا درمورد بهداشت راننده زود قضاوت نکنید اول پیگیر باشید بعد بدانید مقصر کدام است.

4. سلام .لطفا هیچ وقت درموردبهداشت راننده زود قضاوت نکنید اول پیگیر این مساله باشید بعد بدانید تقصیر کدام است .ممنونم از اسنپ

5. سلام.من هم بخاطر مسافرا هم خودم و هم زن و بچه ام ماشینو بعد از هر دوتا سفر باالکل ضدعفونی میکنم ولی اسنپ پیام داده که مسافرا گزارش غیر بهداشتی بودن کردن.
    درصورت ادامه مسدود موقت میشین.من باید چیکار کنم دیگه.این چه پرتوقع بازیایی که مسافرا در میارن

6. سلام برام پیامک اومده که ۹۲۲ کیلومتر پیمایش داشتم ولی پول بنزین واسم ۵۸ تومن واریز شده دفترم رفتم پشتیبانی هم تماس گرفتم میگن ثبت میکنیم ولی هنوز خبری نیست۹

1. سلام کاربر عزیز

لطفا برای پیگیری این موضوع با پشتیبانی تماس بگیرید

7. باسلام.تشکرمیکنم به فکرراننده ها هم هستید.بسیارخوشبین هستم این ویروس هم بزودی ریشه کن خواهدشد.همیشه بابد به اینده خوشبین بود

8. سلام عنایت جان

در مورد این موضوع با پشتیبانی به شماره 02141849000 تماس بگیرید لطفا

9. سلام ، من هرروز 2 بار ماشینم رو ( دستگیره درها و پنجرها و…) با اب و الکل تمیز میکنم فکر میکنم اسنپ بهتره به کابرای خودش قوت بده یعنی کسانی که از اسنپ استفاده میکنند در ایمنی هستند چه میدونم تبلیغاتی که مثلا سفر با اسنپ امن تر از خودروهای عمومی هست ، تبلیغاتی که باعث اطمینان خاطر و رشد کسب و کار ما هم میشه البته امیدوارم قیمت ها رو پایین نیاره 🙂
    یه پیشنهاد دیگه ای هم داشتم کسانی که خودرو گاز سوز با کسانی که خودرو بنزینی دارند نباید سهمیه متفاوت تری بگیرند

10. باسلام وتشکرهمه راهکارهای شما منطقی وبجاست اما متاسفانه نه ماکس گیرمیاد نه دستکش نه الکل ازکجا تهیه کنیم بدون سلاح هم سخته ودرمورد بنزین هم که گفته شد ازمنم ۲۰ت کم شد حال چگونه ورمیدارن نمیدونم متشکرم

1. سلام محمد جان

مکان خاصی برای خودرو ها مشخص نشده، در سطح شهر در حال تردد هستند
      به تناوب در میادین و معابر اصلی شهر تهران مستفر میشن

11. با سلام
    در بعضی مسیرهاباید مثلا دور یه پادگان رو دور زد تا به مقصد رسید. آیا مسافت اینطور سفرها درست محاسبه میشه و یا تعداد چراغای قرمز و یا خیابانهای یک طرفه. بعید میدونم

12. سلام اسنپ جان
    خواهشا یه تجدید نظر درباره کرایه ها بکنید
    چون کرایه ها خیلی پایبنه!
    لطفا گزینه تعداد مسافر هم به اپلیکیشن اضافه کنید

1. سلام

محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلفی مانند مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی، تعدا درخواست سفر در مقصد، میزان عرضه و تقاضا و … در نظر گرفته می شود.
      در مورد پیشنهادتون هم تشکر می کنیم و نظرتون رو منتقل می کنیم

13. سلام اطلاعات مفید بود ولی اگر مسافری کرونا داشت چکار کنیم ؟ شوشتر مسافر خیلی کم شده است دیروز فقط یک سرویس داشتم! با تشکربنزبن یادت نره.

14. با سلام خدمت رانندگان و همکاران زحمتکش اسنپ لازم دیدم که نکته مهم و قابل توجهی که شخصا تجربه کردم یادآورشد واینکه در پمپ بنزینها از سهمیه سوخت دزدی علنی میکنند وبه بهانه مانده اعتبار سوخت از اعتبار شما مبلغی رامیدزدند و این روش رایجی شده است خیلی مواظب باشید

15. خسته نباشید
    کار کردن در این شرایط که شما تاکید میکنید که رانندگان به دفاطر اسنپ مراجعه نکنند منطقی است ؟

16. سلام بعلت بیکاری جوانان چون عرضه بیشتر از تقاضا است تمام بیکاران مملکت در اسنپ از نا چاری کار می‌کنند متاسفانه کسی نیست از حق این قشر ضعیف دفاع کنه نرخها باید برد برد باشد صد درصد به نفع مسافره با این گرانی تورم دور از انصاف است چنین تبعیضی خواسته این رانندگان بجاست حاضرند بعد کسر هزینه ها فقط روزی 50 هزار تومان خالصی کار کرد داشته باشند آیا این رقم زیاده من که روزی بعد کسر هزینه بنزین 20 تومان هم کار نمیکنم ماشینم بنزین سوزه مدل 97 تیباست استعلام کم دارم خواهش میکنم این مطلب خواسته همه هست به اشتراک بگذارید (حداقل بابت این ضد عفونی برای خودروها انجام می‌دهیم مبلغی در نظر بگیرید)

17. مسائل یادآوری شده جامع و عالی بودند .
    تشکر اززحمات شما عزیزان.

18. با سلام و احترام
    لطفا طی یک پیامک به کلیه اشخاصی که از اپلیکیشن اسنپ استفاده میکنند توضیح دهید که موارد فوق را آنها هم رعایت کنند.
    چون مورد داشتیم در ماشین خودم بدون ماسک عطسه و سرفه میکنند و ما فقط باید شاهد باشیم و حرص بخوریم.
    الان با توجه به اینکه مردم در ماشین رعایت نمیکنند من خیلی میترسم و چند روزی هست که کار نمیکنم.
    خواشمندم به مردم اطلاع رسانی کنید که حتمن رعایت کنند راننده هم آدم است و دارای خانواده که باید حفظ شود.
    سپاس

1. سلام سعید جان

نکات بهداشتی ویژه این روزها در شبکه های اجتماعی اسنپ برای مسافرین و کاربران راننده اطلاع رسانی شده و باز هم خواهد شد

19. با سلام من موتورسیکلت خود را فروخته‌ام و پراید خریدم حالا چکار کنم که تو اسنپ ماشین ثبت نام کنم و رفتم دفتر اسنپ و گفتن نمیتونم لطفا کمک و راهنمایی کنید با تشکر

20. سلام نه فقط دراین مقطع بلکه برای همیشه بخاطرالودگی گزینه همسفرمتفاوت راحذف کنیدممنون

21. سلام به نظر من باید گزینه تغییر مسیر هم به برنامه اضافه شه جون بعضی از مسافرا درست مسیر پایانی رو نمیزنن

1. سلام بهروز جان

در صورتی که در حین سفر با تغییراتی اعم از تغییر مقصد، توقف و … رو به رو شدید، یا از دکمه بازنگری قیمت استفاده کنید
      و یا در حضور مسافر با پشتیبانی تماس بگیرید

22. متاسفانه نه الکل ونه ماسگ پیدانمیشه که در امور حمل ونقل مسافرخدمت کنیم ممنون‌از پرسنل زحمتکش اسنب

23. کرونا ادامه داره خطرناک هست بریم؟ اسنپ نصف مردم مشکوک هستند خود مسافر به خودم گفت بنده خدا ولکن بیمار میشی بعد هرچی کار کردی باید بدی دکتر ما هم از ترس نمی ریم اسپر هم گیر نمیاد بگیریم استفاده کنیم ماسک اصلا

24. سلام من که تعطیل کردم چون ن ماسکی ن مواد ضد عفونی کننده میشه گیر آورد بعداسنپ به راستی نمیتونه به رانندگانش این تجهیزاتو بده اگه سخته براش ما رانندگان اول اعتبار به حساب اسنب بزنیم بعد به ماسک بده واقعا شرم آور که اصلا به فک ما رانندگان نیستین وفقط به فکر گرفتن کمیسیون از ما هستین با اون وضع کرایه هاش تو وضعیت اقتصادی که همه چیزو باید گرون تهیه کنی ولی بر عکس نرخ کرایه برگشته به نرخ ده سال قبل عجب حرکتی هست حال کنین رانندگان با این نرخ کرایه ها😏😏

25. الکل در سطح شهر به صورت سهمیه بدید به سفیران با آب ترکیب کنیم اسپری کنیم این کمترین قدمی هستش که توانایش رو شرکت داره برای حمایت

26. سلام ملت غیور و همیشه در صحنه … دوستان راننده شاید مثل بنده به این مشکل برخوردید که مردم اسنپ را با وانت بار و اورژانس اشتباه گرفتند … دیروز هرچی مسافر جابجا کردم همه حالشون بد بود و داشتند به مراکز درمانی مراجعه میکردند … تراخدا جون خودتون و بقیه مردم را با این جور کارها به خطر نندازید … من که از امروز دیگه کار نمیکنم …. هرچی در میاریم میدیم پول مواد ضدعفونی کننده دادم…آخه این چه کاریه !!!

27. باسلام خدمت مدیر محترم اسنپ دراین روزها که ما رانندگان درحال خدمت گذاری به مردم هستیم انتظار همکاری شما مدیران محترم هم هستیم لذا خواهش ما رانندگان ازمسول اسنپ اینست که جایگاهای را مشخص نمایندبرای دریافت مواد ضد عفونی وماسک ودستکش برای رانندگان که حداقل برای یک هفته بتوانیم لوازم فوق را تهیه کرده وبه قیمت مناسب نه قیمت سرسام اور. وهم اینکه مسافر هم بداند که ماشینها مرتب ضدعفونی ورانندگان به لوازم بهداشتی مجهز هستن تا بتوانند باخیال راحت از اسنپ استفاده کنند چون دراین هفته شاهدترس مردم از استفاده از اسنپ ورکود سفر اسنپ بودیم قبلا از همکاری شما مسولین اسنپ سپاس گذاریم

1. سلام فرشید جان

طرح ” سفر به سلامت ” به همین منظور از امروز در تهران اجرا شده، زمان اجرای آن در دیگر شهرها نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.
      برای اطلاعات بیشتر می تونید روی این لینک کلیک کنید

1. سلام محمد جان

با شماره موبایلی که در اسنپ ثبت کردید با پشتیبانی تماس بگیرید لطفا

28. اطلاعات خیلی خوبی بود من که خیلی به معلوماتم اضافه شد ممنون از همه پرسنل زحمتکش اسنپ

29. سلام. تو اینستا گفتین که تا چند روز اینده ی کاری واسه راننده ها میکنید چیشد؟ ی ماسک بدین حداقل مایع ضد عفونی کننده ک اصن تو داروخونه پیدا نمیشه اسنپ حداقل مثل تاکسیرانی ماشین هارو ضد عفونی کنه واقعا خدمات رسانی به راننده ها زیر صفر مرسی که به فکر ما هستین

30. سهمیه بنزین بر حسب کیلومتر یا دیمی همین جوری من گله دارم بسیارناراحتم ماه گذشته واسه من ۷۰ هزار تومن ریختین با آب که کار نمیکنه بعد هزینه جابجایی نصف قیمت آژانس حق خودتون رو هم بر میدارید فکرجیب خودتون هستین فکر بدبخت بیچاره ها رو بکنید ماشین استهلاک داره هر چی درمیاد خرج ماشین میشه خلاصه اگه دنبال جذب وپیشرفت کارتون هستید درست عمل کنید با تشکر

31. بنطرم باید در برنامه گزینه ای باشد تا با توجه به تعداد مسافر وبار آن مسافر کرایه هم کم وزیاد شود البته در هنگام درخواست سفر باید انجام شود

32. اسنپ بهتر بود اقلام بهداشتی بین رانندگان به تفکیک هر شهر را توزیع میکرد تا رانندگان بتوانند به ارائه خدمت بپردازند

33. با عرض سلام بخدا الان پراید شده ۷۰ملیون لوازمش هم چندین برابر ولی کرایه شما با همون بنزین ۱۰۰۰ تومانی خدا را خوش نمیاد ادم اسنپ روشن میکنم کرایه ها را میبینه انگاری فش لعنت به ادم میدند خواهش میکنم کرایه ها هم به روز بوشه ماهم زحمت میکشیم کمر درد پا درد پشت فرمان با تشکر

34. سلام مشکلی که بنده دیدم اینه طرف نشسته ته خونه با مکان یاب مبدا را انتخاب میکنه وقتی شما با مکان یاب میری سراغش کوچه پشتی را نشون میده هی باید کوچه پس کوچه بگردی خیلی هم طلبکارند ادعا می‌کنند شما وارد نیستی اینو چکار کنیم لطفا؟

1. اره منم خیلی ازاینجورادم هاداشتم کوچه طرح ترافیکه چهارتاکوچه پایین ترباید ببریش تابه خونشون برسی اینوکی جواب میده

35. تو رو خدا تو قیمتها انصاف کنید تو این بازار کرونایی به خدا انصاف نیست از ساعت پنج صبح کار کردیم چهل تومن اونم باید الان بدم بنزین یکم انصاف کنید راننده تم در نظر بگیرید ممنون

36. سلام من اگه کرونا بگیرم میامشرکت به کارکنانتونم میندازم یکم به فکر ماهم باشید ممنون

1. سلام میثم جان

طرح «سفر به سلامت» در راستای مقابله با کرونا از امروز در تهران اجرا شد.
      برای اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید

37. از وقتی کرونا اومده امتیاز بنده به شدت رو به کاهش رفته لطفا تو این شرایط بیماری که راننده نمیتونه با مسافرا زیاد حرف بزنه این امتیازا رو بجز موارد خاص برای راننده ها سخت نگیرید لطفا….

38. با سلام و عرض ادب

تیغِ تیزی گر به دستت داد چرخ روزگار
    هرچه میخواهی بکن، اما مَبُر نانِ کسی
    سعدی

بزرگواران و عزیزان، از روز گذشته ( پنجشنبه، هشتم اسفندماه ) شاهد پایین آمدن غیر منصفانه و ناعادلانه ی هزینه های سفر شده ایم، بگونه ای که حتی برخی مسافران شگفتی خودرا از این حرکت به زبان می آورند…!!! مستحضر باشید که ما رانندگان که درخدمت اسنپ هستیم و بویژه رانندگانی که بصورت تمام وقت مشغول به خدمات رسانی هستند هم خانواده و هزینه های زندگی دارند… با روند سعودی و نجومی قیمت خودرو درایران، هزینه های نگهداری و خرید لوازم یدکی بسیار بالا رفته و چند برابر شده است و نیز با شیوع بیماری کرونا شاهد چند برابر شدن قیمت تهیه ی لوازم بهداشتی و ضدعفونی کننده هستیم و همچنین قیمت بسیاری از اقلام خوراکی و میوه جات که برای تقویت سیستم دفاعی بدن توصیه شده نیز چند برابر شده و براین اساس پایین آوردن قیمت و نرخ سفرها آنهم به گونه ی قابل ملاحظه و ناعادلانه شاید باعث رضایت مسافران و مدیریت محترم اسنپ شود اما فشار بر زندگی و سفره ی کوچک رانندگان را صد چندان میکند و این بهیچوجه عادلانه و منصفانه نیست، لذا بنده بنوبه ی خود خواهشمندم در بازگرداندن نرخ و هزینه ی سفرها به نرخ گذشته و تجدیدنظر در این خصوص بزرگواری بفرمائید تا ماهم بعنوان کوچکترین عضو این خانواده، احساس امنیت شغلی کرده و با دلگرمی بیشتری به فعالیت خود بپردازیم.
    سپاسگزارم

39. سلام ایا جایی هست که اسنپ به رانندگان ماسک بده ماکه پیدانمی کنیم باتشکر

1. سلام کمال عزیز

طرح “سفر به سلامت” به منظور حفظ سلامت رانندگان از امروز در تهران اجرا شد و زمان اجرای آن در دیگر شهرها نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.
      برای اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید

40. اقا یه برنامه بچینید کابین راننده با پلاستیک از مسافر جدا شه
    حداقل ما کرونا نگیریم از بعضی مسافرا

41. سلام اگه بنزین لیتری 3هزاز تومنی بدین کاربر بیشتری جزب میشه من ماشیینم یه گانه هست دوس ادارم تو ناوگانتون باشم

42. با سلام وخسته نباشید بزرگترین اشتباه ازطرف شما حذف کردن مسیریاب مقصداست وقتی مسافر درشهرمهمان مهمان باشد وقتی راننده باادرس اشنایی نداشته باشدبامشکل مواجه میشودخدایش ازوقتی مسیریاب مقصدبرداشتین بایدمدام بامسافرصحبت کردمخصوصإوقتی مسافرخانم باشدهم مسافرناراحت است هم راننده مدام بایدصحبت کردخواهشمندیم مسیریاب ومثل قبل به لکیشن اضاف کنید ممنون اززحمات شماانشاالله قدردان زحمات شما باشیم خسته نبتشیدبه امان خدا.

