چگونه از قابلیت «سفر در سفر» استفاده کنیم؟

در اسنپ، کاربران راننده‌ای که در کوتاه‌ترین زمان درخواست‌ها را قبول می‌کنند و مسیرها را خوب می‌شناسند، بهترین عملکرد را دارند. جلوگیری از اتلاف وقت، باعث می‌شود این راننده‌ها درآمد بیشتری کسب کنند.

در بروزرسانی جدید اپلیکیشن کاربران راننده، قابلیتی به سیستم اضافه شده است که استفاده از آن منجر به صرفه‌جویی در زمان شما راننده عزیز می‌شود. قابلیت «سفر در سفر» این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که پیش از رسیدن به مقصد سفر فعلی خود، پیام درخواست سفر بعدی‌تان را هم دریافت کنید. برای تسلط پیدا کردن در استفاده از این قابلیت، حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

نحوه دریافت درخواست جدید پیش از پایان سفر از طریق نوتیفیکیشن

تصور کنید در خودرو خود نشسته‌اید و در حال انجام سفر هستید. هنگامی که به مقصد نزدیک می‌شوید، درخواست سفر تازه به شکل نوتیفیکیشن به تلفن همراه شما، ارسال می‌شود. مبدا و مقصد درخواست سفر تازه را بررسی می‌کنید و آن را قبول می‌کنید. در همین حین، سفر فعلی خود را نیز به پایان می‌رسانید.

بعد از به پایان رسیدن سفر، درخواست سفر تازه را باز می‌کنید و طبق مراحل همیشگی به سمت مبدا حرکت میکنید و آن سفر را هم انجام می‌دهید.

راهنمای تصویری

بسیار خوب، حالا بیایید قدم به قدم این مراحل را روی اپلیکیشن دنبال کرده و با آنها آشنا شویم.

هنگامی که فاصله‌ی کمی تا مقصد کاربر مسافر فعلی دارید، درخواست سفر جدید را به‌صورت نوتیفیکیشن به دو شکل زیر دریافت می‌کنید:

شکل ١

نوتیفیکیشن «درخواست سفر جدید» بالای صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود. این شیوه باعث می‌شود که حواس شما طی رانندگی پرت نشود و بتوانید به‌راحتی درباره سفر بعدی خود تصمیم بگیرید.

اگر مایل به دیدن جزئیات بیشتر این سفر بودید، با لمس فلش کوچک مطابق تصویر زیر، می‌توانید مقصد و دیگر اطلاعات سفر را ببینید.

اگر مایل به پذیرش درخواست سفر پیشنهادی بودید، می‌توانید گزینه «قبول سفر» را لمس کنید.

شکل٢

پیش از رسیدن به مقصد سفر فعلی خود، هنگامی که درخواست سفر جدید را دریافت می‌کنید، صدای زنگ ارسال نوتیفیکیشن را می‌شنوید. از قسمت بالا صفحه نمایش تلفن همراه خود را لمس کرده و آن را با دست به سمت پایین بکشید تا نوتیفیکیشن‌های تلفن همراه خود را ببینید.

حالا برای دیدن جزئیات بیشتر درخواست جدید، این‌بار دست خود را روی پیام «درخواست جدید» گذاشته و آن را به سمت پایین بکشید.

درخواست سفر به‌صورت کامل برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید در صورت تمایل، آن را قبول کنید. بعد از قبول سفر، پیام «سفر بعدی شما با موفقیت قبول شد» را دریافت می‌کنید.

اکنون می‌توانید سفر فعلی خود را به پایان برسانید و سفر جدید را طبق روال معمول انجام دهید.

بروز‌رسانی اپلیکیشن

توجه داشته باشید که قابلیت «دریافت سفارش جدید پیش از پایان سفر از طریق نوتیفیکیشن»، تنها با بروز‌رسانی اپلیکیشن برای شما فعال می‌شود. پس حتما برای استفاده از این امکان سودمند، اپلیکیشن خود را بروز‌رسانی کنید.

امیدواریم با استفاده درست و به‌موقع از قابلیت‌های اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید و درآمد خود را افزایش دهید.

یک نکته بسیار مهم

حتما پیش از قبول درخواست سفر جدید، اطمینان پیدا کنید که کاربر مسافر فعلی قصد تغییر مقصد، وارد کردن مقصد دوم و افزودن توقف در مسیر را نداشته باشد، چرا که پس از قبول درخواست، این امکان برای او وجود نخواهد داشت.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
محمد خستونه
محمد خستونه
14 فروردین 1400 01:12

سلام خیلی عالی آدم کارش جلو می افتد

1
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x