کمک‌هزینه به صورت وام برای جبران افزایش نرخ بنزین

سهمیه بنزین کاربران راننده اسنپ

با توجه به عدم واریز سهمیه بنزین برای کاربران راننده ای که مشکل عدم تطابق اطلاعات هویتی با شماره شبا داشته اند، طرح کمک هزینه به صورت وام برای جبران افزیش قیمت بنزین از فردا سه شنبه تا پایان جمعه (۲۶ تا ۲۹ آذر) برای این کاربران فعال شده است.


این مبلغ پس از پرداخت هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده‌های نفتی از حساب اسنپی کاربران راننده(بدون هیچ‌گونه سود یا بهره) کسر می‌شود.


برای دریافت این کمک هزینه کاربران راننده می بایست بیشتر از ۵۰ کیلومتر در روز (تا سقف ۱۵۰ کیلومتر) فعالیت داشته باشند. همچنین کمک هزینه وام هر ۲۴ ساعت پرداخت می‌شود.

در صورت تمایل به دریافت وام کمک هزینه سوخت شماره تلفن اسنپی خود را در فرم زیر وارد کنید:


نحوه محاسبه کمک‌هزینه به صورت وام

هر کیلومتر کارکرد = ۱۴۰ تومان کمک‌هزینه


به عنوان مثال اگر راننده‌ای ۱۱۰ کیلومتر در روز فعالیت داشته باشد، (از لحظه قبول درخواست سفر تا رسیدن به مبدا مسافر نیز در نظر گرفته خواهد شد.) مبلغ کمک‌هزینه به صورت وام در ازای هر کیلومتر ۱۴۰ تومان محاسبه و از طرف اسنپ به این کاربر راننده تعلق می‌گیرد:


۱۱۰ کیلومتر × ۱۴۰ تومان = ۱۵۴۰۰ تومان به عنوان کمک هزینه وام


نکته ۱: مسافت طی شده از لحظه قبول سفر تا مبدا مسافر در این مبلغ در نظر گرفته می‌شود.


نکته ۲: توجه داشته باشید باز پرداخت کمک‌هزینه وام ذکر شده، پس از تخصیص سهمیه بنزین به کاربران راننده توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی انجام خواهد شد. اسنپ در هر شرایطی در کنار کاربران راننده و همچنین مسافران در راستای بهترین خدمت‌رسانی اقدام می‌کند. امیدواریم این طرح حمایتی، کاهش دغدغه‌های کاربران راننده را به دنبال داشته باشد.


  • جزئیات تمدید این طرح از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی باشگاه رانندگان به اطلاع شما خواهند رسید.