1. سلام مهرداد جان

شما همچنان می تونید برای مسیریابی از برنامه های مسیریاب گوشیتون استفاده کنید

43. واقعا تعداد مسافر و نوع بار همراه باید قید شه من ۲۰۶ دارم خانواده ۶ نفره باکلی بار درخواست ماشین کرد بعد از کلی مسیریابی و رسیدن دیدم ۶ نفرن!!
    نه راه پس و کنسلی بی جیره مواجب نه ترس و هزینه جریمه

44. سلام بخدا هیچ مسافری نمی دونه که کی تقاضا کمه کی زیاده.ونمیدونه کی اهرم شما بالا پایین میشه من تجربه دوسال آژانس در اصفهان دوسال مسافربرشخصی دارم.زمانیکه اهرم قیمت اسنپ پاینه ورانندگان سفرها را قبول نمیکنن آژانس هادقیقادرخواستهاشون دوبرابره. من از رانندگان تاکسی بی سیم پرسیدم از روزی که اسنپ اومده اصفهان باتوجه به اینکه کرایه تاکسی بی سیم خیلی بیشترازاسنپه اما اصلادرخواستهاشون کم نشد که بیشتر هم شد.وحتی آژانس ها بشدت دارن نیروجذب میکنن چراکه درخواستهاشون بالا رفته.ایاسیستم اتوماتیک قیمت گزار اسنپ خبرازافزایش قیمت مرغ گوشت پیاز لباس لوازم مدرسه لوازم یدکی ماشین و……تورم هزار درصدی ایران نداره؟

1. سلام یوسف جان

ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گداشنید. سعی می کنیم در نسخه های بعدی، از نظر شما استفاده کنیم

2. گاهی تعدادمسافران بیش از4نفراست وازنفرات زیادوندادن کرایه عذافه سواستفاده می کنند

1. سلام جواد عزیز

در نظر داشته باشید، شما مجاز هستید به تعدادی که در کارت خودرو درج شده، مسافر سوار کنید.
        در صورتی که تعداد مسافرین بیش از ظرفیت مجاز خودروی شما بود، مختار به لغو سفر هستید.

45. کرایه ها خیلی پایین هست بعضی وقتها چهار نفر مسافر سوار میکنی کرایه ای که میدندند اندازه کرایه اتوبوس نیست بخدا اونم که پول کمسیون و پول بنزین میشه چند تومنی هم که برا راننده باقی میمونه هزینه لاستیک و روغن و اصطحلاک ماشین نمیشه باور کنید نمیشه ،

46. سلام با نظر دوستان موافقم حداقل مواد ضدعفونی کننده و ماسک و دستکش بهمون بدید عوض هدیه که بتونیم کار کنیم الان ۴ یا ۵ روزت از ترس کار نکردم همش میترسم بچه ام مریض بشه الان یه الکل که ۵ تومن بوده خریدم ۱۵ هزار تومن

1. سلام وحید عزیز

در حال حاضر اقداماتی در راستای همراهی کاربران راننده جهت حفظ بهداشت فردی و خودروهای این عزیزان در دست اقدام است که در روزها آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.

47. خدایی تو این اوضاع واحوال قیمت ها خیلی کمه لطفا نسبت به هزینه های جامعه امروزی اصلاح شود تا ما رانندگان هم بتوانیم امرار معاش کنیم .با تشکر از زحمات شما

48. سلام وقتی داروخانه ها ماسک ویا مواد ضدعفونی کننده ندارن ما چطوری داخل ماشین رو ضدعفونی کنیم…همین دیروز مسافرداخل ماشین همش سرفه می کرد بدون اینکه ماسک داشته باشه یا دستشو جلوی دهنش گرفته ماشه ….ما هم به عنوان راننده نه ماسک داریم نه موادضد عفونی کننده نه دستکشی…باید چیکار کرد ….لطفا جواب بدید…

1. سلام جناب فلاح نژاد

از آنجایی سلامت شما کاربران راننده عزیز، برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بزودی اقداماتی رو در جهت حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران انجام خواهیم داد.

49. متاسفم واسه شرکت که فقط به موارد کرونا که رانندگان درخواست داشتن پاسخ داده میشه ولی رانندگانی که در مورد کرایه درخواست داشتن هیچ جوابی ارایه نشده😐

1. سلام علی جان

محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلف مثل مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی و میزان عرضه و تقاضا در نظر گرفته می شود. قیمت گذاری در اسنپ اهرمی است برای توازن بین عرضه و تقاضا

1. چه افزایش قیمتی زمان بارندگی که حداقل ۴ ساعت از بارندگی بگذره بعد کرایه ها افزایش پیدا میکنم که بازم تغییری تو قیمت نیست

1. دقیقا با شما موافقم
          دوشنبه و سه شنبه که شدید بارندگی بود کرایه ها پایین تر هم اومده بود

50. با سلام
    کرایه هاتون خیلی پایین هستش این به نوعی بی احترامی به رانندگان است برای مثال از نقطه aبه نقطهb زده ۱۰۰۰۰ تومن ولی برعکس رو زده ۷۵۰۰؟؟چرا؟؟؟
    لطفا به کرایه ها رسیدگی کنید

1. سلام علی جان

محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلف مثل مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی و میزان عرضه و تقاضا در نظر گرفته می شود.

51. سلام در این شرایط خطرناک که احتمال گرفتن ویروس کرونا هم هست و به خاطر معیشت خانواده در سطح شهر هستیم نرخ سفرها بسیار کم است و واقعاً ظلم که در این شرایط مجبور به کار کردن هستیم لطفاً تو نرخ سفرها تجدید نظر کنید و کاری کنید که ارزش داشته باشه این خطر رو به جون بخریم

52. چرا به ما راننده های قدیمی اسنپ دیگه مسافر نمیده چن ساعت منتظر موندم ی دونه ام مسافر ندادن بهم الکی میچرخیدم توخیابون بنزینمم تموم شد

1. میثم جان سلام

پیشنهاد سفر، بر اساس امتیاز، سرعت اینترنت، درصد پذیرش درخواست ها در گذشته، فاصله تا مبدا مسافر …. بستگی داره

53. سلام
    ممنون از اینکه بفکر ما هستید.ولی خداییش اینایی که شما فرمودید، با قیمت های پایین سرویس هایی که ارائه میکنید، تقریبا غیرممکن است.
    مواد ضدعفونی کننده هم نایاب هستش.الان کل داروخانه های ارومیه رو گشتم، نتونستم محلول ضدعفونی کننده یا ماسک مناسب پیدا کنم.
    پیشنهادی دارم که امیدوارم در موردش فکر کنید.
    اگر امکان داشته باشد، شرکت اسنپ در شعب خود محلول ها و ماسک های پیشگیری به رانندگان ارائه بدن تا حداقل رانندگان از مریضی مصون بمانند.
    درضمن در مورد قیمت ها هم تجدید نظر بکنید.قیمتها بسیار پایین میباشد و برای رانندگان اصلا صرف نمیکند.
    بنده تا جایی که میتونم پدهای ضدعفونی کننده ای که هفته پیش خریدم رو به مسافرها میدم تا موقع پیاده شدن دستاشون رو ضدعفونی کنند.روزیکه دوبار هم ماشین رو با الکل ضدعفونی میکنم.دستگیره ها ک فرمان و دنده و … تا خدای نکرده بخاطر غفلت من کسی این بیماری رو نگیره.

1. سلام کامران عزیز

ممنون از اینکه به فکر سلامت خودتون و مسافرین هستید.
      با توجه به شرایط ویژه ای که در کشور وجود داره در تلاش هستیم بزودی اقداماتی رو در جهت حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران انجام بدیم

54. باسلام و خدا قوت به دوستان اسنپی و همکاران راننده عزیز. خداشاهده این کراییهای پایین خودش از صدتا کرونا و بیماری خطرناکتره و بلای جون رانندهای عزیزه.واقعا کجا دنیا اینجوره طرف دوتا مدرک کارشناسی داشته باشه و بعدش مسافر کشی کنه اگه میدونستم عاقبتم میشه مسافر کش اونم به این کرایهای اندک .خداشاهده اصلا سمت خدمت و درس و دانشگاه نمیرفتم میدونم این فقط حال و روز بنده نیست و خیلی از دوستان عزیز راننده مثل بنده حتی مدرک بالاتر از بندم دارن،که از سر اجبار این شده شغلشون عزیزانی که تو اسنپ کار میکنیدو دستتون به کاره یه روز با یه ماشین بیفتید راه تو این خیابونا ببینید چقدر باید زحمت بکشید تا با این کراییهای پایین خرج ماشینتون در بیاد اینم گفتم نه از رو قرض و نیت بد گفتم که حال رانندهای از جمله بنده رو درک کنیدبخاطر رضای خدا کراییها رو ،و همچنین امتیاز دادن برنامه رو اصلاح کنید لطفا ..خدا شاهده بعضی مسافرا انگار دارن صدقه سر میدن آدم وقتی کراییه ناچیزو پرداخت میکنن البت توهین به همه نشه بعضی مسافرا لطفا رسیدگی کنید با تشکر .

55. خداییش کرایه ها واقعا خنده داره امروز برام سرویس خورد از اسلامشهر تا پاسداران ۲۲تومان درصورتی ک آژانس 55تومن میبره .این چیزا از کرونا بدتره

56. سلام اخه سه هزارتومان چیه برا سفر درون شهری .؟ایا پول استارت زدن ماشین هم میشه تازه باید نیم ساعت تو ترافیک هم گیر کنی

57. سلام قبلا جاهایی که خدمات میدادن به راننده های اسنپ رو اعلام می کردید میشه لطف کنید از این به بعد جایی تعین کنید به راننده اسنپ دستکش..ماکس یا مواد زد عفونی کننده بدن پولش رو هم دو برابر بگیرن..مگه میشه به هر جا مراجعه می کنیم بگن موجود نیست…

1. سلام جناب فلاح عزیز

از آنجایی سلامت شما کاربران راننده عزیز، برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بزودی اقداماتی رو در جهت حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران انجام خواهیم داد.

58. باسلام من الان نگاه کردم دیدم برا من پنج تا تاریخ بنزین ریختن در حالی که برامن نیامده خدا میدونه که برا من دو بار بنزین ریختن

59. سلام. حدود یکسال سابقه دارم. مخارج ماشین خیلی خیلی رفته بالا. بنزینم کسر میاد. من قبلا روزی ۷-۸ ساعت کار میکردم. الان به هفته ای ۷-۸ ساعتم نمیرسه!

60. سلام کرایه ها خیلی پایین هست نمیشه کارکرد کرایه ها درزمان عادی پایین هست الان هم که تعطیلات هست کرایه‌ها شبیه مسخره کردن راننده است تا کرایه لطفا درست کنید با تشکر فراوان

1. سلام رضا جان

محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلف مثل مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی و میزان عرضه و تقاضا تعیین می شود

61. سلام واقعا کرایه ها پایین هستن تازه بارها شده خود مسافرها از من پرسیدن بااین قیمت ها چطور به شما صرف میکنه از شرکت اسنپ خواهش دارم افزایش قیمت داشته باشه تا ما راننده گان هم درگرم کار باشیم با تشکر

62. سلام کرایه ها نمیصرفه اینروزا منکه واقیتش خیلی فعال بودم الان چنروز کار نمیکنم

63. سلام واقعا کرایه ها خیلی کم بعضی وقتها دوست دارم بزنم گوشیم داغون کنم به خاطر اعصبانیت زیاد روی کرایه .به خدا فکر راننده بدبخت باشید انقدر وسیله ها لوازم ها یدکی گران هستن که نمیدونیم خرج خونه بدیم یا خرابی ماشین .وقتی کرایه کم باشه راننده درخواست قبول نمیکنه یه درخواست تکرای ده بار برای من میا .وقتی مسافر اسنپ گیرش نیا میر سراغ تاکسی های تلفنی یادربست بگیره اینجوری مسافر ازدست میدید مسافر حاضر کرایه بیشتر بده ولی ماشین همیشه باش .کرایه های خارج شهر هم بیشتر کنید راه برگشت باید خالی برگردیم تو روستا کسی اسنپ استفاده نمیکنه .باتشکر

64. سلام خداوکیلی نمیشه کارکرد کرایه ها خیلی پایین است لطفا کرایه ها رو درست کنید که ما هم با افتخار کارکنیم تواین گرونی فقط اسنپ ارزونه با تشکر فراوان ازهمه

65. کرایه ها خیلی کم هستن..آخه ۳۰۰۰ تومان شد کرایه که ۶۰۰تومانش هم کمسیون کم میشه پول یک لیتر بنزین هم نیست

66. سلام خواهش میکنم به فکر رانندها باشین حد اقل الکل وژل زد عفونی به رانندها بدین ما که مجانی نمیخاییم پولش ازمون بگیرین

1. سلام جناب عبادی

از آنجایی که سلامت و بهداشت فردی شما کاربران راننده عزیز برای اسنپ بسیار مهم است در تلاش هستیم اقداماتی در جهت حفظ سلامت و بهداشت فردی شما انجام دهیم. بزودی درباره این موضوع اطلاع رسانی انجام خواهد شد

67. با سلام این نرم افزار جدید اصلا کارایی نداره چون ما دقیق نمی بینیم مسافر کجاس فقط آدرس زده تا درخواست را قبول میکنیم ومسیریاب را میزنیم فاصله ۷ دقیقه گاهی هم بیشتر نشان میده من کرج فعالیت میکنم برای کرایه ۴۰۰۰ هزار تومان ارزش نداره ۷ دقیقه بریم تا به مسافر برسیم اگر نرم افزازرو به روز کردید حداقل طوری باشه که فاصله رو با مسافر نشون بده از بس لغو سفر کردم امتیازم خلی اومده پایین لطفا فکری برای این نرم افزار جدید بکنید

1. سلام حمید جان

کاربر عزیز محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلف مثل مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی و میزان عرضه و تقاضا تعیین می شود

68. سلام. لطفا یک بخشی تو نرم افزار بذارین که قبل از اینکه مسیر رو قبول کنیم کیلومتر و زمانی که لازمه برای مسیر صرف کنیم مشخص باشه. مثلا یک مسیری رو قبول میکنیم بعد میفهمیم که اصلا با این کرایه نمیصرفه. هم طولانی و هم پر از ترافیک!!!

1. سلام حسین جان

ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گداشنید. سعی می کنیم در نسخه های بعدی، از نظر شما استفاده کنیم

69. سلام اين روزامسافرخيلي کمه وقيمت سفرهاهم بسيارپايينه من پاره وقت کارميکنم باتوجه به اصطلاک خودرو اصلا نميصرفه لطفا رسيدگي نماييد ممنون ،نجفي

70. سلام دست شما درد نکنه با این همه واریرز سهمیه بنزین وپایین اومدن کرایه هیچ فایده ای نداره

71. سلام لطفا مسافت پیموده شده و مبلغ بنزین داخل نرم افزار اضافه کنید تا راننده در جریان باشه چه مسافتی را طی کرده ممنون

1. سلام حجت جان

72. اینقدر که اسنپ به فکر راننده است حداقل ماسک فیلتر دار بین رانندگان خود پخش کند با اینکه قحطی ماسک اومده با تشکر

1. سلام صادق جان

73. سلام،تقاضا دارم مسؤلان در برنامه اسنپ گزینه شمارش سفرهای روزانه اضافه کنند، تا مجبور به شمارش سفرها نباشیدم، ضمنا بعضی از مسافر ها به ما رانندگان میخندن وتعجب میکنند از این قیمتها ،بعضی سفرها قیمت یک لیتر بنزین هست ، آیا ماشین خروجی دیگه ندارد؟ آیا رانندگان درآمد نمیخوان ؟؟؟؟ تمام اجناس لحظه ای قیمتها میره بالا اما کرایه یا ثبات هست یا کمتر از قبل ، متاسفانه متاسفانه متاسفانه

74. کرایه ها خيلي پایینه یه فکری بکنید تواین گرونی شیراز کرایه ها مجانی ببری سنگین‌تر.

75. سلام من نمیدونم واقعا چی بگم گرایه 3هزارتومانی چیه الان یه چیپس شده 4هزارتومان بعد یه مسافر بری پیداش کنی ببری برسونی بالایه 4یا 5کیلومتر 3تومان یه هفتس شده صلواتی اسنپ تکلیف ماتو مشخص کنید اینجوری والا هیچکس نمیتونه کارکنه. توشیراز کرایه ها مجانی شده اصلا.

76. سلام خیلی معذرت میخوام با اومدن کرونا به جای اینکه هزینه سفرها بیشتر بشه کمتر شده
    جای تعجب نداره به همین دلیل ما هم فعالیت کمتری داشته باشیم.
    لطفا هزینه ها رابیشتر کنید.

1. سلام مهدی جان

محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلفی مانند مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی، تعدا درخواست سفر در مقصد، میزان عرضه و تقاضا و … در نظر گرفته می شود.

77. سلام.
    چرا کرایه ها رو نصف کردین؟؟؟
    کرایه فقط پول سوخت میشه. چه برسه به هزینه نگهداری و درآمد. بهتره بجای طرح های تشویقی بدموقع و بدون بازدهی درصد سهم راننده رو ببرید بالا.چند ساله توی اسنپم.این ماه که آخر سال هم هست بدترین نرخ رو نسبت به درآمدها تجربه کردیم.

78. سلام رعایت بهداشت فردی و خودرو الزامی است من برا ضد عفونی از الکل واب ودستکش یک بار مصرف برا خودم ومسافر قرار دادم استفاده میکنم همچنین به برخی از مسافرا که سرما خوردگی داشته باشند ماسک یک بار مصرف میدم وبعد از پیاده شدن مسافر که مشکوک به سرما خورده کی باشه داخل ماشین را با اب واکل بصورت اسپره ضد افنونی میکنم وحداقل تا ده دقیقه از پذیرش سفر خودداری میکنم انشالله کسی دچار این کرونا نشه ما کرونا را شکست میدهیم

1. سلام محمد جان

ممنون از اینکه به سلامتی خودتون و مسافران اهمیت می دهید. بنا داریم بزودی اقداماتی رو در جهت حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران انجام دهیم

79. شما لطف کنید کرایه هارو درست کنید ما نماییم شرکت واقعا من نمیدونم چیه این کرایه ها از ویلا به جنت آباد 12هزار

80. تو این شرایط و بحران بخاطر اینکه خرجمون در بیاد کار میکنیم.اسنپ که هیچ وسایل بهداشتی و ماسک نداده.کرایه ها هم خیلی کم شده،به پشتیبانی زنگ زدم میگه چوندرخواست کم کرایه کم شده.اخه این چه وضعشه

81. بزرگترین خطر برای ما دریافت پول نقده، مسافر را مجبور به پرداخت اینترنتی کنید و خودتون هم تسویه را روزانه، ضمنا کرایه ها را اصلاح کنید یا کمیسیون را کم

1. حسن جان سلام

با توجه به شرایط ویژه ای که این روز ها در آن به سر می بریم، یکی از راه های جلوگیری از شیوع بیماری ها، همین موردی است که شما فرمودید

82. لطفاً امتیاز راننده رو سر اینکه تواین ایام نمیره سرکار کم نکنید برادر من به خاطر پدر پیرم رعایت می‌کنه ولی میگه امتیازش کم شده

1. سلام

امیتاز بر اساس میانگین امتیازهایی است که از مسافرین گرفته اید

83. سلام. ممنون از اطلاع رسانی در خصوص کرونا. لطفا به مسافرین هم توصیه کنید به جای پرداخت پول نقد که بیشترین آلودگی رو داره توی این روزها ترجیحا هزینه سفر رو آنلاین پرداخت کنن

1. سلام علی جان

با توجه به شرایط ویژه ای که این روز ها در آن به سر می بریم، یکی از راه های جلوگیری از شیوع بیماری ها، همین موردی است که شما فرمودید

84. اسنپ جان خواهشا الان که کرونا هست لطف کن یه پیغامی چیزی برو رو گوشی مسافرا یا اپلیکیشنشون که اعتباری بدن، نمی دونم طرح تشویقی میری یا هرچی… از وقتی این ویروس فراگیر شده همه یادشون افتاده نقدی بدن، بابا هر چقدرم نظافت و رعایت کنیم باز لمس پول همون آش و همون کاسه است…

1. سلام شایان جان

85. سلام خسته نباشید سوالم اینه که میشه دوتا راننده بایک ماشین کارکنند مثلا بصورت شیفتی اگر میشه چکاری باید انجام بدم ممنون میشم پاسخ بدین

86. سلام لطفآ به سوال من جواب دهید بنده ساعت 8شب مسافر داشتم از ساری تا دریا 40 کیلومتر برگشت هم نیم ساعت در مقصد ایستادم هی آمدم نزیک روستاها ایستادم باز مسافر نبود خلاصه با 15هزار تومان 80کیلومتر خدابرکت آیا این 80 کيلومتر در مصرف سوخت لحاظ میشه یا هر ی لطفاً جواب دهید (این است کرایه) علی برکت الله

1. اسنپ اصلا تو این شرایط کرونایی مسافر نداره قیمتهاشم که مفت شده بنزین هم که یک چهارم محاسبه میکنن عاقل اونه که کار نکنه

2. سلام آقای همدرد ۶۰کیلومتر راه واسم۲۷۵۰۰کرایه خورد تازه منهای بیست درصد کمیسیون

3. فقط مسیر رفتت رو کیلومترت حساب میشه و به محض پایان سفر زدن دیگه برگشت واست حساب نمیشه

87. یکی از مشکلاتی که بنده دارم یا شاید اکثر راننده ها هم این مشکل رو دارن اینه سفر رو قبول میکنم به مبدا که خیلی نزدیک میشم با لغو سفر مواجه میشم یه بار ۴ تا سفر پشت سر هم اینجوری شد ببینید از ما بدبختر هم هست چند بار هم به پشتیبانی اصلاع دادم ولی جواب قانع کننده برام ندادم گفتن باید حداقل ۱۰ دقیقه وایسم تا هزینه کنسلی بدم چقدر حداکثر ۲۰۰۰ تومان این انصافه خودشم ۲۰۰۰ تومان رو باید ۳۰ دقیقه وایسی تا بدم اونم بدم من تا حالا هزینه کنسلی ندادن خودشم تا ۱۵ دقیقه وایسادم چرا رسیدگی نمیکنن چرا تذکر نمیدن به مسافرا همیشه ما باید صدامون در نیاد و باید قبول کنیم مسافر حق داره لغو بزنه ما هم این کوچه اون کوچه بریم شاید سفر رو انجام بده یا باید زود زنگ بزنیم مسافر بگیم تو رو خدا لغو نکن بیام برسونمت شارژ سیم کارت رو زود زود بزنیم اینا رو اسنپ پرداخت میکنه خدا به دادمون برسه

1. سلام محمد جان

برای مسافرین هم در مورد لغو سفر محدودیت هایی در نظر گرفته شده. در صورت لغو بیش از حد حساب کاربری مسافر مسدود خواهد شد.
      در مورد هزینه لغو سفر هم اگر کد کنسلی رو به درستی وارد کرده باشید، سفر شما بررسی خواهد شد
      و در صورتی که هزینه کنسلی به شما تعلق بگیره، طی 48 ساعت مبلغ به اعتبار شما اضافه خواهد شد.

1. جدیداکنسلی تعلق نمیگیره بارهابااسنپ تماس گرفتم جواب نگرفتم تصمیم گرفتم مسافربیشتررازسه تاپنج دقیقه تاخییرداشت خودم سفررولغوکنم

2. دمت گرم دداش محمد دقیقآ منم همین مشکل شمارو دارم کرایه هام خیلی ناچیزه البته بعضی اوقات هم بد نیست ولی در کل باید اصلاح بشه اینا

88. با این قیمت هایی که شما میزنید به ما بی احترامی میکنید بریم داخل شهر کرایه کشی که بهتره
    واقعن هیچ فایده ای برا ما نداره یه منتی هم سر ما هستش که تو مجموعه شما کار میکنیم ره اجبار معیشت

89. با سلام وخسته نباشید خدمت همکاران گرامی امیدواریم که از این مشکلات کرونایی هم به خوبی عبور کنیم ما مردمان سخت کوش وفداکاری هستیم انشاالله به امید خداوند بزرگ که در همه مراحل زندگیمان که با یاد او شروع میشود. نکته ای میخواستم بگویم ادر س فروشگاه در کرج دایر نشده برای خرید لاستیک واقلام دیگر لطفاً راهنمایی کنید باتشکر

1. سلام جواد جان

برای مشاهده خدمات باشگاه رانندگان در کرج روی این لینک کلیک کنید
      در مورد خرید لاستیک با توجه به اینکه فعلا در کرج چنین خدماتی رو نداریم، می تونید از خدمات باشگاه رانندگان در تهران استفاده کنید

90. لطف کنید به مسافرابلاغ کنید آنلاین پرداخت کنند برعکس همشون پول نقد میدن تاماازکمبودپول خردهم راحت بشیمک

91. بخدامسول قیمت گزار استپ داری حق ناس میکنی .حق ناس میدونی یعنی چه؟ تورم هزار درصدی ایران نمیبینی؟ شما ازسال۹۶تاحلا توشهراصفهان که یک کلان شهره پایه کرایه از سه هزارتومان بیشتر نشده!! درصورتیکه کمیسیون شمااز۱۳درصدبه ۱۶.۵درصدرسیده!!

92. سلام
    لطفا خواهشا قیمت کرایه ها رو درست کنید
    آخه از میدان بهارستان تا فردیس کرج کرایه ۳۳۰۰۰ تومن انصافه؟!
    تازه این ۱ موردش بود
    تو این ۲روزی هم که بارندگی و ترافیک بود به جای اینکه کرایه ها بیشتر بشه بدتر کمتر شد!!!
    کمی هم به فکر راننده ها باشید لطفا
    ثواب میکنید.

93. سلام در مورد پرداخت کرایه یه پیام هم به مسافران بدهید تا اعتبار پرداخت کنند ممنون میشم

1. سلام محمود جان

یکی از راه های جلوگیری از شیوع بیماری، روش پرداخت اعتباری است که به آن اشاره کردید
      در شبکه های اجتماعی سعی کردیم توصیه های بهداشتی ویژه این روزها رو مرتب یادآور بشیم

94. باسلام لطفا دربروزرسانی لحاظ کنین که چراباید راننده درلوکیشن مسافر پیدارباشه هزاربارمن تاحالا درفرودگاه اصفهان گیرکردم به خاطرهمین
    توی اپ مسافر نگاه میکنه مثه شاهین میادبالای سرت لطفا پیگیری کنین

95. دوستان و همکاران محترم لطفا به مسافران عزیز تاکید کنید شال و روسری خود را در ماشین بر ندارند
    اینجا اروپا نیست
    با تشکر

96. اسپری محلول ضد عفونی کننده دست تهیه کرده ام.برای تمام مسافران گرامی،قبل از سوار شدن به ماشین اجباراً تقاضا مینمایم که اجازه بدهند دستهایشان را ضد عفدنی نمایم. این اقدام باعث رضایت و آسودگی مسافران گرامی گردیده است. به نظرم ،رعایت اصول ایمنی جلوگیری از انتقال ویروس برای رانندگان گرامی لازم میباشد. با تشکر

97. باسلام. مدیران محترم نرخ قیمت‌ها را با وضعیت سوخت. استهلاک واز همه بدتر وضعیت جاده های خراب بسنجند.

98. با عرض سلام و خسته نباشید به تمام همکاران عزیز خودم…

الان یک ماه میشه به خاطر کسالتم توی خونه هستم متاهل هستم خب بخاطر درد های عظلانی که فشار عصبی هم باعث شده تحمل کردنم واقعا سخت بشه غده بزاقی الان هر جفتشون که سمت چپ و راست صورتم هستن عفونت شدیدگرفتن سمت چپ باید از کار میفتاد هنوز اقدام نکردم سمت راست هم همون مشکلو داره از کارافتادنشون هم مشکل هستش
    خلاصه کنم نخسه رو عفونت خب هرجایی میره الان مشکل بیمه شاید همکار دیگه ای فقط درخصوص بیمه داشته باشه الان فقط معتاج دعا هستم موفــــقبــاشـــیـــد…

99. سلام ضمن تشکر بنده پس از هر بار درخواست دستگیره ها را را با اسپری ضد عفونی کننده ضد عفونی می نمایم تا بهداشت رعایت گردد اتفاقا مسافران راضی تر بنظر میرسن

100. سلام کرایه پایین
    لوازم بداشتی نیست
    ترس از کرونا زیاده
    باعث نرفتن من به اسنپ و خودم تو خونه حبس کردم
    تقاظا دارم ایمنی ما رو فراهم کنید تا برگردیم به کار

ممنون

101. سلام کاش در ترم افزار رانندگان مقدار پیمایش ماهانه نمایش داده بشه
    من پیمایش ماهانه ام کمتر از ۲۰۰بود و هیچ بنزین تعلق نگرفت بهم

102. با سلام . بنده هم با نظر دوستان موافقم که یک تعدادی از این قرعه کشیها حذف و به جای آن لوازم بهداشتی اعم از مواد ضدعفونی و ماسک ، رایگان یا با تخفیف قابل توجه توزیع شود . اکثر طرحهای تشویقی شما دردی از رانندگان دوا نکرده و باعث انگیزه بیشتر برای ارائه خدمات نمی شود . اصل مطلب نرخ کرایه ها است که باید هر چه زودتر اصلاح شود . گاها نرخ بعضی از کرایه ها به گونه ای است که آدم احساس می کند به شعور و شخصیت ما توهین شده و در حد دشنام می باشد . از مسئولین و مدیران محترم جای سوال دارد اگر در شرایط مشابه در جایگاه ما بودند با این نرخ کرایه ها ، آیا حاضر به فعالیت بودند یا نه ؟

1. واقعانظردوستمان صحیح است کرایه هابه قدری کم است که خودمان خجالت می کشیم.درمقایسه باتورم مخصوصاقیمت لوازم یدکی واستهلاک ماشین نرخ کرایه ها واقعاکم است.

2. واقعا واقعا اینها بااین کرایه کم که خود مسافرین واقعی نیز به آن اذعان میکنند حاضر ند برای ۱روز مسافر کشی بکنند

103. سلام من یاور هستم از رانندگان استپ کرایه خیلی پایین است همین تمام

104. سلام همینطور که به فکر کارمندای دفاترتون هستین که خیلی هم کار بجایی میکنین کمی به فکر رانندگان هم باشین که بیشتر در معرض ابتلا به ویروس هستن لطفا رانندگان را از خدمات ضد عفونی کننده بره مند کنین و به مسافران توصیه جدی کنین که حساب آنلاین داشته باشن واز وجه نقد استفاده نشه با تشکر

1. سلام اسلام جان

در حال حاضر اقداماتی در راستای همراهی کاربران راننده جهت حفظ بهداشت فردی و خودروهای این عزیزان در دست اقدام است که در روزها آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.

105. با سلام کرایه ها واقعا خیلی پایینه بطوریکه مسافران خود این مسئله اقرار میکنند ما هم زحمتکش هستیم کمی هم به فکر مخارج ما باشید

106. باسلام این هفته کرایه ها خیلی پایینه خیلی از رانندهها کار نمکنن بخدا انصاف نیست پول سوختهم نمیشه

107. سلام یه سوال داشتم مسافر درخواست اسنپ میده بعد ما راننندها که قبول سرویس مینکنیم تا برسیم‌به مقصد حداقل۳یا۴ دقیقه یا ییشتر یا کمتر طزف لغو سفر میکنه تازه اونم تو این ترافیک اون وقت هزینه بنزین چه جوری حساب میشودهمین جوری کرایه ها کم هست بعد این برنامه ها هم پیش‌بیاد دیگه نور علا نور میشود خواهشن رسیدگی شود ممنون

1. سلام داوود جان

لطفا بلافاصله بعد از لغو سفر کد SCL1029 رو در قسمت پشتیبانی سفر لغو شده وارد کنید. سفر شما بررسی خواهد شد
      و در صورتی که هزینه لغو سفر به شما تعلق بگیره، حداکثر طی 48 ساعت مبلغ به اعتبار شما اضافه خواهد شد.

108. سلام .ما اخر ساله بجا اینکه قیمت ها بالاتر بره کمترش کردین.ما داریم خطر میکنیم این حقش نیست اینقدر کرایه ها کم بشه.این به ضرر خودتون هم هست.

109. حد اقل الان که نه ماسک پیدا می شه نه الکل شرکت تهیه کنه و در اختیار راننده ها قرار بده

1. سلام علی رضا جان

110. سلام من یکی از رانندها هستم مگر شمااز هزینها با خبر نیستین قیمت یدکی انقدر بالاست که واقعا این کرایه ها جوابگو نیست یک مقدار تجدید نظر کنید

111. سلام دوست عزیز این کرایه ها به سرفه نیست مخصوصآ برای آنهایی که یه گانه هست مثل من بخدا با این گرانی واقعآ نمیشه کارکرد انصاف داشته باشیداین شب عیدی. بارها شده که مسافر خودش توقف بدون نیار میزند که کرایه ها بره بالاتر که راننده در خواست را قبول کنه

112. لطفا قیمتها رو یه تجدید نظر بفرمائید خدائی خیلی کمه به خدا حاضریم به ما سهمیه سوخت ندن ولی کرایه ها رو متعادل تر کنن که حق به حقدار برسه

113. سلام خسته نباشیدببخشیدتواین روزا که تموم مونده به عیدوهم بیماری کرونااومده راننده بدبخت چطوربااین کرایه هاکارکنه کرایه خیلی کنه توشهراردبیل خواهشارسیدگی کنیدکرایه مسرنصف کرایه آژانس هم نیست ممنون میشم کریمی ازاردبیل

1. سلام مرسل جان

114. با سلام و عرض ادب در مورد امتیازها بعضی از مسافران واقعا بی انصافی میکنن و امتیاز وااقعی را نمیدهند شما رندوم به مسافرانی که بنده جابجا کرده ام زنگ بزنید و راجع به رفتار … و دیگر موارد سوال نمایید

1. سلام جناب برجی عزیز

امتیاز شما، میانگین امتیازهایی است که از مسافرین گرفته اید.

115. با سلام من فقط یه پیشنهاد داشتم اگر ممکن دقیقه مبدا مسافر به راننده نشون داده شود مرسی

116. با سلام خدمت شرکت محترم اسنپ و رانندگان عزیز بنده ۲درخواست داشتم اول اینکه در شرایط فعلی اگر اسنپ با امکاناتی که در اختیار دارد حداقل ماسک و مواد ضد عفونی را در اختیار رانندگان بگذارد می تواند لگوی اسنپ را هم روی ماسک بگذارد هم تبلیغ برای شرکت میشود هم دل راننده هم دل خوش میشود حداقل می فهمد یکی هست به رانندگانش بها وارزش میگذارد دوم اینکه این شب عیدی کمی به کرایه ها افزوده شود که راننده بدبخت دم عیدی جلوی زن و بچه اش شرمنده نشود با تشکر امیدوارم ترتیب اثر داده شود

1. سلام سیاوش جان

117. با سلام خدمت شما و همکاران محترم اسنپ من از وقتی که بیماری هنوز به ایران سرایت نکرده بود به دنبال محلول ضد عفونی و ماسک و ژل و الکل گشتم ولی متاسفانه یافت نشد و هنوز درگیر این موضوع هستم لذا از شما همکارانی که در دفاتر اسنپ مشغول می باشند درخواست دارم فکری به حال رانندگان اسنپ کنند و حداقل امکان ماسک و ژل ضد عفونی در اختیار رانندگان اسنپ بگذارند با تشکر و قدردانی فراوان از شما همکاران محترم

1. سلام حسین جان

118. آقا چند روز نیست که دقیقا دوروز بعد از اینکه چین رونمایی شد ایران هم بود

119. کرایه ها بعضی از ساعات خیلی خیلی پایین تو تهران راننده ای که شهربانو نیست باید از شمال تهران رابا۱۵۰۰۰تومن باشه انصاف نیست

120. بنام خدا
    مسئولین محترم راننده اسنپ را مجهز به سیستم ایمنی بهداشتی بکنید با نوشتن برایمان ماسک وژل و الکل نمیشه ما که تا به امروز نتونستیم تهیه کنیم در نتیجه بازده کاری میاد پائین اگر شما بتونین برای رانندگانتان تهیه کنید و تحویل بدین ممنون میشم

1. سلام اسماعیل جان

121. باسلام چرامسافرکه غیرازمسیرمقصد،توقف خرید داشته باشد اجرانشودامتیاز کم یابدثبت میکند شرکت هم کم میکنید،اخه به یک سرویس که نبایدامتیازکم شوددرصورت چندسرویس باشددرست است،متشکر

122. سلام بابا بخدا کرایها خیلی کمه اصلا صرف نمیکنه باید خرج ماشین بدیم خرج خونه اصلان بدرد نمیخوره کرایها مجبوریم بریم یه جادیگه کارکنیم

123. اگر به فکر راننده هاهستید ازاون پک هایی که به نمایندگان مجلس دادند به راننده ها بدید
    فقط میگید بخرید تهیه کنید اسنپم فقط کمیسیونشو میگیره به هزینه ها کاری نداره

1. سلام محسن عزیز

در راستای حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران راننده و مسافرین، طرح “سفر به سلامت” اجرا شده.
      پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر درباره این طرح روی این لینک کلیک کنید

124. با سلام کرایه هایی که مسافران اینترنتی پرداخت می‌کنند یا هزینه بنزین به حساب من نمیاد.. قبلا این جوری نبود.. اگه این جوری ادامه پیدا کند مجبورم دیگه کار نکنم

125. آقا این کرایه هارو زیاد کنین تا بیشتر ازین ریزش راننده نداشتین این چه وضعشه .خودتونم بودید کارمیکردید با این شرایط؟؟؟

126. با سلام ،من از وقتی برنامه رو به روز کردم مقصد رو در زمان سفر بهم نشون میده و لازمه همش از مسافر بپرسم کوچه ها ی فرعی رو با توجه به این که خانمها کمتر حرف میزنن انگار اینجور به نظر میاد که من بهانه میکنم که باهاشون حرف بزنم ، لطفا برنامه رو باز نگری کنین ورژن قبلی خیلی بهتر بود

127. تورو خدا این قیمت سفراتونو ببرین بالا واقعاخرجمون به دخلمون جوردر نمیاد

128. سلام
    یسوال داره ذهنمو درگیر میکنه
    چرا قیمت اسنپ موتور ویژه مسافر و اسنپ موتور مرسولات کرایه اش بالاتر از اسنپ ماشینه؟؟؟
    آیا واقعا استهلاک و خرج موتور بیشتر از ماشینه؟؟
    واقعا خودتون خندتون نمیگیره از این قیمت گزاری های مسخره؟؟
    شاید موتور خرجش خیییلییی بییشتر از ماشینه و من اشتباه میکنم
    عاقلان دانند

129. آقا تو روخدا این کرایه ها رو یه کم بالا ببرید باور کنید مسافر تا دو برابر این کرایه هم راضیه.چرا اینقدر کمه؟ با این گرونی استهلاک خدایی چیزی نمیمونه بهمون یه کم رحم کنین تو رو خدا, نه از جیب شما می ره. نه درخواستی کم میشه

130. شما از وضعیت و یا ساعت شلوغی و مسیرهای که راننده داخل شهری که زندگی میکنه و کار میکنه خبر ندارین بیشتر کرایه ها در ساعت شلوغی و ترافیک که مسیرهای اصلی شهر توسط راهنمای و رانندگی مسدود شده فقط تاکسی حق تردد داره خیلی پایینه با چند راننده داخل هر شهر تماس بگیرین از بپرسین که چه ساعتی کجا طرح ترافیک یا کدوم خیابون شلوغه کرایه هارو افزایش بدین

131. سلام خسته نباشید خواهشا با این وضع ویروس و گرونی و بنزین یه فکری به حال ما بدبختا بکنید بخدا به زور خرج ماشین و بنزین رو در میاریم مگه ما آدم نیستیم خونمون خرج نداره؟ آخه چیکار کنیم ما شب عید نداریم؟

132. با سلام وقت بخیر بنده یک پیوندی هستم وچون سیستم ایمنی بدنم خیلی پایینه این واقیت می ترسم مسافر بزنم وگرنه خیلی دوست داشتم همکاری کنم

133. سلام لطفا حتما به فکرافزایش قیمت کرایه هاهم باشیدمازن وبچه داریم بااین درآمدواستهلاک خودرواصلاجوابگونیست

134. سلام محسن از شیراز هستم با این گرونی و هزینه زندگی و اجاره خونه و گرونی قطعات خودرو با این کرایه های پایین اصلا بصرفه نیس رانندگی جزو شغل های پر خطر و سخت هست کرایه های شیراز رو بالا ببرید خیلی کرایه ها ضعیف هست

135. اسنپ جان نه داروخانه نه هیچ جای دیگه محلول پیدا نمیشه.. میگن خرید و فروش ماسک ممنوعه..
    الان شما داری توصیه میکنی از ابزار بهداشتی و ضد عفونی استفاده کنید… چجوری آخه…
    لطفا خود اسنپ به هر نحوی که شده این لوازم رو در اختیار رانند ها قرار بده که مشکلی نه واسه راننده و نه برای خدمات پیش نیاد…
    باشد که یه نفر گوش بده و انجام بده ایشالا

1. سلام جعفر جان

136. خواهشا وسایل و لوازم بهداشتی در چنین شرایطی در اختیار رانندگان قرار بدید

1. سلام علی جان

در راستای حفظ سلامت و بهداشت کاربران راننده و مسافرین طرح ” سفر به سلامت ” اجرا شده.
      پیشنهاد می کنم برای اطلاع بیشتر از این طرح روی این لینک کلیک کنید

137. اسنپ جان من حتی نمیتونم یه ماسک پیدا کنم.
    میشه اسنپ ماسک بین راننده هاش توزیع کنه..

1. سلام جعفر عزیز

در راستای حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران راننده و مسافرین، طرح “سفر به سلامت” اجرا شده.

138. قیمت هد خیلی پایینه
    فعلا چاره ای ندارم ازبیکاری مجبورم اسنپ کار کنم
    انشالله این مجلس انقلابی بیاد و یه کار درست و حسابی پیدا کنیم
    انشالله

139. سلام لطفا به مسافران درهنگام درخواست سفر پیامکی ارسال گردد تا مسافران محترم حدالامکان ازصندلی عقب خودرو استفاده نمایند ئراین صورت فاصله مسافربا راننده بیشتر شده واحتمال انتقال بیماری ها به یکدیگر کمتر میشود

140. من که امروز کار نکردم. این کرایه ها ارزش استارت زدن هم نداره. دم عید٬ توی بارون با این وضع سوخت٬ الانم ک باید همش دعا کنی کرونا نگیری٬ دیگه این کرایه ها رو کجای دلم بذارم؟

141. از مسعولین محترم میخواهم در مورد کرایه ها بطور جدی باز بینی شود واقعا این کرایه ها با استحلاک و گرانی قطعات باهم نمی تواند باهم همخوانی داشته باشد بنزین یک طرف روغن طرف دیگر لاستیک و کلا این کرایه ها واقعا ناچیز است …….با این کرایه های پاین دوتا مشکل ایجاد میشود یکی برای رانندگان که واقعا نمی صرفد تا سفر را قبول کنند و دوم برای مسافر که باید معطل شود ولی ماشین پیدا نشود بارها و بارها یک مسیر را درخواست کند معطل شود و کسی پیدا نشود این کرایه های پایین بسود مسافران هم نیست چون معطلی آن بیشتر است ….ولی اگر کرایه ها معقول باشد هم مسافر معطل نمیشود و هم راننده هردو ….امیدوارم در این امر واقعا با توجه به حجم تورمهای روز بروز تمهیدات لازم دیده شود و کرایه ها بصورت واقعا معقول انتخاب گردد سپاس گذارم

1. سلام جناب احمدی

در مورد گرانی قطعات هم، ما در باشگاه رانندگان در تلاش هستیم با فراهم کردن امکاناتی، خرید و تعمیر قطعات رو در حد امکان تسهیل کنیم

142. سلام این روزا کرایه ها خیلی کم شده خواهشا رسیدگی شود با این کرایه ها نمیشه کار کرد ….همه هزینه ها ده برابر شده بجز کرایه های اسنپ …

143. سلام وخسته نباشیدامروز رفتم یک جفت لاستیک سمند ۲۰۵ قسطی خریدم یک میلیون وسیصداونم یزدکه چندماه بیشتر کارنمیکنه .خودم موندم که با این کرایه هابسیاربسیار پایین چطور میشه هم هزینه زندگی دربیاد هم استحلاک ماشین وهم هزینه بنزین .فقط خودتون بزارید جای ما..

144. سلام با این قیمت های پایین من اصلا کار نمیکنم یعنی مقرون به صرفه نیست با این هزینه ها برای بقای خودتون قیمت ها را افزایش بدید چیزی که هست مسافر و سفر

145. آقا بخدا نامردیه خیلی کرایه ها پایینه
    با این کرایه ها فقط داریم تحقیر میشیم
    لطفا ببرید بالا کرایه ها رو

146. سلام دیگه اینقد گفتیم کرایه ها رو زیادکنید خداشاهده خسته شدیم ما که دیگه کارنمیکنم برای خودتون .حداقل ویروس رو دیر تر بگیرم بهتراز این هستش که بخاطر ۱۰۰هزار جان خودمون رو از دست بدیم

147. سلام.چرا یدونه ماسک ی شیشه الکل نمیدین راننده ها من از قزوین پیام میدم واقعا قیمت سفرا افتضاحه الان دیگ 3 هزار تومن چی میدن تو ایران چیپس میدن؟

1. سلام سجاد جان

148. سلام لطف کنید نرخ کرایه ها رو بالا ببرید خیلی خیلی نرخش ارزون هست ونمیصرفه برا خرخ ومخارج زندگی من اگه این جور باشن وتغیر نکن شرمنده دیگه نمیتونم کار کنم ومیرم آژانس بهتره

1. سلام علی جان

149. میشه بفرمایید دقیقا از کجا میشه ماسک و محلول ضدعفونی تهیه کرد؟!
    هیچ داروخانه ای حتی به قیمت های کذایی هم دیگر ندارد…

1. سلام جناب باقری

شما می توانید این اقلام رو به صورت رایگان از اسنپ تهیه کنید

150. سلام خدمت همه دوستان.این کرایه ها خیلی پایین هستن واقعا کار کردن فایده نداره هرچی در میآریم یا میشه بنزین یا کمیسیون تورو خدا یه ذره هم به فکر راننده ها باشید تو این شب عید اونا هم خرج دارن.لطفا توجه فرمائید ممنون

151. سلام مسئول گرامی لطفا کرایه ها رو زیاد کنید تا بتونیم کارکنیم خودتون میدونین که دیگه داریم باجون خودمون بازی میکنیم خداروخوش نمیاد بخاطر ۱۰۰هزار بریم کارکنم اونم با شیوع این ویروس که ب هیچ کس رحم نمیکنه حداقل اندکی ارزش داشته باشه اگر مبتدا شدیم حداقل بهمون زور نداشته باشه

1. سلام کاربر عزیز

همین که با کیبورد لاتین تایپ کنید کفایت می کنه. در نمایش به صورت فارسی می بینید

152. با سلام؛
    از مسئولین شرکت محترم اسنپ تقاضا دارم نظرات دوستان را مطالعه و پاسخ مناسب بدهید چون مشکلات نت و نرم افزار و بنزین و دستمزد و الآن کرونا بیشترین عامل دقدقه رانندگان هست لطفا” پاسخگو باشید.

153. کرایه ها خیلی پایینه، به ریسکش نمیارزه،با این کرایه‌ها پول بنزین در نمیاد، حالا که ماسک و ژل هم به هزینه‌ها مون اضافه شد.

154. سلام درموردلاستیک ماشین بفکرمارانندهاباشئد جون استلاک زیادداریم تشکر

155. نرید واسه ده هزار تومان کرونا بگیرید …قیمتا افتضاهه
    خدای نکرده خانواده را گرفتار نکنید

156. شنیده شده ویروس کرونا از طریق دهان، بینی ، گوش و چشم به راحتی منتقل میشه؛ حال اگه مسافری رو سوار کنیم که مبتلا به کرونا ویروس باشه، حتی با ماسک هم نمیشود جلوی انتقال این ویروس رو گرفت، چون در صورت عطسه فرد مبتلا، ویروس میتواند از راه گوش به ما منتقل شود. برای همین فعلا بنده جانب احتیاط رو رعایت کرده و با اسنپ همکاری نمیکنم

157. سلام این روزها که همه ترجیح میدن تو خونه باشند تا ویروس کرونا نگیرن ما راننده ها با جون خودمون و خانوادمون بازی میکنیم و میایم سر کار بعد شما کرایه ها رو نصف کردین میشه دلیلشو بگین شما به فکر ما نیستین که این توصیه ها رو میدین بیشتر به فکر خودتون هستین که راننده مریض نشه سرویس هاتون وا نخوره اگر به فکر راننده هستین کرایه ها رو منصفانه کنید تا راننده هم پول داشته باشه خودشو خانوادشو تقویت کنه هم این چیزهایی که فرمایش فرمودید رو تو بازار سیاه بتونه تهیه کنه

158. سلام،کرایه های تبریز هم کمه،اگه یه فکری نکنیم با این وضعیت کرونا من دیگه نمی صرفه کار کنم،در ضمن الکل و مواد ضدعفونی کننده و ماسک موجود نیست لطفاً هر چه سریعتر در تامین اقلام به رانندگان اقدامات لازم انجام شود،ممنون

159. سلام به همه زحمت کشان اسنپ آقا استرس گرفتیم شب عیدی با این کرونا کی تمام میشه ۱هفته س خونه نشین شدیم . تو هیچ داروخانه ای ن ماکس هست ن محلول ضد عفونی غافلگیرشدم

160. درود به خانواده بزرگ اسنپم
    موافق صد در صد برادرم جناب اقای سعید مرادخانی ام .
    چرا خود مسئولین گرانقدر خودشان قبل از اینکه ما بگویم مبادرت به دادن ماسک و مواد ضد عفونی کننده نکرده اند.
    کار سالم و خدمات سالم در بدن سالم است
    لطفا در این امر ما را یاری کنید
    سپاس

1. سلام بهمن عزیز

161. به جای این کارا کرایه ها را منصفانه کنید.توی این شرایط کرایه ها کم بود.کم ترش هم کرید.واقعا برای اسنپ متاسفم

162. سلام خداوکیلی کرایه ها خیلی کم اصلا با مقصد مسافرنمیصرفه..خواهش رسیدگی کنن

163. سلام.کرايه ها خيلي پايينه.الانم کرايه نزديک عيد بجاي اينکه بيشتر بشه کمتر از قبل شده.چقد ميخوايد در حق رانندگان ظلم کنيد.

164. سلام واقعاکرایه هاخیلی پایینه لطفاکرایه هاروببریدبالانمی صرفه بااین کرایه هاکارکرد

165. سلام اقا تورو خدا کرایه هارو این ماه زیاد کنید شب عید هس من روز ۱۰ساعت به بالا کار میکنم من تو یک ماه پیمایش۵۲۱۵کیلومتر بود سهمیه بنزین خیلی کم ریختن

166. با سلام به همه کسانی که در اپلکشن اسنپ زحمت می‌کشند وسایلی مانند ژل دزعفونی ماسک در اختیار رانندگان اسنپ بذارن

1. بانظرات همکاران موافق ام چون بااین سهمیه سوخت وکمیسیون به راننده هاظلم میشه . درابتداودرانتهاتوقف هایی داریم که اصلا بحساب نمیاد . خواهش میکنم لطفا کمی بهفکرسفیران خودباشیدوازانهاحمایت کنید چون قشربسیارضعیف این جامعه انددرضمن باتوجه به گرانی لوازم یدکی . ازتوجه همه دست اندرگاران گرامی تشکروقدردانی میکنم

2. سلام‌داروخانه میری ماسک ومواد ضدعفونی میخوای میگن نداریم اگر شرکت اسنپ وسایل بهداشتی رادر اختیار رانندگان بزاره خیلی خوبه

167. سلام
    خواهشا کرایه هارو بالا ببرید
    این کرایه شب عید با این گرونی عادلانه نیست
    این هفته واقعا کم شده و من مجبورم با این کرایه ها کار نکنم
    البته همه کار نمیکنن و این به ضرر اسنپه چون ریزش میکنه رانندش
    با این ویروس هم فقط داریم جونمون رو کف دستمون میزاریم
    از قم هستم و کرایه های قم پایینه

1. ممنون دوست عزیزواقعا حیلی کم منم چند روزی کار نمیکنم فقط پول بنزین درمیاریم تهش هیچی برامون نمیمونه الانم که کرونا اومد اصلا نمیرم کارکنم با تینکه دستم خیلی خالیه

2. از تبریز هستم ، اگر با این کرایه ها تا شب عید ادامه بدین من یکی که بیرون کار میکنم چون استهلاک ماشین در نمیاد، چه خبره ۳۰۰۰ت مگه کرایه میشه!!! اونم کوچه پس کوچه …

168. سلام لطفا کلمه ای یا جمله ای یا اهنگی جهت مطمعن شدن راننده جهت اطمینان به سمت مبدا مسافر وحرکت کردن ایجاد کنید. با تشکر

169. اخه این چه وضعیتی خدای.من 70هزار کار کردم 36بنزین لیتری 3هزار زدم .اخه بی انصافا کرایه چهار هزار تومان چی .از امل تا محمود اباد 13هزار تومان یعنی چی.همان تو خونه بشینم خیلی بهتر تا بخوام برم پول بنزینش نمیشه.کار کردن تو استان مازنداران یعنی فقط دویدن الکی .شما فقط هوای مشتری دارید تا ما که براتون کار میکنیم.تا بودم همین بود.

170. سلام خسته نباشید اگر امکان دارد به علت این ویروس ماسک رایگان دراختیارکاربران راننده ها قرارداده شود وماهم به مسافران هنگام همسفر دراختیارشان قراردهیم برای سلامتی کاربران رانندگان اسنپ

171. باعرض سلام وخداقوت شمااگربه فکرسفیرهستیدوتشویقی می خواهیدبرای سفیربزاریدبه جای اینکه تعداد سفراکم کنید روزبه روز تعدادسفرراافزابش میدهیدلااقل ساعت شرواضافه کنید

172. من تو ماشینم پد الکل گرفتم که بدم به مسافرها مجانی ولی کرایه های امروز کاری کردن که ازهمه چیز دلسرد شدموقعی پدالکل بدی مسافرها تبلیغ از اسنپ میشد ولی مسعولین اسنپ که به فکر مانیستن ماهم مثل خودشون درطول روز چندتا سرویس مسیر نزدیک میرم تمام

173. اقاازتون خاهش میکنم توروقران این هزینهای سفروببیشترکنیدبه خداقصم روزی 12/13ساعت کارمیکنم 150تومان کارمیکنم بالاترین قیمتام میرم باهاش چیکارکنم 60هزارتومان بنزین میزنم بابابخداخونم خرج داره یه کمم به فکرمابدبختاباشید

1. سعید عزیزم
      من سن و سالم فکر کنم مطابق سن پدر بزرگ خیلی از دوستان است در آستانه هفتاد سالگیم ولی هیچوقت خودم را با تمام سختیها و ورشکستگیها و ترک اطرافیان بدبخت اطلاق نکرده ام
      خوشابحالت خانه و خانواده و یاران با محبت داری از گرمای وجودشان لذت ببر
      شاد باشید
      پیشاپیش نوروز همه یاران خجسته باد

174. سلام من امروزاولین روزبودکه دراسنپ شروع به کار کردم سه بارمسافربردم هربارپیغام به مبدا رسیدم رازدم ولی جواب ندادوبقول معروف دستگاه هنگ کرد وبه هیچ وجه قادر نبودم سفرراثبت کنم ومجبورشدم هرسه بار لغوسفربزنم وبه شرکت هم رفتم گفت دروسط راه سفر ماندی من که چیزی نفهمیدم که پیغام آمدتا اخر امروزدبگه مسافربرای شما مسدود شد
    از دوستانی که میدانند قضیه چیه لطفا راهنمایی کنید

1. احتمالآ گوشیت ویروس داره، یا از vpn روشن استفاده می کنی و یا گوشیت 3G /4G نیست

2. گزینه هارو که کلیک می کنید، چند ثانیه دستتون رو روش نگه دارید، ثبت میشه

3. سلام هروقت اینجوری شد گوشی که رسیدن و یا پایان سفر رو نتونستی انجام بدی گوشی رو شروع مجدد بزن خاموش روشن بشه درست میشه

4. باسلام دوست عزیز من هم بعضی مواقع با این مشکل مواجه شدم در این لحظه که به مبدا رسیدم عمل نکرد یکبار گوشی را سریع خاموش و بلافاصله روشن کن امیدوارم که مشکلت حل بشه درغیر اینصورت گوشیتو باید عوض کنی موفق باشی

5. گوشیت مدلش پاین هست.باید فورجی واندروید بالای5باشه منم این مشکلوداشتم

175. این توصیه ها وقتی که نه ماسکی پیدا میشه و نه محلول ضد عفونی در داروخانه ها به چه دردی میخوره؟ حداقل شرکت با استفاده از امکانات برای راننده ها ماسک و محلول در دسترس قرار بده

1. سلام پولش رو بزنه به حساب راننده وقتی میگن سفر انجام بده راننده رو تشویق میکنن که بره داخل شهر مسافر جابه جا کنه وظیفه دارن بفکر سلامتی راننده باشن اگه شرایط عادی بود وظیفه نداشتن ولی الان یانباید مرتب پیام بدن سفر انجام بدید یا میگن باید سلامت راننده روهم بفکرش باشن هرچند نظراتم منعکس نمیشه ولی بازم مینویسم خودشون بخونن ممنون

2. بزرگترین شرکت حمل نقل اینترنتی نتونه با هماهنگی با وزارت بهداشت برای رانندگان ماسک و… بگیر دیگه تکلیف ما مشخص بابا نگفتیم مجانی پولشو میدیم

1. سلام وحید جان

176. سلام.اگه مایع ضد عفونی دیدی سلام مرا بهش برسونید.فکر کنم تا حالا متوجه نشدی تو ایران زندگی میکنید.کدوم ماسک کدوم محلول

177. سلام به هرداروخانه که میروم ماسک ومحلول ضد عفونی کننده ندارند
    شمامعرفی کنید

1. نه بخدااقامن امروز10سفررفتم 50تومان کارکردم بااین پول چیکارمیشه کردبنظرتون

178. با سلام من روزی 6 الی 7 ساعت با اسنپ دارم کار میکنم بجای اینکه امتیاز مون بالا بره هر روز پایینتر میاد این یه مسله با مسافرای که وسط راه سفر را لغو میکنند چه کنیم بعد این بنزین رو کی میخواهید بدید نکنه سر کاریه

1. سلام حمید جان

امتیاز شما، میانگین امتیازهایی است که از مسافرین گرفته اید.

1. كدوم امتياز؟؟دوسال پیش وارداسنپ شدم البته پاره وقت.بعد دوماه امتیازم شد۴/۸۲ تازه خیلی وقتهابالای۴نفرسوارمیکردم بدون اضافه کرایه.کارپیداکردم و ماشینمو فروختم .الانم حدود۳ماهه بعد دوسال تازه شروع کردم بکارباسمندنووماشین همیشه تمیز و… ولی همون ۴/۸۲مونده که مونده تازه اکثرمسافرهام ۵امتیازکامل دادن جلوی خودم.چندروزه میشه۴/۸۳بعد یک روز میشه۸۲.متاسفانه امتیازوسیله سواستفاده عده ای شده.نفرات بیشتر،مسیراضافه،تاخیر،سیگار کشیدن و…لطفا پیگیری کنید.تاالانم یک قطره بنزین نگرفتم

1. سلام محمود جان

امتیاز شما، میانگین امتیازهایی است که از مسافرین گرفته اید. ضمن اینکه شما امتیاز خیلی خوبی در اسنپ دارید

2. الان مسافر هم اسنپ میگیره هم اسنپ وقتی میری سر لوکیشن میبینی با تپسی رفته زنگش میزنی میگه اون زودتر اومد

179. سلام من تا حالا هیچ سهمیه ای دریافت نکردم هر روز حد اقل ۱۰۰ کیلومتر پیمایش دارم لطفا جواب بدین

1. سلام .از کجا باید مطلع بشم که سهمیه بنزین چرا به من تعلق نمیگیره…دیروز از جهانشهر تا چهارباغ کرایه زدین۱۹۰۰۰خداشاهده ۴۰دقیقه جاده قزلحصار از راه اهن طول کشید رد بشم.ماشین تا رکاب تو اب بود…خدا وکیلی انصافه ۱۹تومن تا ششم چهاباغ با اون وضعیت بریم..شما وضعیت جاده واب وهوارو لحاظ نمیگیرین؟؟؟؟

180. سلام من که تا حالا هیچ سهمیه ای دریافت نکردم نمیدونم چرا هر روز حداقل ۱۰۰ کیلومتر پیمایش دارم لطفا جواب بدین

1. سلام محمدتقی ایعقوبی من تا امروز هرسهمیه که دادن به من رسید

181. باسلام والا بااین کرایه های پایین در شاهرود چه جوری ما ماسک و ضدعفونی بگیریم دوما اصلا تواین شهر نیست میگن نداریم اونکه هیچی هیچ خدماتی هم برای ماشین و تعمیرات نداریم تواین شهر تنها درامدزندگیم همینه خواهشن رسیدکی کنین ممنون

182. سلام خدمت مدیر شرکت اسنپ. کرایه هاتون واقعأ پایینه مخصوصا کرایه هایی رو که در مراکز شهرها مدنظر میگیرید باعقل جور در نمیاد و باید اینو مد نظر بگیرید با این حجم از ترافیک کرایه هاتون باید بصرفه باشه نه اینکه آدم بعداز دیدن کرایه پشیمون بشه از ادامه کار کردن باهاتون. تا الآن اکثر کسایی رو که میشناختم که تو اسنپ کار میکردن دیگه کار نمیکنن چون واقعأ کرایه ها پایین و غیر قابل باوره. یکم بفکر رانندگان و این گرونی بازار و بنزین باشید. یکم منصف باشید

183. ده دقیقه زمان به مسافر برای لغو قانونی سفر،اجحاف در حق راننده است،زیرا در این مدت راننده درحال پیمودن مسیر برای اجابت درخواست مسافر است و بنزین می سوزاند و نه تنها بنزین بلکه هزینه های دیگر را متحمل می شود،از طرف دیگر فرصت هائی را برای قبول سفرهای درخواستی مناسب را از دست می دهد،درحالی که مسافر هزینه ای متحمل نمی شودو حتی از بیان یک عذر خواهی ساده خودداری می کند،در این میان هزینه و زمانی که راننده ازدست داده،حتی از طرف شرکت اسنپ هم جبران نمی شود،چرا؟

184. تو رو خدا یکم کرایه ها رو بالا تر کنید….مسافران خودشون هم میگن کنه من چند بار تا حالا بهم بیشتر کرایه دادن میگن حقتون بیشتر از اینهاست میاین در خونه منتظر میمونید ما رو تا در مقصد میرسونید ما هم الاف ماشین و خیابون نمیشیم

1. سلام حمید جان

لطفا بلافاصله بعد از لغو سفر کد SCL1029 رو در قسمت پشتیبانی سفر لغو شده وارد کنید. سفر شما بررسی خواهد شد
      و در صورتی که هزینه لغو سفر به شما تعلق بگیره، حداکثر طی 48 ساعت مبلغ به اعتبار شما اضافه خواهد شد.

185. بااین کرایه ها وقتی یک مرد دستخالی میره خانه پیش بچه هاش شرمنده میشه شما بگید کرنا بدتره یا کرایه هاشما ولله خجالت کشیدن جلو بچه ها از ۱۰۰۰۰۰۰۰کرنا بدتره

186. خدا پدر بیامرز شب سالی کرایه ها باید بره میاد پایین بایین ترافیک پاداشوتون باش ماله خودتون کرایه ها بالا ببرید فعلا این کرایه ها از ۱۰۰۰تا کرنا برای ما رانندها بدتره

187. پیشنهاد من این که50/درصد مبلغ جایزه را خودتان لوازم بهداشتی و ضدعفونی تهیه کنید واز طریق فروشگاهی مثلاً سفیر هر ده روز یکبار بصورت رایگان در اختیار راننده قرار دهید

188. سلام مواد ضدعفونی داروخانه پیدا نمیشه لطفا خوداسنب تهیه کنه برای کاربران

189. منکه دیگه مردم نه پول نون دارم نه بنزین ماشینم خراب شده پول تعمیرم ندارم دیگه ازکجا پول ژل ماسک مواد ضد عفونی گیر بیارم بزار کرونا بگیرم از دست همتون راحت بشم اسنپش اینجور شرکت اونجور مردم دنبال کرایه تمن دهشای بخدا دیگه نمیتونم

190. وقتی سفری درروزهای گذشته ۵هزارتومن بوده الان شده ۳هزارتومن یمقدارشم شماکسرمیکنیدازحسابمون چجوری من برم با این وظعیت مایع ضدعفونی کننده بگیرم حداقل برای ماارزش قاعل بشید خودتون مایع رو دراختیارمون بذاریدیاکرایه هاروببریدبالا ممنون میشم یمقداربرای ماارزش بذارید

191. سلام من که ۳روز نمیرم اسنپ چون تجهیزات برای مقابله با کرونا ندارم
    و پولم ندارم بازار ازاد تهیه کنم
    از دستندکاران اسنپ تقاظا دارم برای ما فراهم کنند تا دوباره مشغول شیم
    و هم چراغ اونارو روشن کنیم هم سفره خودمونو با تشکر

192. بهتره پرداخت هزینه سفر اجبارا انلاین شود تا هم امنیت بهداشتی جامعه فراهم بشه در ضمن مردم عادت کنند که بعد از کرونا همیشگی شود

193. بنده توشهرمون سفرای خیلی ارزون میبرم وقیمتهای اسنپ بدردبخورنیست..

194. با سلام و عرض ادب
    مرسی که به نظر ما احترام میزارید و متشکرم
    ماه قبل بنده 480تومن واریز به حساب شده
    ولی الان 360تومان و 3هزار و خورده ایی مسافت طی شده بوده
    !!

195. سلام. لطفا برای رانندگان اسنپ سهمیه بنزین ماهیانه حداقل 100 لیتر بدون قید و شرط در نظر بگیرید به جای پیمایش و محاسبه و معطل شدن راننده تا مبلغ و….. باسپاس

196. “” جدا انتظار میره از اسنپ که در کنار پیامک‌های تخفیف سفری که برای مسافران ارسال میکنه پیامکی در رابطه با رعایت حداقل بهداشت فردی(ماسک زدن) در صورت مبتلا بودن به سرماخوردگی و … . برای مسافرا ارسال بشه “” که یا حداقل سفرنکنن یا اگر ضروریه رعایت کنن که تو این اوضاع آشفته بازار این وسط راننده و خانواده‌‌اش چوبه دو سر طلا نشوند !!

رسیدگی به این مهم به طور ضرب العجل از ناوگان اسنپ انتظار می‌رود ..

197. باسلام ازوقتیکه بنزین سهمیه بندی شده هیچ بنزینی توکارتم نریخته شده چندبارم که مراجعه به دفترداشتم جواب درستی نداشتم تاقبل کرونافکرم بنزین وکرایهای کم بودالانم که این کرونااومده دردسرای دیگش لطف کنیدحداقل ماه به ماه اطلاع واریزی بدین باسپاس

198. سلام.لطفا تعدادمسافر وبار روهم اضافه کنید چون مسافرها برای کرایه کمتر جابه جایی بارهاشون به جای وانت سواری درخواست میدن یاهمراهشون بار نامتعارف هست

199. سلام خسته نباشید لطفا کرایه رو ببرین بالا خیلی سخته با این همه گرونی اگه ن خوب برم همون تاکسی سرویس یا بخوابیم خونه هم سلامت هستیم هم اینکه اینهمه از خونه بیرون هستیم شب موقع برگشت شرمنده زنو بچه نمیشیم با این همه گرونی من صبح تا شب دنده کلاچ با این همه احترام برا مسافر باید همشو بنزین بزنم یا لنت ترمز یا غیرو غیره اخرش دست خالی برم خونه لطفا کمی ب فکر ما رانندهای زمین خورده باشید ممنون

200. باسلام
    والااین چیزای که همکاران گفتن همگی درستن ولی خدای کرایه مسیرها خیلی پایینه بی زحمت رسیدگی کنید خدای بادخل خرج جور در نمیادواقعا سخت

201. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی همکاران راننده و همکاران بخش اداری گروه بزرگ اسنپ،
    بندهٔ حقیر نیز مانند تعدادی از شما رانندگان هم مشکل مالی دارم وهم مانند بسیاری ازشماخانواده ای که ترس از انتقال ویروس به اونهارا دارم، لذا یه کارایی انجام دادم که شاید بکار شما هم بیاد:یه گالن اب توماشین،یه بطری خالی نوشابه که درشو یه سوراخ کوچیک کردم باصابون معمولی هر دو سه تا تریپ دستامو میشورم،اب پاش شیشه شور خالی(رایت) رو با یه کم مایع ظرف شویی و یه ذره بسیار کم(خیلی کم) وایتکس اسپری میکنم روی فقط دست گیرها و با دستمال کاغذی فوری خشک میکنم(((توجه وایتکس خورندگیزیاد داره مراقب باشید روی رودری از داخل نریزه که رنگشو میبره بهتره مراقب مقدار مورد مصرف باشید)))
    روی داشبورد سمت شاگرد،پشت روکش صندلیهای جلو
    (روبروی سر نشینهای عقب)،روی دستگیره های دربهااز داخل رو پس از ضد عفونی و پاک سازی با نایلون سلوفان روکش کردم،یه بار صبح به بار بعد از ظهر عوض میکنم،حتی میشه روزی یه بار هم عوض کرد، امیدبه پروردگار مهربان دارم که همهٔ افراد خانوادهای خانواده بزرگ اسنپ در سراسر ایران سلامت و شاد و پر روزی باشند انشأالله.

202. سلام،واقعا انصافه که حداقل ده کیلومتر از شهر دور بشی مسافر رو ببری روستا اونم برگشتی بای خالی بیای، کرایش میشه 7000 تومن، اونم کمیسون ازش کم میشه.واقعا ارزش نداره.

203. با سلام لطفا کرایه ها بالا بره واقعا پایین در ضمن یک امتیازاتی هم به رانندگی بدید مثل کارت شناسایی که جایی رفتن به عنوان تخفیف استفاده کن یا دفترچه درمانی امثال اینها که راننده هم تشویق بشه سفرهای بیشتری بره.

204. سلام کرایه ها خیلی پارینه لوازم 4ت5برابرشده همه چی گران شده برعکس کرایه نا چیز تازه سفر میگیری میری میبینی خاکی داره که لحاظ نمی سه یا مسافت خیلی زیاده

1. سلام رحیم جان

محاسبه قیمت ها در اسنپ باتوجه به معیارهای مختلفی مانند مسافت، ترافیک، زمان، شرایط جوی، تعداد درخواست سفر در مقصد، میزان عرضه و تقاضا و … در نظر گرفته می شود.
      در مورد گرانی قطعات هم، ما در باشگاه رانندگان در تلاش هستیم با فراهم کردن امکاناتی، خرید و تعمیر قطعات رو در حد امکان تسهیل کنیم

205. سلام
    ۱_لطفا درخصوص مسافرینی که مبدا و مقصد هاشون رو داخل کوچه انتخاب می کنند افزایش کرایه داشته باشید چون اسفالت بیشتر کوچه ها خرابه
    ۲_جهت پیشگیری از شیوع انواع بیماری های مصری و ویروسی نظیر آنفولانزا و کرونا ویروس تدابیری بیاندیشید که مسافر ملزم به پرداخت آنلاین کرایه (غیر نقدی) بشه

206. باتشکرسلام وعلیکم مسئولین محترم شرکت اسنپ کارتون حرف نداره اگرامکان داره برای شمایکمی به فکررانندگان تحسیل کرده باشید ایاشخصیت مابه کرایه چهارهزارتومانی هست؟لطفا کرایه ماراننده گان رایه دستی سروروش بکشین اخه دربست داخلی دم عیدهشت توما بعضی جاها۱۰تومان اخه درست است مسافرین به مابخندند که بگوینداسنپ گرفتیم؟یعنی ماشین۵۰میلیونی پرایدبااین کرایه ماسخره میشیم باتشکرصمیمانه بنده حقیر

207. من یک ماه ثبت نام کردم و دارم کار میکنم ن بنزینی ب ما تعلق گرفته نه مزایای دیگه ای عید هم رسید ولی اون تبلیغلی ک واسه اسنپ کردید واقعا با نبودید حداقل کرایه ها رو ببرید بالا ناامیدمون کردید

208. درود بر همه

کرایه ها در شهر قم واقعا مضحک و بسیار کمه

اگه این چندرغاز رو هم نگیریم سنگین تریم

ماشین بنده یگانه هستش (بنزینی)

حداقل اگه کرایه ها رو ثابت میخواهید نگه دارید سهمیه سوختها رو افزایش بدید

وگرنه شرکت اسنپ رانندههای زیادی رو بزودی از دست خواهد داد.
    لطفا پیگیری کنید تا کنار هم کار کنیم

با سپاس

209. سلام چرا در همدان از رانندگان ۲۰درصد از کرایه اسنپ کم میکنددر شهری مثل کرج ۱۵ درصد کم میشود

210. سلام اگه یک عدد ماسک ومایع ضدعفونی دراختیار راننده قراردهید مطمن باشید باهزینه اندک توجه به کاردراسنپ بیشتر خواهد شد تشکر

211. با سلام با مسافرای بیمار باید چکار کرد چون در هر صورت فاصله نزدیکه و فضا هم بستست و تو این شرایط انتقال بیماری به حداکثر میرسه

212. سلام.مهمترین مشکل انتقال ویروس کرونا .اخذ وجه نقد وتحویل بقیه پول مسافران نقدی است…پیشنهاد می شود دستگاه کارتخوان سیار به رانندگان تحویل شود…
    صمنا بروشورهای بهداشتی تهیه ودر اختیار رانندگان قرارداده تا در دسترس مسافرین قرار گیرد ودر طول سفر مطالعه کنند.. باتشکر

213. سلام من هنوز یک ریال بعد سه ماه برای بنزین دریافت نکرده ام به هرکی ام میگم جواب نميده

214. تا ویروس جدی نشد این چیزارو وزارت بهداشت جدی نگرفت و کار عملی جدی نکرد و حالا که جدی شد این همه اطلاع رسانی میکنه و نکات بهداشتی میگه , شما هم مثل وزارت بهداشت تا کار به جای باریک نکشه کاری نمیکنید اما خدایی نکرده اگه چند تا راننده به این ویروس و بدبختی گرفتار نشند و اوضاع جدی نشه قدم مثبتی بر نمیدارید , راننده ها بدبخت و بی پشتوانه هستند که حتی شرکت هم براشون کاری حاضر نیست انجام بده و فقط حرف میزنه

215. کرایه ها خیلی کمه ،ارزش نداره جون خودمون وخانوادمون رو به خطر بیندازیم والسلام

216. با سلتم و خسته نباشید خدمت کاربران لطفا فکر کرایه ها باشید خیلی کرایه ها پایین است

217. تمام موارد برای ایمنی بدن که دکر شده از سمت پرفسور صمیعی ضرر است ایشون معتقدا باید گرمی جات بخوریم لطفا تحقیق دوباره انجام بد

218. سلام حمید هستم مسعولین یه فکری به حال سوخت ما باشید سوخت کم مییاریم واسه کارکردن من توماه گذشته سوختی گیرم نیومد باتشکر

219. با این کرایه هایِ کم و بنزینِ 3000 تومنی و گرونیِ قطعات و مزدِ تعمیرکار فقط همین مونده بخاطرِ چندرغاز سلامتی مون رو هم به خطر بندازیم. تو خونه بخوابیم به صرفه تره

220. اگه داروخونه ایی میشناسیدکه این چیزارو بفروشه به ماهم معرفی کنید. دست بردارید.شماحتی گفتیدکه رانندها مراکزاسنپ حضوری نرن چطورانتظارداریدکه ما بریم کاروخودمونو واسه کرایه ۲۰۰۰تومنی درمعرض کرونای انتخاباتی قراربدیم

221. باسلام به نظر من بررسی کنید و اهمیت بدهید به رانندگان تان
    مسافرین مقصد رو دسکاری میکنن تا قیمت رو پایین بزنه و بعد 1 kmتون بر تر میبرن
    برسی شود ممنون

1. سلام امیر محمد جان

در صورتی که در حین سفر با تغییراتی اعم از تغییر مقصد، توقف و … رو به رو شدید، یا از دکمه بازنگری قیمت استفاده کنید
      و یا در حضور مسافر با پشتیبانی تماس بگیرید

1. باسلام
        اولا” دکمهء بازنگری رو که میزنیم دوساعت بعد اپراتور شاید تماس بگیره یا نگیره.
        ثانیا” نمیشه به مسافر گفت نیمساعت بشین توی ماشین چون من زنگ زدم پشتیبانی خانومه پشت تلفن میگه شما درصف انتظار نفر بیست و دوم هستید. لطفا” شکیبا باشید.

بجای اینکارا، مثل نرم افزار ماکسیم تغییرات سفر اعم از انحراف مسیر یا توقف و … رو بگذارید بعهدهء خود راننده، تا مسافرین متقلب نتونن سر راننده رو کلاه بذارن.

1. سلام امین جان

در صورتی که تغییراتی در سفر داشتید، می تونید از دکمه بازنگری هم استفاده کنید. حتی اگر کارشناسان ما تا پایان سفر با شما تماسی نداشتند. شما می تونید تا 48 ساعت بعد از اتمام سفر به جهت پیگیری با پشتیبانی تماس بگیرید

2. سلام خیلی برای پیش اومده از این جور مسافرا بازنگری قیمت رو میزنیم اینقدر اسنپ طول میکشه که زنگ بزنه میرسیم مقصد مسافر هم الاف نیست که بشینه تا اسنپ زنگ بزنه در مورد خودم که زنگ هم میزنم به پشتیبانی بازم باید کمش ۱۵ دقیقه باید تو صف انتظار بمونم تا کارشناس جواب بده هم باید پول شارژ سیم کارت از جیبم بره هم به مقصد برسم مسافر بره پول نده چرا باید اینجور بشه این ضعف شرکت رو نشون میده

1. سلام محمد جان

در صورتی که در سفر تغییراتی داشتید، حتما از دکمه بازنگری استفاده کنید. اگر همکاران ما به هر دلیل موفق به تماس با شما نشدند و سفر به پایان رسید، چون قبلا بازنگری رو ثبت کردید، تا 48 ساعت می تونید در باره مشکل سفرتون با پشتیبانی تماس بگیرید

222. سلام سوال من اینه آیا واقعا ریالی تهش میمونه که بخوابم به سلامت خودمون هم فکر کنیم؟
    سلامت ماشینمون با کرایه های ۲۵۰۰تومانی ساوه به خطر اسقاط افتاده!
    بخدا نان شب زن و بچه مون نمیشه فقط پول بنزین و تعمیرات و نگهداری ماشین میدیم!

223. درود …. لطفاً برای مسافرانی که از صندوق عقب استفاده میکنن یا خاکی و سربالایی …. کرایه این را اضافه کنید…..
    لطفاً پیگیری کنید…. با سپاس فراوان….

224. سلام ،شرکت اسنپ لطف بفرمایید،ماسک وضدعفونی کننده راازوزارت بهداشت بگیریدوبین راننده ها بصورت رایگان توزیع بفرمایید،چون واقعابا این کرایه های پایین ومخارج سنگین خودرو،دیگه پولی برای تهیه لوازم بهداشتی نمیمونه،متشکرم

225. سلام.شما که اینقد وقت گذاشتین ممنونم از راهنمایی که به هم وطن های عزیزم کردین .
    ولی بد نیس که به کاربر راننده یه ماسک وضدعفونی براشون تهیه میکردین .
    ما میدونیم از داروخانه باید تهیه بکنیم ولی کو کدوم داروخانه همه ندارن

226. سلام
    همه شرکت ها به کارکنانشون عیدی میدن کاش اسنپ هم این کارو میکرد حداقل یه کمک خرج به راننده های فعالش میداد تا اینا هم دم عیدی یه کم خوراکی برا خودشونو خانوادشون تهیه کنن.

227. سلام گرایه خیلی کم هست با لیتر ۳۰۰۰ هزارتومان بنزین ان ماشینی که تک کانه باشه مثل ماشین بنده حتا هرچی کارمیکنم فقط پول بنزین خرج شده شاید دربیاید پول هم ندارم که گاز سوزش کنیم چه برسد که دیگه پول لوازم بهداشتی بگیریم :باتشکر راننده

228. به جای که ماسک و رایگان پخش کنید که این بیماری پخش نشه خیلی ها به قیمت خیلی زیادی می فروشن

229. سلام دوستان من از مشهد هستم
    با این اوضاع مملکت و کم شدن ماسک و اگرونی اون البته اگه پیدا کنی همون کرونا بگیریم بهتره
    واقعا کرونا بیاد تو ماشین راننده اسنپ میگه واقعا با این کرایه پایین و بنزین آزاد صرف میکنه مسافرکشی تو اسنپ؛اونوقت یه نگا به قیافت میکنه میبینه ماسکم نداری میگه نگه دار پیاده شم تو رو خدا زده بی انصافیه کرونا هم بگیری من میرم سراغ مدیرا بلکه اونا درگیر بشن بعد به فکر مردم بیفتن
    یا حق

230. سلام خواهشا تعدادمسافررامسخص کنیدبااین گرونی ۴نفرسوارمیشن یه مسیر طولانی رومیرن کرایه ۲۵۰۰میدن اخه خودتون بذاریدجای ما.ازطرفی ظرفیت ماشین باراننده۴نفرهست اتفاقی بیفته کی میخاد جواب بده

231. با این کرایه های کم اصلا نمیصرفه کار کرد حالا این مریضی هم اضافه شده جونمونو به خاطر مبلغ نا چیز به خطر بندازیم بعدش 2الا 3 ساعت باید کار کنیم تا پول ماسک و ژل ضد عفونی رو در بیاریم

232. ما راننده های اسنپ چقدر بدبختیم با بنزین ۳ تومنی بیایم واسه مسافر ژل ضد عفونی بخریم بریم وام بگیریم چون درامد از اسنپ صرف هزینه ها میشه فقط

233. والا من ۴ روزه تو خونه افتادم بعضی مسافرا انقد بیشعور هستند که حد و حساب نداره اکثرا از بالاشهر بودن سرفه میکنه و مسیر سرفه دقیقا روی صورت راننده . بیاین یکمی انسان باشید

234. سلام ممنون از زحمات شماپرسنل خدوم و زحمتکش اسنپ فقط خواهش میکنم فکری برای تعداد مسافر بکنید که خیلی سوءاستفاده میشه

235. سلام چرا تاوان اشتباه دیگران را ما باید بدیم در پیرو نظر دوستمون (من دوست دارم شرکت اسنپ به رانندگانش مایع ضد عفونی کننده وماسک با قیمت مناسب بده تا دچار مریضی نشیم )آخه بگو مرد حسابی ویروس مگه شما آوردی که میخوای پول ماسک و دستکش…. بدی؟!یکی بنده را راهنمایی کنه واقعا هزینه سلامت بودن از دست این ویروس وارداتی با مردم است؟
    با سپاس
    راستی هنوز یه قطره بنزین از اول سهمیه بندی به من ندادن تو رو خدا بگید از کجا پیگیری کنیم

236. سلام قیمت کرایه هاتومشهدپایینه….چطوری باموتورکارکنیم خرج زن وبچه واجاره فلان دربیاریم….تازه خودمشتری درخواست موتورمسافرمیده بجاش بسته میده برای موتورهاکرایه بیشتری باشه…بعضی هابیشترمیدن میگن درخواست میزنیم قیمت پایینه کسی قبول نمیکنه حاضریم بیشتربدیم تابسته مون ببرن کارمون راه بیافته…باباخداییش کرایه پایینه با این خرجها….

237. بعضی کرایه ها انقدر پایین هست و بخاطر تشابه اسمی اشتباه مسیر رو انتخاب میکنیم و نابود میشیم ، از ونک بیمارستان خاتم تا شهرک پاسداران ته تهران ، کرایه 16/5 یعنی چی ؟؟؟؟

1. سلام جناب محمدی

و یا در حضور مسافر با پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما تغییرات لازم رو در سفر انجام خواهند داد

238. اسنپ هم مسولیتی داره می‌تونه ماسک توضیع کنه بین رانندها اسپری بده.بالاخره همه ایرانی هستیم کمک به همدیگه جای دوری نمیره.من کار میکنم نصف کارمو ماسک میخرم نصفشو بنزین با یه نون😔

239. سلام شما میگین از آمدن به دفاتر اسنپ حتی الامکان جلوگیری کنیم که همکارای گلتون نکنه از راننده بدبخت که با همه مسافری درتماسه ویروس بگیرن یا خدایی نکرده آلوده بشن منشور اسنپ همیشه این بوده هر بلایی سر راننده می خواد بیاد بیاد کارکنان اداری اسنپو عشقه اما اگر راننده نباشه اینو بدونین اون کارمندم بودنش بی فایده است راننده اسنپ پیش قراول تمام بدبختیاست

1. سلام ایمان جان

حضور در مراکز پر جمعیت که یکی از عوامل شیوع بیماری کروناست. تعطیلی دفاتر اسنپ هم به همین منظور انجام شده و برای اینکه خدمات اسنپ به شما کاربران عزیز راننده طبق روال همیشه ادامه داشته باشه، امکان پیگیری غیر حضوری برای شما فراهم شده
      در راستای حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران راننده و مسافرین، طرح “سفر به سلامت” اجرا شده. در این طرح، در حال توزیع اقلام بهداشتی مثل ماسک و دستکش هستیم. در فاز دوم هم با استفاده از تعدادی خودرو ون اقدام به ضدعفونی خودروهای اسنپ می کنیم
      امیدواریم هر چه سریع تر وضعیت سلامت جامعه به حالت عادی برگرده

240. باسلام من محمدهستم از شاهرود یکسری مسیرها نرخ هاش واقعی نیست مثلا کرایه ی ۲هزار تومنی دیگه فک کنم خیلی بی انصافی هستش اگر میشه نرم افزار خود اسنپ مسیریابی کنه عالی میشه برای راننده درپایان خواستم بگم هوای راننده ها رو تو تمام بحث ها داشته باشین باتشکر از اسنپ

241. سلام برنامه اسنپ خیلی به تعهداتش عمل نمیکنه گفتند بنزین هر هفته واریز میکنیم بعد شد یک ماه من الان یک ماه چند روز برام پول بنزین واریز نکردن

242. تورا خدا دیگه این کرایه های ۵ یا۶هزارتومانیو حذف کنید اصلا با این اصطحلاک وگرونی بنزین وکسر کمسیون از طرف شرکت این کرایه ها هیچ توجیحی نداره
    کرایه ها حداقل باید از ۱۰هزارتومان به بالا باشه

243. با سلام درود لطف در مورد لغو سفر از طرف مسافرا کمی سخت گیر باشید طرف با تو تا اپ درخواست میده تا مقصد میرسیم درخواست ارزون تر کسی میگیره مسافر سفر اول لغو میکنه وقت مصرف سوخت ما پایمال میشه

244. چرا تغییری تو قیمتا نمیدین همه چیز چند برابر شده از بنزین گرفته تا لوازم یدکی ، از سود خودتون کم کنید و به قیمتا اضافه کنید تا نه به راننده فشار بیاد و نه به مسافر

245. با سلام وخسته نباشید… لطفاً در مورد نرخ کرایه یه فکری بکنید . حداقل سالی ده میلیون خرج پرایده اونم در شرایطی که خراب نشه وپول روغن وبنزین بدی…مگه روزی چقدر درامد داریم از اسنپ…تا کی شرمنده ژنو بچه باشیم

246. سلام.راجع به بحث کرایه که بشدت پایینه و اصلا پول یه بنزینم نمیشه و همچنین مسافرا ک لوکیشن رو دستکاری میکنن .ولی اگه ما زودتر پایان بزنیم ازمون کسر میکنه.خواهشا یه بررسی کنید بحث کرایه ها رو

247. همه ارگانها و اداره جات به کارمندان و نیرو ها شون ماسک لوازم ضد عفونی کننده میده اسنپ نمیدونم چرا این کارو نمیکنه با همه حال چیزی ازش کم نمیشه شایدم خود دولت بهش سهمیه داده باشه آیا برای اسنپ اهمیت داره راننده ها سالم و سلامت باشند و خدمات بدن به مسافرین

1. سلام امید جان

در راستای حفظ سلامت و بهداشت فردی کاربران راننده و مسافرین، طرح “سفر به سلامت” اجرا شده. در این طرح، در حال توزیع اقلام بهداشتی مثل ماسک و دستکش هستیم. در فاز دوم هم با استفاده از تعدادی خودرو ون اقدام به ضدعفونی خودروهای اسنپ می کنیم

248. لطفا کرایه ماشین های لوکس درقم افزایش بدین وسهمیه بنزینی که قراربود پرداخت کنین ما ک ریالی دریافت نکردیم

249. با این قیمت های پایین پول ناهار و شام خودمون به زور در میاد اونوقت شما میگی ویتامین x و y بخور. یه نگاه بندازی به راننده هاتون میبینی که وعده روز و شبشون شده فلافل. اون سهمیه بنزینیم که دادین خودتون میدونید چقدر مسخره هستش نیازی به گفتن نیست.

250. سلام ، اینارو خودمونم بلدیم. باین وضعیت کرایه ها و قیمت سر به فلک کشیده ماسک و ژل ضدعفونی. شما بفکر غذا و دارو تقویتی ما هستید ؟!

یکم ما رانندگان رو دارای شعور بدونید !

اون از وضعیت بنزین ، اینم از رویداد شعار دادن های همیشگی شما با حداقل پشتیبانی توسط شرکت !

251. با سلام لطفااز طرف شرکت به مسافران استپ پیامک داده شودتعداد مسافران برای هر مسیرحداقل۳نفر میباشداز این تعداد بیشتر بایدکرایه نفر چهارم پرداخت کنن من یه سفر قبول کردم جلو فرو شگاه پارسیان ۵نفر بودن کلی هم بار داشتن تا خاک سفید ۹۵۰۰ تومان بود کرایه معمولیشون ۱۵۰۰۰تومان میشدلطفا بررسی شوداسنپ خیلی به نفع مسافره تا راننده چون کرایه معمولیشون دو برابره اسنپه

1. سلام فرهاد جان

در نظر داشته باشید، شما مجاز هستید به تعدادی که در کارت خودرو درج شده، مسافر سوار کنید.
      در صورتی که تعداد مسافرین بیش از ظرفیت مجاز خودروی شما بود، مختار به لغو سفر هستید.

252. لطفاامکان تغییرمسیروتایم روبه اپلیکیشن راننده بدین واقعا نیازه.
    مثلاشخصی واسه شخص دیگه اسنپ میگیره میخوادتغییرمسیربده نه اون میتونه نه تو….

1. سلام رضا جان

و یا در حضور مسافر با پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما تغییرات لازم رو در سفر انجام خواهند داد

253. باسلام، الان ماسک و مایع ضد عفونی کننده خیلی کمه قیمت هم بالاست، نزدیک عید وبا جمعیت زیاد روبرو هستیم، از همه قشر، لطفا عوامل در نظر بگیرید، ما هم به شما کار می‌کنیم، بعد نرخ کرایه واقعا پایینه، که من وقتی مسافر تو خیابون میبینم ازش استفاده میکنم،

254. سلام محلول تو داروخانه ها هم نیست اگرم باشه چند برابر قیمت هستش

255. سلام قیمت کرایه هاخیلی کمه مسافران ۶۰درصدازیت میکنن دیروزمسافرداشتم ۳تازن یه مرد۳تابچه به زورسوارشدن چ کاریه بعدرسیدن مقصدمیگن ۵هزارنگیرین تخفیف بدین

256. ما با این کرایه های تحقیر امیز و بنزین ۳ تومنی و مسافرهای سرماخورده بریم تو دل کرونا و کار کنیم؟! بعد خود شرکت پیام میده راننده ها حضوری نیان شرکت فقط تماس بگیرن. این یعنی بی ارزش بودن راننده و توهین اشکار به ما

257. محلول میدونی چنده دیگه عزیزم،امر میکنی،80 هزارتومن بود 3روز پیش.قیمت امروزو نمیدونم.مگه چقدر کار میکنم.پول بنزین که دارین میدین،فقط حرفشو زدین فعلا،
    چه کاریه یه چند وقت کار نمی‌کنیم

258. سلام لطفا خودتان به مسافراعلام کنیدهرتوقف یک مقصده ظرفیت هم ۴نفربه تمام همکارهایم بگویداگربین راه مسافرپیاده کردیدکرایه اضاف می شود

259. سلام خسته نباشی همه ی نکته ها مهم بود و باید قابل اجرا بشه ولی چیزی ک هست چرا بنزین نمیدید..ممنون میشم راهنماییم کنید

260. ۹۹درصد مسافرها پول نقدی میدن که بنده مخالفم واز شرکت خواستارم تا طرحی برای اینکارانجام دهد نه الان برای همیشه

1. سلام احمد جان

تماس با پول یکی از راه های شیوع بیماری کروناست
      سعی می کنیم در همه شبکه های اجتماعی موارد بهداشتی ویژه این روز ها رو یادآور بشیم

261. خواهشن برنامه رو ارتقا بدین مثلا چقد باید منتظر مسافر بود تا لغو سفر انجام نشه واینکه کرایه ها واقعا خیلی پایین هست هر چی در میاریم یه چیزی هم روش میزاریم خرج ماشین میکنیم

262. سلام برنامه شرکت اسنپ برای سلامت راننده اسنپ چی هست الان کرونا وارد کشور شده شروع کردن به احتکار کردن فلیتر و ضد عفونی کننده های دست بهترین کار معرفی چند داروخانه ویا فروشگاه لوازم بهداشتی دارند معرفی کنید بتونیم خرید کنیم حتی فروشگاه اینترنتی احتکار کردن؟؟؟؟خطرناک تراز ویروس کرونا برخی بی وجدان

263. لطفا یه کاری کنید کار برای رانندگان تحمیلی نباشد باید به کوچه های اردبیل توجه داشته باشید که ماشین به زور میتونه بره دستندازهای نیم متری و یک متری هست که دهات از این بهتره به نرخ کرایه ها حتما توجه کنید از آژانسها کمتر باشه ولی دیگه کارشناس خودشو جای ما بزاره و بعضی از مسافران وجه رو به صورت ادم میزنن به خاطر مبلغ کم شما چندین بار نیز تذکر داده ام تو این بیکاری شمام دیگه ذره ای به این گرانی توجه ویژه ای داشته باشید و بیمه هم مد نظر شما باشد حتما عملی خوب داشته باشید

264. سلام خسته نباشید خدمت شما همکاران محترم این مسیر یاب بیشتر وقتا مسیر را خیلی دور میکنه ماهم پیش مسافر ها شرمنده میشیم در ضمن چند روزه یه مقدار پول کرایم اینترنتی واریز شده به حسابم نیومده بجز ۹۵۰۰تومان ممنون از زحمت های شما

265. سلام ب همگی،رعایت بهداشت فردی مستلزم یه سری چیزای هست مثل حداقل ماسک،مدت زمان استفادش دوساعته خب درطول روزحداقل 5عدماسک لازمه ،که میشه حدود40تومن،،،راننده اسنپ چقدر درامدداره اخه بنزین بخریم یاماسک،شرکت محترم اسنپ حداقل کاری ک برارانندهاش میتونه انجام بده بنظرمن توزیع ماسک رایگان ب رانندهاشه لطفا مدنظ قراربدین،

266. سلام کرایه های داخلی رو زیاد کنیدمثلابلوارخلیج کوچه کردی مبدا.بلوارخلیج کوچه حسینی مقصد ماباید تااخرکوچه بریم یعنی کوچه کردی الف وب وج ود داره ۵۰۰۰تومان حداقل بکنین۸۰۰۰هزارتومان یاخلیج تهرانسر شهرک گلهایاخودتهرانسر ۱۱۰۰۰هزارتومان این خیلی کمه خواهشن زیادش کنید که انگیزه بیشتری برامون ایجادبشه

267. کرایه ها خیلی پایینه ماشین هم داغون میشه تا صد تومن دربیارین از بی پولی راننده ها سوء استفاده نکنین

268. با سلام وخسته نباشید لطفا یک فکری در موردکرایه های پاین کنید و درمورد مسافرین که بیمورد بارهاکنسل میکنن و تلفن را جواب نمیدهند اگر ما آین کار را انجام دهیم نمره منفی می خوریم از مدیران اسپن
    خواهشمندم که به رانندگان هم احترام بگذارید باتشکر

1. سلام جناب فرهادی

برای مسافرین هم در مورد لغو سفر محدودیت هایی در نظر گرفته شده. در صورت تکرار لغو سفر های بی مورد حساب کاربری به صورت سیستمی غیرفعال می شود

1. سلام جناب داوود آبادی

برای پیگیری موضوع با پشتیبانی به شماره 02141849000 تماس بگیرید لطفا

269. با سلام درود به گروه اسنپ
    از اونجا که نود درصد افراد استفاده کننده از سرویسهای اسنپ از افراد متمکن و پولدار جامه هستند و بلعکس نود درصد رانندگان اسنپ افراد ضعیف و کم توان هستنند ,گروه اسنپ و تاکسی های اینترنتی با توجه به تورم های موجود و کرایه های بسیار پایین افراد متمکن و پولدارو پولدار تر و رانندگان ای شغل رو ضعیف و ضعیف تر میکنه لذا از گروه اسنپ و تمامی تاکسی های اینترنتی خواهشمندم نسبت به بازنگری قیمتها برسی های دقیق تری انجام شود

270. نظربنده وامثال بنده فکرنکنم فوایدی هم داشته باشه اول اینکه داروخانه ها به هیچ وجه ماسک ولوازم زدعفونی کننده دراختیارمان قرارنمیدهند اول اینکه شما تاکید دارید که حضورا مشکل رانگوییم شماکه از جانتان میترسید چرا تبلیغ برای جابجایی مسافر انجام می دهید دوم اینکه چرا بخود زحمت نمیدهید این لوازم رو تهیه وبا مبلغ جزیی در اختیاررانندگان قرار نمیدهید گفتنی زیاد ولی……..

1. سلام احمد جان

حضور در مراکز پر جمعیت که یکی از عوامل شیوع بیماری کروناست. تعطیلی دفاتر اسنپ هم به همین منظور انجام شده و برای اینکه خدمات اسنپ به شما کاربران عزیز راننده طبق روال همیشه ادامه داشته باشه، امکان پیگیری غیر حضوری برای شما فراهم شده

271. با سلام وخسته نباشید نرخ کرایه ها خیلی پایین است لطفآ در این باره هم اقدام شود با تشکر فراوان از سامانه اسنپ..

272. لطفاً برا رانندگان خود عیدی در نظر بگیرید که فقرونداری صد مرتبه از کرونا بدتره با تشکر

273. بعضی ازروزهاکرایه ها خیلی پایین اگرباتاکسی هم بخوان ترددکنن باید پول بیشتری نسبت به اسنپ پرداخت کنن تقریبامثل اینه که داریم صلواتی سوارمیکنیم

274. والا فعلا ک پول بنزین هم ندادید اینجوری باشه من دیگه کار نمیکنم چ برسه ۷۰ تومن بدم مایع ضد عفونی و بنزین ۳ تومنی بزنم اخرشم هیچی گیرمون نمیاد با این کرایه های ۲زاری

275. من دوست دارم مسئولان اسنپ این سوال منو جواب بدن!
    این ۲۰ درصد واسه این همه زیر مجموعه(موتور،ماشین،وانت)زیاد نیست؟!
    با این کرایه ها
    من نمی‌دونم چرا هیچ مسئولی این قضیرو پیگیری نمیکنه
    اسنپ تو هر کاری الان داره سرمایه گذاری میکنه،این پول از کجا میاد!؟
    غیر از اینه که از جیب منو راننده های بدبخت می‌ره
    فقط خدا انصاف بده

276. بنده بهترین سلاحی که برای مقابله با این کرونای پراکنده در اماکن و بین مردم انجام می‌دهم و بهترین راه مقابله با هر نوع باکتری است، استفاده از مخلوطی از آب + پودر ماشین لباسشویی + کمی وایتکس است که درون یک تشت کوچک درست کرده‌ام و با دستمال آغشته به این محلول، کلیه‌ی دسگیره‌های درب خودرو (بیرونی و داخلی) و تودری‌های داخل را میکروب‌زدایی می‌کنم.
    وایتکس یکی از قوی‌ترین محلول‌های باکتری‌زداست که خیلی‌ها ارزش این محلول را نمی‌دانند. حتی باکتری‌ها و میکروب‌هایی که الکل هم حریف آنها نیست، تاب تحمل جلوی محلول وایتکس را ندارند.

277. با‌عرض‌سلام‌ویروس‌کرونا‌ما‌رونمیکشه‌فقط‌فقط‌این‌کرایه‌های‌کم‌‌وبنزین‌گران‌وتمام‌هزینه‌های‌بالا‌مارو‌سکته‌میده‌میکشه‌‌رانندهای‌عزیز‌اگه‌حرف‌منو‌تاید‌میکنن‌صلوات‌بلند‌بفرستن‌شاید‌مدیر‌اسنپ‌دلش‌بسوزه‌واسمون

278. باسلام من راننده مشهدم کرایه ها باخرج ومخارج اصلا جور درنمیاد بنزینی هم هستم روزی ۶۰هرارتومان بنزین میزنم ماسک وژل ضدعفونی ککنده هم گیر نمیادخواهشا برای راننده ها یه طرحی بزارید

279. شما اسنپ بعنوان کارفرما وظیفه دارید در این گونه موارد (ملی) کارکنان خود را پشتیبانی کنید تهیه ماسک وژل ضد عفونی کننده به قیمت دولتی

280. چند روزه واقعا که این ویروس اومده!!!
    صداقت چیزه خوبیه
    یک ماه بیشتره اومده دوستان

281. من که فعلا کار نمیکنم …همون مایع ضد عفونی هم کلی پولش میشهه …ماسک هم هروز یابد عوض کنی دستکش…..لطفا به قیمت کرایه ها یک نرخ اضافه کنید . معطل میکنن باید تماس بگیری بعد هزینه توقف رو.نمیدن.. لوکیشن رو کوتاه میزنن بعد تا انتهای کوچه باید بری…

282. سلام به اسنپ و همه همکاران محترم، لطفا برای جلوگیری و مقابله با کرونا تا حداقل مدتی کرایه ها را فقط انلاین کنید زیرا یکی از راه های انتقال بیماری ها و ویروس ها از همین سکه و اسکناس جا به جا میشه، لطفا خواهشا برنامه اسنپ را از نقدی به انلاین تغییر بدید، ما در حقیقت بیشتر در معرض ویروس هستیم

1. سلام پیروز جان

سعی می کنیم در همه شبکه های اجتماعی موارد بهداشتی ویژه این روز ها رو یادآور بشیم

283. برام پیام اومده بود سهمیه این هفته واریز شد به خاطر مسافت صد کیلومتری که طی شده،رفتم پمپ بنزین دیدم خایه با.قرم نریختن،تکلیف سهمیه خودم که برای اسنپ سوزوندمو برام ضرر شد ، چیشد؟
    با تشکر
    خیلی د.یو.ثید

284. خب اینارو که می دونیم، کمک شما چیه ؟ماسک ،محلول ضدعفونی کننده ! مسافری که‌بیمار نباشه، سراغ دارید؟.؟

285. با درود
    لطفا طرحی در نظر بگیرید افرادی که دچار سرماخوردگی شده اند

توسط اسنپ جابجا نشوند و یا اسنپ ویژه ای برای این عزیزان قرار بدهید

اولا محیط ماشین بسته است ، راننده امکان ابتلا دارد

و درمانی یک راننده کلی فرد دیگر را می تواند مبتلا کند

این که وظیفه ملی هست

286. سلام لطفا گزینه خاموش روشن یه جا دیگ بزارین جاهایی ک درخاست زیاده امکان خانوش کردن اسنپ نداریم

287. اینارو خودمون میدونیم.بعدشم نه الکل نه ماسک نه مایع ضدعفونی گیر میاد. شما لطف کن کرایه اردبیل و درست کن زمان احمدی نژاد هم کرایه انقدر پایین نبود.کلا اینجارو صلواتی بکنید بنطرم خیلی بهتره

288. الان این وظیفه شرکت اسنپ که برای رانندگانش شرایط کار کردن فراهم کنه نه این ک فقط راهنمایی کنه تو این شرایط بی پولی ویتامین و ماسک ضد عفونی کردن و نمیدونم هزار جور چیز دگ رو میتونن تو خیابون هر محله برای پخش مثل کسایی ک میمونن تا راننده اسنپ و ثبت نام کنن حالا ماسک و ضدعفونی کننده بدن به راننده ای اسنپ.

289. سلام سهمیه بنزین من ۳ ماهه داره پیگیری میشه هنوز درست نشده ۳ ماهه

290. لطفا از اسنپ خواهشمندم که مراکزی را برای رانندگان اختصاص دهد که با نرخ دولتی لوازم بهداشتی عرضه کنه

291. سلام بااینکه شرایط زندگی سخت شده قیمتهابالاهستن اگه اسنپ برای شب عید به رانندهاعیدی بده خیلی خوب میشه چون وضع همه خرابه ممنون

292. سلام و تشکر بابت توصیه های ایمنی و بهداشتی تان.کاشکی برای خدمات رسانی بهتر اسنپ تلاشش رو میکرد نه بابت ویروس کرونا..!!

293. سلام تمام سازمانهای حملو نقل کرایه هاشون اضافه شد به جز اسنپ لااقل اون مبلغ کمیسیون حق خودتون رو که به مسافر تخفیف میدید رو به راننده تخفیف بدید مساف با ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ شما چیزی ازش کم نمیشه

294. سلام
    سهمیه سوخت ما جواب نمیده .دم عیده اسنپ یه سبدکالا بهمون بده
    کاش بشه شرایط مسافر وسفر معلوم بشه برای اسنپ تا متوجه بشه واقعا مظلوم واقع میشیم
    هم ازنظر کرایه که خیلیها مسافت بیشتری مارو میبرن هم موارد دیگه مثل رفتن به مبدا و لغو سفر زدن ازطرف مسافر وموارد مشابه
    انتظار داریم هوای راننده روبیشتر ازاینها داشته باشید
    ما همکاریم و انصافا داریم طوری مسافر جابجا میکنیم که خداراضی باشه
    ممنون

295. سلام به کل خانواده اسنپ مخصوصا رانندگان محترم که بار اصلی این یگان بعهده این قشر زحمتکش و بی ادعاست
    چند پیشنهادی داشتم که اگه به امکانات برنامه اسنپ اضافه بشه فکر کنم کمی از دغدغه های رانندگان کم بشه
    اول اینکه وقتی مسافر سفر رو انتخاب میکنه گزینه ایی هم برای تعداد مسافر در برنامه باشه که برای راننده مشخص بشه چند مسافر باید سوار کنه اخه من سفرهایی داشتم که یه دفعه ۵ الی ۶ مسافر سوار شده و به بهانه های مختلف از راننده میخواد که به سفرش ادامه بدهد
    دومین پیشنهاد
    در خصوص کرایه های سفر است که اگه امکان داشته باشه فقط کرایه ایی که به راننده تعلق میگیره اعلام بشه یعنی اینکه کلیه کسورات اعم از کمیسیون اسنپ و تخفیفات مسافر و کمیسیون های شهرداری مسافرین که به ظاهر عنوان میشه از مسافر کم میشه ولی در حقیقت از رانندگان کم میکنند. البته درسته که در آخر هر سفر اعلام میشه ولی اگه از همان اول سفر کرایه تمام شده راننده اعلام بشه بهتره.
    سومین پیشنهاد
    اگه امکانی در برنامه اسنپ اضافه بشه که رانندگان بتوانند گردش مالی روزانه و هفتگی و ماهانه و سالانه عملکرد خودشون رو مشاهده کنند و خروجی از برنامه بگیرند چقدر نرم افزار اسنپ خوب میشد.
    در آخر از کلیه دست اندر کاران خانواده بزرگ اسننپ از تیمهای R&D و پشتیبانی و رانندگان و ستاد مرکزی اسنپ تشکر میکنم
    من الله توفیق

296. سلام شک نکنید حداقل ۲۰ درصد راننده ها الان کرونا دارن لطفا یه جایی مشخص کنید از راننده ها روزانه یا هفتگی تست بگیرن…من حاضرم قول بدم نصف راننده ها گرفتن چون پول درآوردن براشون از سلامتی مهم تره چون بدبخت تر از راننده روی زمین وجود نداره من ۵۰۰ تومن توی ۵ روز کار کردم ۳۰۰ تومن بنزین زدم همش آزاد….امروز رفتم به قرآن قسم به جان بچه هام ۴۰۰ تومن خرج ماشین کردم…یعنی جونمون و جوونیمونو میذاریم آخرشم هیچی به هیچی…من شخصا میرم فرودگاه امام بلکه یه انسان شریفی کرونا بهمون بده بلکه راحت بشیم…بس دیگه تا کی باید زجر بکشیم…

297. با سلام لطفا مسافرها را توجیح کنید اولا مقصد علامت گزاری شده با پیاده شدن در ۹۰ درصد فرق داره در صورتی که مبدا را دقیق زده وبرای مقصد اینگونه نیست و نکته دیگر در طول مسیر مدام اقا یک لحظه من پیاده مم…یشم دیگه مسیر یک سفره که دیگه مدام وایسادن نداره لطفا تذکر بدین ممنون

1. سلام محمد رضا جان

298. کرایه هاخیلی پایینه چرابنزین ۵۰درصدگرون شد لوازم ماشین چندبرابرشدشهرداری هم۱.۵درصد عوارض اضاف کردولی اسنپ کرایه پارسال راتعیین میکنه

299. باسلام،بخدا خیلی کرایه هاش ارزان واقعا به صرفه نیست.به نظرم فقط به سود ومنفعت مسافره دیگه راننده هیچ.

300. سلام خدمت شما جدیدن مسافر ا خیلی سو استفاده مکنن با این کرایه کم توقع دارن عابر بانک توقف کنید پول بگیرن یا نون بگین سوپر توقف کنین وقتی اعتراض میکنی میگن اسنپ خودش گفته 10دقیقه توقف رایگان این یعنی چه

1. سلام جناب وحدتی

10 دقیقه توقف برای سوار شدن مسافر در مبدا رایگان است. اگر حین سفر توقف داشتید، هزینه توقف به شما تعلق می گیره

301. اقا تو اپلیکشن مسافر یه گزینه بزارید بنویسن تعداد مسافرو بیشتر از حد ماشین بودن ماشین ندید بهشون و این که کرایه های مسافرای زیاد بیشتر باشه تا یکی دو نفر شهرم پر از چاله چوله کف ماشین میخوره ۵ نفر ادم میشینن و این که بیمه بریزید واسه راننده ها پولشو خودمون میدیم و فقط بیمه بریزید شما ممنون کرایه هارم زیاد کنید چون همه سوار میشن واسه کسی فرقی نداره بیچاره راننده تو فشاره ممنون

302. سلام این روزها به خاطر شلوغی شب عید فکری به حال مسافرهایی بکنید که سفر میگیرن و ما تو این شلوغی و وضعیت سوخت به مبدا میریم وبعد لغو میکنند و اسنپ هم هرچی کد لغو میزنیم اصلا هزینه ای پرداخت نمیکند و امتیاز هم کم میکنه ممنون میشیم اگه پیگیری کنید

1. سلام پیمان جان

اگر کد کنسلی رو به درستی وارد کرده باشید، سفر شما بررسی خواهد شد
      و در صورتی که هزینه کنسلی به شما تعلق بگیره، طی 48 ساعت مبلغ به اعتبار شما اضافه خواهد شد.

303. خدا میگه مرگ وزندگی تنها چیزیه که دست منه بیماریهای زیادی اومده و رفته اونایی که عمرشون به پایان رسیده یکی از راههای مرگ میتونه کرونا باشه درسته باید نکات ایمنی و رعایت کرد ولی مرگ و زندگی فقط دست خداست یا حق

304. توهفته گذشته چندین تا سفرداشتم با فاصله رسیدن ب مبدا ۳۴ دقیقه ۲۷دقیقه ۲۲دقیقه ۱۹دقیقه بعدم ک میرسیم مسافرخیلی شیک لغو سفر میزنه ادم اتیش میگیره
    یعنی فقط مسافرمهمه برای شرکت ن راننده ناچار وزیاد

305. قیمت سفرها واقعی نیست ب هیچ وجه ترافیکها درنظرگرفته نمیشه
    مگه داریم ۴۰دقیقه سفر ۱۳تومن
    یا دوساعتو چهل دقیقه سفر ۴۴تومن

306. سهمیه اصلیمو توروخدا بدین ۳تومن بنزین با کرایهای فوق العاده پایین فقط از ناچاریه
    شرکت نفت میگه بما ربطی نداره.به پرداخت میگه اسپپ کدملیتو وارد نکرده.وزارت کشورمیگه اسنپ کدملیو وارد نکرده بعد خوده اسنپ دههابار تماس گرفتم میگه برو شرکت نفت یعنی واضح بدو دنبال سهمیت با کارکردبالات

307. تو رو خدا،شما رو به هرکی که پرستش میکنید،کرایه ها رو مثل پراید 72 میلیونی ارتقا بدین،باشد که رستگار شوید

308. سلام من توی مازندران فعالیت میکنم. من توصیه میکنم اگه ماسک پیدا نشد با دستمال کاغذی ضخیم و دو تا کش خودتون ماسک درست کنید . پد الکلی هم برای ضد عفونی کردن جواب میده. ضمنا آیت الکرسی یادتون نره

309. قابل توجه هم وطنان گرامی توجه داشته باشند اینقدر که شایعه یک جامه رو نابود می‌کنه یه بیماری این کار رو نمی کنه،پس از دامن زدن به شایعات بی اساس پرهیز کنند .

310. لطفا برنامه رو ارتقا بدید مثلا تعداد مسافر ها مشخص بشه ، جدیدا هم بعضی مسافر ها بخاطر اینکه پول کمتری بدن لوکیشن مقصد رو دستکاری میکنن ، و نکته دیگه اینکه مثلا مسافر برای سوهانک داشتم ، مسافت با نرخش خوب بود ولی سربالایی هاش مصرف سوخت رو زیاد میکرد لطفا اینها هم مد نظر کرایه باشه

1. سلام وقت بخیر.. دقیقا مسافرا لوکیشن رو عوض میکنن بخاطر کرایه, به مقصد که میرسیم هی میگن برو چپ برو راست چند کیلومتر اونور تر میشه😑 بعضیام چند نفر جمع میشن یه اسنپ میگیرن هر کدوم یه ایستگاه پیدا میشن و کلی توقف دارن بخاطر گرفتن پول از بانک, هرچی خواهش میکنم آنلاین پرداخت کنین میگن رمز پویا نداریم.. من خودم از مسافرا آنفولانزای شدید گرفتم تحت درمانم دکتر گفته به هیچ عنوان چندروز نباید بری بیرون

1. سلام جناب رحیمی

2. سلام
      آره واقعاً ی معضل شده طرف با 5 نفر میاد میخواد سوار شه،!!!! مسافت زیادی طی کردی رسیدی نمیتونی کنسل کنی نه هم میتونی تقاضای کرایه بیشتر کنی!!!! واقعاً باید چکار کرد!!!؟؟؟ 🤔
      یا مثلاً رسیدی ب مقصد میگه لوکیشن را ولش کن اون معلوم نیست چکار میکنه!!!! 😯 برو من بت میگم میبینی سه کوچه پایینتره… واقعاً نمیدونیم چکار کنیم پول اضافه بگیریم امتیاز پایین میدن شر میشه نگیریم ضرر کردیم… 🤔

3. سلام من هم دقیقا چند بار خواستم پیام بدم برا تعداد مسافرخواهشا تو برنامه تعداد مسافر را اضافه کنید .بعضی وقتها ۵ نفر باهم سوار ماشین میشن بعد ۳۰۰۰هراز پول میدن خودشون هم خندشون میگیره

4. سلام دقیقا درسته برا اینکه پول کمتری بدن بعضی مسافرا مقصدو نقطه دقیق نمیزنن مسافت کمتر میزنن بعد که به مقصد رسیدی میگن اینجا نیست میگن اسنپ نقشه و ادرس و بد زده…

1. سلام محمد جان

5. سلام. تعداد مسافر مشخصه . براساس عدد روی کارت ماشین. من پراید دارم ۳ نفر بیشتر سوار نمیکنم. حتی اگه مسافر مقاومت کرد. بحث نکن جلو چشم حودش زنگ بزن پشتیبانی، اونها هم همین حرفو میزنن

311. سلام اولا کرایه ها خیلی پایینه تو این گرونی بعد هم نه ماسک نه ژل ضد عفونی پیدا میشه من نتونستم الکل سفید پیدا کنم که حداقل خودم الکل ۷۰ درصدرو درست کنم برا ضد عفونی خواهشن یه برنامه بزاین برا راننده های بدبخت حداقل با پولش بدین واقعا انصاف نیست که رسیدگی نشه این بیماری خیلی هارو بدبخت میکنه.

312. سلام من دوست دارم شرکت اسنپ به رانندگانش مایع ضد عفونی کننده وماسک با قیمت مناسب بده تا دچار مریضی نشیم چون بخوام از داروخانه بگیرم خیلی گران شده چون بعضیی از رانندها توان مالی شون خیلی کمه یکیش خودمم امیدوارم اسنپ یه هدیه کوچیک با پولش رانندها رو خوشحال کنه باتشکر از اسنپ؟

1. سلاپ راس میگه بخدا من باردارم اما مجبورم با اسنپ کار کنم این بی انصافیه ک هیچ کمکی از اسنپ دریافت نکردیم

2. من قم هستم ن ماسک هست نه محلول الکلی بهتر نیست حداقل بین راننده های اسنپ اینها توضیع کنن رایگان هم نمیخوایم پولش رو بگیرن ولی بهمون بدن

3. باسلام من یه مادرم وکارمیکنم دیروزرفتم داروخانها که ماسک وژل شستشو بگیرم نداشتن
      اقلا یکلری برای رانندها بکنید اینجوری که نمیشه

313. توی هیچ داروخونه ای ماسک و ژل ضدعفونی پیدا نمیشه ما راننده ها از کجا پیدا کنیم بخریم که بتونیم تو ماشین استفاده کنیم تا جون خودمون رو به خطر نندازیم و از همه مهم تر با کرایه های پایین و بنزین ۳ تومنی چقدر هزینه ی این ابزارهای بهداشتی رو بدیم؟

314. در طول روز بعضی از مسافران که سوار میکنیم (که نباید سوار شوند)متاسفانه مبتلا به سرما خوردگی هستند و مرتب سرفه میکنندو از ماسک هم استفاده نمیکنند و باعث انتقال بیماری به راننده بیچاره میشوند.توصیه میکنم راننده ها از ماسک استفاده و حتی المقدور مسافران را در عقب خودرو سوار کنند.

315. با سلام‌خدمت شما عزیزان
    البته ویروس کرونا خیلی وقته اومده‌ ایران نه اینکه چند روزی هست اومده
    این‌دولت به خاطر روز ۲۲ بهمن و روز انتخابات تو رسانه های ملی اجازه نداد درباره این ویروس کسی حرفی بزنه
    درَضمن شرکت اسنپ برای کاربران راننده ماسک و ضدعفونی کننده بدهد تا از این بیماری جلوگیری شود.

316. از دفاتر اسنپ میخوام که به تمام رانندگان اسنپ ، ماسک فیلتردار و ژل ضدعفونی کننده ارائه کنه .

317. کمپین ۱۰۰۱از تاریخ ۱۲الی۱۸بهمن من طی کرده ام ولی تا کنون دریافت نکرده ام چندین بار تماس گرفتم ولی تاحال اقدامی صورت نگرفته من فکر میکنم که مسئولین به ما دورغ میگویند امیدوارم جنین نباشد ۲من از چه راهی بتوانم جواب بگیرم

1. پشتیبانی هیچ پشتیبانی از من بابت ندادن سهمیه اصلی انجام نمیده ده بار تماس گرفتم میگن بله کیلومترکارکرددون خیلی بالاست ولی نمیدونیم چرا بهت سهمیه نمیدن.ب کی بگم اخه

318. بنظرمن هرشخص بهداشت خودشورعایت کندوتوسه هاروجدی بگیر وبه خانواده خودشواطرافیانش آموزش لازم روبدهدبه هیچ یکی از اعضای خانواده چنین اتفاقی نمی افتد شرط اینکه ماسک پیداشودتوی مشگین شهر هیچ داروخانه ماسک نیست باتشکر

319. سلام
    لطفا اون کار کردی که انجام دادیم از هزار کیلومتر هم بیشتر کار کردیم سهمیه بنزین اونو پرداخت کنید از ۲۴ دی ماه به بعد الان هم پول واسه آزاد زدن بنزین نداریم

1. بمن ک تا ب حال سهمیه سوخت ندادن من هفته ایی بالای ۱.۷۰۰ کیلومتر سفر فقط اسنپی دارم

320. ماسک ارزان قیمت از کجا تهیه کنیم واسه ما راننده ها مکان دریافت ماسک با قیمت مناسب را بگید در ضمن هر ماسک طول عمرش کلا ۲ ساعت هست که بعد باید درون سطل زباله بزاریمش پس نیاز به ماسک فراوان برای هر راننده نیازه که با این قیمت هممون کرونا نگیریم! 😄😄😄😥😥😥

321. سلام،لطفا تو نسخه های جدید اسنپ تعداد مسافران،صندق عقب و کیلومتر شمار بزارید

1. دقیقا این حیلی بحث مهمی هست الان. با این شرایط خواهشا اینو تو برنامه ها اضافه کنید

2. سلام.واقعا فکری بحال اظافه بار بکنید گذینه بارصندوق عقب برای رانندهابزارید

1. سلام کاربر عزیز

در نظر داشته باشید صندوق عقب در اختیار مسافر است
        در مورد بار ، اگر بار نا متعارف باشه، به طوری که وزن، ابعاد و حتی جنس بار به گونه ای است که احتمال صدمه به خودرو شما وجود داشته باشد، مختار به لغو سفر هستید.

322. سلام خسته نباشید ممنون بابت اطلاعات که میدهین خیلی به درد میخوره متشکرم

323. سلام
    تو شیراز نه ماسک گیر میاد نه معلول لطف کنید پیگیر باشید یا با داروخانه معرفی کنید یا شرکت اسنپ خودش این اقلام تهیه کنه و به قیمت مناسب به دست رانندگان برسون چون اسنپ یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی حمل نقل عمومی می تونه به راحتی این اقلام واسه رانندگان فراهم کنه با تشکر

324. سلام همش بین راننده و مسافر پول رد و بدل میشه ما رانندها خیلی در خطر مبتلا شدن هستیم این مواری که شما گفتین خیلی سخته مداوم راننده بخواد انجامش بده خدا به همه رحم کنه

325. سلام داروخانه ها هیچ کدوم نه ماسک دارن نه ژل ضد عفونی کننده نه الکل چه کنیم آخه تو این جهنم

326. در صورت امکان کلیه پرداختها بصورت اعتباری و اجباری باشد تا از رد و بدل شدن اسکناس جلوگیری شود
    البته در این مورد قبلا نیز تلفنی درخواست کردم

1. شما خودت میتونی ازمسافرت بخوایی اعتباری پرداخت کنه اینکه مشکلی نداره عزیزم

327. سلام. کرایه ها خیلی پایین بود امروز در اصفهان. من امروز کار نکردم. کرایه هارو از یه حداقلی پایین تر نزنید. با تشکر

328. سلام مسافر های من جدیدا گرفتم اکثر مریض بودن لطفا برای مسافر ها هم پیام های هشداری صادر کنید که در صورت بیماری یا ماسک بزنن یا مسافرت کنن

پاسخ دادن به دولت مراددهدار لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا