آموزش رانندگانآموزش

چرا پاداش طرح تشویقی برای من واریز نمی‌شود؟

طرح‌های تشویقی برای همه کاربران فعال ناوگان اسنپ ارسال می‌شود اما پاداش این طرح‌ها فقط برای کسانی واریز می‌شود که قوانین و چارچوب‌های انجام صحیح طرح‌های تشویقی را رعایت می‌کنند. در این بخش قوانینی را که رعایت آنها باعث می‌شود پاداش طرح تشویقی به کاربران راننده تعلق بگیرد با هم مرور می‌کنیم.

ثبت به‌موقع و به‌ترتیب مراحل سفر

بازه زمانی انجام سفرهای طرح تشویقی مشخص است و لازم است حتما در زمان تعیین شده انجام شوند. ثبت‌ به‌موقع مراحل سفر، نشان می‌دهد همه مراحل در زمان صحیح در اپلیکیشن ثبت شده است. این نکته از قوانین مهم فعالیت در ناوگان اسنپ است و در صورت عدم رعایت توسط کاربر راننده ممکن است منجر به مسدود شدن حساب کاربری وی شود.

تطابق مشخصات کاربر راننده با اطلاعات ثبت شده در اپلیکیشن

یکی از مهمترین قوانین فعالیت در ناوگان اسنپ، تطابق مشخصات کاربر راننده با اطلاعات ثبت شده در اپلیکیشن است. در صورتی که اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید و آن فرد سفرهای طرح تشویقی ارسال شده برای شما را انجام دهد، پاداش طرح‌های تشویقی به شما تعلق نگرفته و علاوه بر آن ممکن است حساب کاربری شما به دلیل تخلف مسدود شود.

احترام به انتخاب مسافر در نحوه پرداخت هزینه سفر

هزینه سفرهای اسنپی به دو صورت آنلاین  یا نقدی پرداخت می‌شود و مسافران آزادند نحوه پرداخت هزینه سفر را انتخاب کنند. اجبار مسافر برای پرداخت هزینه به صورت نقدی یا کارت‌به‌کارت علاوه بر اینکه خلاف قوانین فعالیت در ناوگان اسنپ است، به دلیل عدم واریز وجه در حساب آنلاین کاربر راننده، باعث منفی شدن اعتبار حساب و عدم واریز پاداش طرح تشویقی می‌شود.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (508 دیدگاه)

1. من از خیلی از همکاران راننده می‌شنوم که هر روز بهشون طرح تشویقی می‌دهید. به من دو سه مرتبه طرح دادید ولی یکدفعه قطع شد ما راننده ها در این ایام پایانی سال دلمون به همین طرحها خوش هستش. ممنون میشم رسیدگی فرمایید

2. سلام وقت بخیر لطفا کرایه ها را سروسامان دهید قیمت کرایه خطی هم نیست ممنونم

3. چرا پاداش ۴ اسفند برای من واریز نشده
    همه اصول را رعایت کردم و موردی ندارد
    لطفا توضیح دهید

4. چرا پاداش ۱و ۴ اسفند ماه من واریز نشده چه خطایی داشتم من همه اصول رو رعایت کردم لطفا توضیح بدین.

5. از سی بهمن هستش ک طرح تشویقی من واریز نشده؟
    چرا واقعا و ب چ علت انقدر طول کشیده؟

6. سلام
    اگه طرح رو درست اجرا کنید اسنپ تشویقی را واریز میکنه…برای من که ۵ روزه واریز کرد…ممنون

7. سلام من موردی نداشتم لطفا مورد فوق را اعلام در صورت امکان تماس بگیرید ممنون از زحمات شما

8. من درست انجام دادم اگر چیزی به نظر شما تخلف است حتما چون سفرهای کوتاه رو انجام دادم

9. اسنپ خیلی خوبه لطفاً اینقدر ناشکری نکنید اگر اسنپ نبود الان چیکار بلد بودید بکنید.
    من خدا را شکر میکنم که اسنپ هست قیمت سفرهاشم عادلانه‌س

10. سلام، دلیل تعلق نگرفتن پاداش رو حداقل بگین ،مام بدونیم پاداش چرا تعلق نگرفته.

11. سلام خسته نباشین الان دوسری شده که تشویقی منو واریز نکردیم ممنون میشم واریز کنید

12. سلام طرح تشویقی منو فعال کنید تا واسه منم طرح تشویقی بدن ممنون از اسنپ

13. پاداش ۵ بهمن و ۱۴ بهمن بنده و واریز نکردید..دلیلش چیه؟؟ ۱۴ بهمن که دیگه بر اساس میزان‌مبلغ هزینه سفر بوده و نه تعداد سفر که بگین سفر فیک بوده بوده من طرح رو کامل کزدم چرا واریز نمیکنین بدون دلیل؟

14. این که نشد کار که بیاین غیرفعال کنین و پاداش رو واریز نکنین و بعد حتی حاضر نشین دلیلش رو بگین

15. سلام خسته نباشید
    من نمی‌دونم چه خطایی کردم که تشویقی بهم ندادید

16. سلام شما ها خیلی خوبین من اهل ارومیه هستم 20 درصد کم میکنن تمام مسیر هام مبلغشون 12تومن یا 20تومن اصلا انصاف نیست با این گرونی بنزین و قطعات ماشین الان به 12 تومن پفک نمیدن واقعا شعورش در اومده به خدا هیچ کس جواب گو نیست

17. تمام‌دوستان میگن که تاریخ ۲۵ دی براشون پاداش واریز نشده.برای منم واریز نشده مبلغ ۱۵۶۶۰۰ تومن

18. من موندم چرا همه فقط زورشون به راننده میرسه ،
    مسافر لوکیشن مبدا و مقصد رو اشتباه میزنه ما باید حرف بشنویم . کرایه کم میده ،مسیر بیشتر می‌ره ، برخورد بد داره (بعضی ها که انگار راننده پدرشون اومده)
    دستور میده با تمام این گرفتاریها . خود اسنپ هم که کرایه ۱۰۰ هزار تومانی رو ۵۰هزار میزنه تازه ۱۵در صدم که ازش کم میشه دیگه چی میمونه ‌.
    شما چرا پاداشهای سفر رو واریز نمیکنید در صورتی که یه سفر کنسل میکنیم سریعا جریمش از ما کم میشه این نا عدالتی‌ها کی تموم میشه . هیچکسم جواب گو نیست

19. پنج دوره از پاداش من واریز نشده
    کاملا هم طبق مقررات اسنپ پیروی کردم
    لطفاً پیگیری کنید چند بار پیغام گذاشتم هیچ جواب قانع‌کننده‌ای داده نشده است
    ممنون از توجهتون

20. چرا پاداشها یه خط در میان پرداخت میشود قبلا اسنپ خوش قول بود

21. با سلام من در طرحهای تشویقی هیچ خلافی انجام ندادم شما دنبال بهانه هستین که پول طرح راننده ها را نریزید

22. بابا جمع کنید این مسخره بازی رو
    یک ساله به بهانه های مختلف طرح تشویقی واریز نمیکند
    پارسال خیلی خوب بود هم طرح هاشون خوب بود هموایزی خوب داشتن و هم پول ها ارزش داشت
    الان طرح های مسخره میدن که مثلاً دویست تومان کار کن تا سی هزار تومان تشویقی بدیم/ اولا که این سی تومان هم کمیسیونی که پرداخت می‌کنیم نمیشه پوما آخه سی تومان چهار نون بهت نمی‌دین چی برسه که بخوای وقت بزاری کار کنی/ واقعا که فاتعه خوندین امسال

23. من طرحمو کامل زدم بدون کوچکترین تخلفی ولی خیلی راحت گفتید تخلف کردم.ما دهه شصتیا به قدر کافی حقمون خورده شد شما هم بخورید.متاسفم واسه مسولی که راحت حق راننده رو میخوره

24. با سلام من روز ۵بهمن همه سفر هارا در بازه زمانی مشخص انجام دادم به چه دلیل پاداش من را واریز نمیکنید

25. سلام چرا پاداش10/30
    و11/3
    برام پرداخت نشده
    یا واقعا نزارید یا پرداخت کنید
    ما از روی نداری و مجبوری آمدیم اسنپ

26. یعنی بدون دلیل پاداش ۵ بهمن را برای من واریز نکردید.خدا را خوش نمیاد.

27. من دوم بهمن طرح تشویقی واسم فعال شده همه تعداد سفرها رو رفتم الان ۵روز از وقت مقرر میگذره وجه اعلامی واسم منظور نگردیده منظورتون چیه

28. خدارو خوش نمیاد من دیروز تو اوج بارندگی برا چندر غاز پاداش کلی زحمت کشیدم
    این حق زن و بچم هست

29. بنده ۲۴ سفر انجام دا دم وهیچ تخلفی انجام ندادم اگه میخواهید طرح تشویقی منو ندیدالکی بهونه نیارید وطرح تشویقی نذاریداین حرف من نیست حرف خیلی از همکارهاست

30. من طرح تشویقی انجام دادم با انجام ۷سفر کمیسیونشم کم کرده بعد پادش طرح تشویقیمو واریز نکردن ..این چجوری محاسبه میشه
    اگه طرح تشویقی رو نمیخاین واریز کنین خب کمیسیون سفرو کم نکنین
    طرحم مربوط ب۵/۱۱/۱۴۰۲

31. امروز پول منم خوردن. دوتا طرح رفتم. دیروز. امروز پبام داده خطا کردی نمیریزیم. خوردتون نشه

32. امروز پول منم خوردن. دوتا طرح رفتم دیروز گفتن خطا کردی نمیریزیم برات. خوردشون نشه

33. با سلام من هر چی کار میکنم طرحی برام نمیاد ولی در حالی که چند نفرو میشناسم هر روز یا روز در میان براشون طرح تشویقی میاد با اینکه وضعشونم خوبه من چون احتیاج به کار دارم و باید خرج خونوادم با خیلی قسطای دیگرو بدم مجبورم کار کنم ولی این انصاف نیست یکی هر روز طرح بگیره یکی هم هیچی

34. بهانه واسه واریز نکردن زیاد به‌این نریزید نمی‌ریزد
    قرار نیس یک مسافر با کرایه ندادن ب درمون بماله بعد ک ازش میگیریم میاد یک امتیاز کم میده اینم میشه بهانه برای واریز نکردن تشویقی
    همه باید خایه های مسافرا و بمالی ک مبادا ستاره کم بدن بعدم ازین موقعیت شرکت اسنپ سواستفاده میکنه واریز نمیکنه

35. سلام ،چرا مبلغ تشویقی که در تاریخ18/9/401انجام شده بمبلغ126000تومان مورد دوم77900تومان وهر دو مورد درست و بدون عیب و نقصی انجام شده واریز نمیشود.

36. چرا پاداش 5بهمن من واریز نمیشه به چه دلیل
    حق راننده ها رو ضایع نکنید به همین راحتی
    تو بد ترین شرایط از مجبوری داریم کار میکنیم بعد شما اونجا نشستین از حق بچه های ما بد بختها میخورین من راضی نیستم

37. درود بر شما و عرض خسته نباشید
    برای من پیام ارسال شده که تشویقی روز ۵ بهمن برای من واریز نمیشه لطفا علت تخطی بنده رو بفرمایید مشکل چه بوده است
    ممنونم

38. سلام رانندگان اسنپ تا یکدسفر رو به اتمام نرسونن سفر دوم رو نمیتونن بگیرن نن نمیدونم بهانه تخطی از قوانین از کجا میاد با این همه ایرادی که تو اپلیکیشن و مسیریابی داریم غیر از امرپسندیده مال مردم خوری چیزی نمیتونه باشه که این همه زحمت راننده بینوا رو پایمال کنن

39. باسلام و عرض ادب خدمت اسنپ عزیز ما طبق قوانین شما کار کردیم حالا به هر دلیلی پاداش واریز نمی‌کنید حداقل برای راننده شرکتتون ارزش قائل باشید. نفرمایید از قوانین شما تخطی کردیم. با سپاس فراوان 1402/11/05

40. سلام مبلغ تشویقی ناچیزه .. و اینکه ادم بخواد خودشو بابت اندک مبلغ به چالش بکشه هم درست نیست
    مسافت های ارسالی و تایید درخواست و همه موارد درست انجام شده و استهلاک خودرو و حرکت به سمت مبدا و مقاصد مختلف به درستی انجام شده حالا اگه اسنپ نیخواد اون هدیه ناچیز واریز بشه مسئله ای نیست بنده به اندازه رزقم از این سفره میخورم

41. به به قلق کسب در امد بیشتر برای کارمندان پشت میز نشین اسنپ پیدا شد تقی به توقی میخوره پاداش تورو نمیدیم ،از تو کم میکنیم ،مال تو رو میدیم به دیگران ، بسیار بسیار روش خوبی برای تیغ زدن رانندگان بیجاره انشالله پول دوا درمون بکینید انشاللله

42. سلام،من در تاریخ ۵بهمن سه تا طرح تشویقی تو یک روز داشتم که پاداش هیچ کدوم واریز نشده، این چندمین باره که این اتفاق میوفته یبارم در تاریخ ۸دی دقیقا همین اتفاق افتاد، من هیچ تخلفی نکردم تمام قوانین روهم رعایت کردم، من بالای ۱۵سفر میرم تو روز تمام سفر هام داخلیه احتمالا سیستم به اشتباه سفر تکراری تشخیص داده، بعد چجوری هیچ کدوم واریز نشده یعنی میخواید بگید همرو تخلف کردی!

43. تا الان کلی از پاداش های منو سگ خور کردید و زحمت و بدبختیش برای ماست و پاداشش معلوم نیست تو جیب کی میره واقعا خیلی ولخرجی میکنید

44. سلام بنده هیچ گونه تخلفی در ۴ بهمن انجام ندادم وپاداشم واریز نشده اگر می‌خواهید واریز نکنید نکنید چرا تهمت می‌زنید دلیلش را واضح بگویید چرا قوانین پیام میزارید
    بنده همه موارد را رعایت کردم تشکر

45. سلام دلیل واریزی نشدن پاداش چی بوده لطفا راهنمایی بفرمایید

46. سلام. چندین روزه از 21 دیماه پاداش طرح های تشویقی من پرداخت نمیشه …. قوانین را هم رعایت می کنم ولی دلیل عدم پرداخت را نمی‌دونم ….. کار من تا قبل از تاریخ فوق و بعد از اون تفاوتی نداشته است ….. لطفاً دلیل عدم پرداختها را با ذکر مصداق ارایه نمایید …. به این صورت عدم پرداختها ادامه پیدا کنه تاثیر منفی در وجهه شما خواهد داشت

47. تخلف 4 بهمن من چی بوده. من تو اون ترافیک وبارون به بدبختی طرح رفتم خدارو خوش نمیاد.

48. من سفر های ۱۱/۴ را به طور کامل انجام دادم ولی برای من پیام فرستادین که نقض قانون اسنپ
    اگر نمیخواهین پول واریز کنین به حسابمان خب بگین ولی پول های ما خوردن نداره
    من کی نقض قانون اسنپی کردم گفتین ۸ سفر فرو منم بالای ۱۵ تا سفر رفتم این کجاش نقض قانون اسنپه

49. پاداش ۳۰دیماه
    ۴و۵بهمن ماه منم واریز نشده و هر بار آن ک زنگ زدم میگن در حال بررسی هستش فقط تیکت بزارید دیگه اسنپ هم ب درد نمیخوره بز قانون توش زیاده

50. چرا پاداش 23 و 25 دیماه من رو نمیدین خدا و خوش نمیاد بخدا زحمت میکشیم

1. سلام من تمام مراحل اسنپ رابدرستی رعایت کردم وهیچ اشتباه وخلاف قوانین انجام ندادمولی بااین حال پاداش من واریزنشد چرا

51. سلام آقا این پاداش سرویس‌های من که در 19و 10/203 بود هنوز واریز نشده پس کی واریز می‌شود تر و جان هرکس که دوستدار محیط واریز کن ما کار را گر جماعت بخدا احتیاج داریم ممنون میشم که واریز کنید

52. سلام وقتی پاداشی قرار نیست واریز بشه وعده سر خرمن ندید
    شما که از عهده پاداش بر نمیایید لطفا بیخود طرح تشویقی نذارید
    ۱۷ دی و ۳۰ دی برام واریز نشده

53. درود
    تا بحال چند طرح تشویقی شرکت کردم و همه چیز طبق قانون و ضوابط اسنپ بوده منتها چند مرحله از جمله ۲۵ دی واریز نشده بدون هیچ پاسخ قانع کننده.اگر روال کار اینگونه باشه ترجیح میدم دیگه همکاری نکنم.

54. سلام دوستان این طرح تشویقی فقط شده ابزاری ک اسنپ از راننده هاش استقاده کنه به نظر من تبسی کارکنین خیلی بهتره و متعهد به گفته هاشه.ازنظر قیمت هم خیلی بهتراز اسنپ هست.یکماهه برای من واریز نمیشه منم اسنپ دیگه کارنمیکنم میرم تبسی

55. سلام دوستان این طرح تشویقی فقط شده ابزاری ک اسنپ از راننده هاش استقاده کنه به نظر من تبسی کارکنین خیلی بهتره و متعهد به گفته هاشه.ازنظر قیمت هم خیلی بهتراز اسنپ هست

56. چه تخلفی صورت گرفته؟
    وقتی نمیخوایین پرداخت کنید این حرفا چیه
    نوش جون خودتون
    اگه نیاز نداشتیم که اسنپ نمیومدیم
    ک بخواییم از شما مطالبه گری کنیم

57. سلام طرح تشویقی ۲۵ دی و ۲۳ دی ماه بنده رو ندادین و نمیخاین هم بدین از قرار معلوم چرا نمیدین ما به کی بگیم به کحا بگیم چرا نمیدین🤔🤔🤔😡

58. سلام ماهر چقدر درتلاشیم وکارمان راصادقانه انجام میدهیم متاسفانه سیستم شما تشخیص نمیدهدواین باعث ناامیدی منه راننده میشود امیدوارم اول سیستم صادق باشد وبدون شواهد ویک طرفه قضاوت نکند تاهمکاری بهتری بین راننده وشرکت اسنپ برقرار باشه باتشکر

59. سلام
    پاداش روز ۲۵ دیماه من واریز نشده
    همه چیز مرتب و منظم بوده
    هیچکس پاسخگو نیست
    یکی به من بگه چرا واریز نشده؟

60. نحوه ی چک کردن بصورت سیستمی و ناعادلانه می باشد و مصداق بارز دزدی از راننده است.

61. سلام .۳ تا در میون چهار تا در میون پاداشت من واریز نمیشه دلیلشو میتونم بدونم

62. پاداش طرحهای تشویقی من سه تا در میان ریخته میشه در صورتی که همه سفرها طبق قوانین اسنپ بوده همه مثل هم آیا این درسته تخطی از طرف من نبود بلکه از طرف اسنپ بوده خلاصه که………

63. هر چی طرح تشویقی زدم یکی ریخته شد دوتا ریخته نشد همشون رو با رعایت تمام قوانین زده و هیچ مشکلی از طرف من نبود هیچ جوابی هم نگرفتم یه بار گفتم تخطی از قوانین اسنپ یه بار رعایت نکردن مراحل سفر خلاصه……….

64. لطفا دقیق بفرمایید که یک بهمن بنده چه تخلفی انجام دادم… ممنون

65. سلام چرا پاداش سفر بعضی موقع نمیدی علت ان را بگوید تا ما ان را انجام ند هیم

66. سلام طرح تشویقی منو از ۲۵ دی ما نریختید اگ نمیخواین بریزن طرح واسه چی میزارین

67. اگه تخلفه پ س چرا کمسیون میگیرین چه ربطی داره سفر سفره شما کمسیون خودتونو که خوب می.گیرین واسه پاداش بهونه میگیرین آره لطفا در این مورد پیگیری بشه

68. علت اینکه در یک بهمن زدین تخطی قوانین چی بوده؟؟؟ من تارگتی که اعلام شده بود رو تموم کردم میشه واضح بگید علت تخلف من چی بود؟؟؟

69. سلام علت تخلف من در تاریخ یک بهمن چیه ک گفتین تخطی؟؟ میشه درست جواب بدین

70. تو رو خدا جمع کنید این بساط طرح های جعلی تشویقی رو.به خاطر طرح تشویقی نرخ کرایه میاد پایین.از اون ور هم پاداش رو نمی‌ریزد به حساب راننده.آخه مگه راننده واسه خوش گذرونی میاد اسنپ .

71. سلام پاداش ۲۴و ۱۹ و ۲۰ و ۲۵ دیماه من چرااااا پرداخت نشده فکر کنم این دهمین بار هست که پیام میدم با اینکه من خانمی سرپرست خانوار هستم و تا ۱۲ شب کار کردم این چه وضعیتی هست اگه پرداخت نمی‌کنید علتش رو منطقی و طبق مقررات اطلاع دهید چون من بررسی کردم هیچ مورد خاصی نبوده.

72. سلام خسته نباشین. من هیچ تخلفی برای گرفتن پاداش در تاریخ ۱ بهمن نداشتم ولی نوشتین که تخلف داشتم و ۷۲هزارتومان واریز نکردید ممنون میشم پیگیری کنید

73. چرا نمیخواین‌واریز کنید این طرح تشویقی من ۹۰۰ تومن بود.فک کنم چون زیاده و به ضرر اسنپ هست زدین تخطی از قوانین…
    خدا شاهده ۵۹ سفر باید می رفتم من در عرض دو سه روز اونم از شهرستان میامدم…. حالا نمیدن….

74. سلام بنده هیچ خطایی نکردم اگه ممکنه تلفنی بگین تا جواب بدم

75. پاداش طرح مورخ ۱دی برای من واریز نشده درحضور همه اعلام میکنم اگه شما ثابت کردین من تخلفی درانجام سفرهای طرح داشتم حساب کاربری من رو مسدود کنید و۵۰۰هزارتومن هم موجودی دارم اونم بردارین.میدونم گوش شنوایی برای گلایه های ما وجودنداره ولی حیف از این همه زحمت…

76. از تخطی های من هم بگید ممنون میشم. اسنپ شده وسیله ای واسه سود رسوندن به شما فقط
    بیچاره رانده ای که بر حسب نیاز مالی مجبوره اسنگ کار کنه. سهمیه بنزین رو که یکسال قطع کردید هم جزء تخطی های رانندگان بوده حتما

77. سلام من متوجع نشدم چراپاداش ۱ بهمن به من تعلق نگرفت لطفا راهنمایی کنید

78. با سلام،من در تاریخ یک بهمن تمامی سفر طبق قوانین بوده چرا واریز نشده؟

79. با عرض سلام چرا نمیگید تخلفم چیه من تا ۱۰ و نیم شب بیرون بودم‌چرا اذیت میکنید هر یک روز درمیان همیچین کاری میکنید هیچکسم جواب نمیده

80. سلام خب خطای منو بگید که تکرار نکنم الان ۲۴ و ۲۵ دی و ۱ بهمن طرح تشویقی من واریز نشده اگر این طرحها نبود که ما مجبور نبودیم مسافر ۱۵ هزار تومنی سوار کنیم

81. باسلام پاداش یکشنبه یکم بهمن به هیچ عنوان تخطی از بنده صورت نگرفته وکاملا درست وبی نقص انجام دادم الآن اینکه یکی دوتا از سفرهایم را کمی بعداز حرکت یادم افتاده مسافر سوارشد را نزدم ویک مورد هم اولین سفرم بود که دستم خورده بود روی مسافر سوارشد و بعد به مسافر پیام دادم من رسیدم . بهرحال این پول نذرجایی شده بود ومن از جیب پرداخت کردم. والسلام

82. سلام دلیل پرداخت نشدن پاداش رو اعلام کنید خواهشا.
    با یه پیام الکی اعلام میکنید تخلف کردی خب دلیلش رو هم اعلام کنید راننده بدونه این پیام که میاد دیگه حس و حال کار کردن نیست

83. ۲۰ درصد که از ما میگیرین زیاده من حلال نمیکنم.الانم لطفا روشن بدون تعارف بگین چه تخلفی کردیم.طرح تشویقی نمیدین
    در ضمن سهمیه بنزین نریختین.قرار بود گاز سی ان جی بدین اونم ندادین.کرایه هاتونم با مخارج ماشین همخوانی نداره.مجبور نبودم کار نمیکردم.خدا هیچ کس رو محتاج اسنپ نکنه.لطفا طرح تشویقی با مبلغ زیاد بدین ممنون

84. عرض ادب واحترام..
    بنده تمام مراحل رو همیشه بترتیب انجام میدم اما تشویقی بالا به بهانه برام جدیدا واریز نمیشه اما تشویق های پایین همیشه واریز شده.این یعنی چی آخه ، وقتی هم اعتراض میکنم راحت میگن دست مانیست و سیستم اینطور صلاح دیده !!!!

85. سلام پاداش منو واریز نشده تخلف من چی هست بگین بفهمیم به قرآن قسم من تخلف نکردم

86. باسلام من دیروزصب تاشب کارکردم سه مرحله طرح تشویقی روانجام دادم الان چرامیگین بمن تعلق نگرفته شمامیگین اپلیکیشن خیلی ازمسافرها قبل ازمقصداپلیکیشن پیاده میشن انوقت گناه منه راننده چیه که جریمه میکنید

87. سلام
    من تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ تعداد ۹۰ سفر رفته ام اما هیچ پاداشی حتی حداقل را هم دریافت نکردم علت دقیق عدم پرداخت پاداش چیست؟
    خواهشا برای شخصیت رانندها ارزش قائل باشید و جواب بدین!!

88. چرا دلیل اینکه پاداش رو نمیدید را اعلام نمیکنید که بدونم مشکل چیه که تکرار مکنم . تا زمانی که نگید قانع نمیشم و احساسم اینه که حقم خوردین منتظر جواب هستم

89. بابا اسنپ خیلی اذیت میکنه از شنبه هفته پیش تا همین شنبه طرح داده بود که44تا سفر برو پانصد تومان پاداش بگیر نریخت بعدم زنگ میزنی میگه یک تا دو هفته طول میکیشه

90. سلام چند مورد هست شرکت پیگیری نکرده ۱۰ روز میشه
    مسافر کرایه پرداخت نکرده اعلام کردم
    پاداش ۲۵ ماه هنوز پرداخت نشده
    مسافر لوکیش اشتباه گذاشته بعد از یک ربع که رسیدم به محل کنسل کرده
    لطفا پیگیری کنید
    جواب رو زودتر بدید که ماهم روحیه و انرژی داشته باشیم

91. خنده داره میفرمائید دیدگاه بدین تا به نظراتتون رسیدگی کنیم صدها نفر از عدم واریز طلب هاشون نوشتن مطمئنم شما هرگز حتی بک تیکت رو هم نخوندین و اهمیت هم نمیدین ظلم نکنین تقاس داره مطمئن باشین چند بار هم لدای پن اتفاق افتاده

92. اینکه اسنپ هر چند وقت یکبار وجه تشویقی کاربران خودش رو نمیده موضوع لاینحل اسنپه ومتاسفانه به هیچ وجهی هم دلایل عدم پرداخت را به هیچ راننده ای توضیح نمیده تا کنون ۳ مرحله به من پرداخت نکرده و من هرگز نفهمیدم بخاطر چیست؟

93. تشویقی به روش زورکی و عشقی
    . ۳ تا تشویقی به ۲۳ . ۲۵ . ۲۷ . ۲۷ رو واریز کردن بقیه رو کشیدن بالا پیام میدی پشتیبانی میگه واریز ۱ هفته کاری بعدش دیگه خبری نمیشه . بابا ما ۷ ساله تو اسنپیم تمام شگرداتون رو از حفظ شدیم

94. سلام هر یکی درمیان تشویقی منو واریز نمیکنید چه تخلفی دارم که اینطور میشه اگه نمخواهید بدید بگید

95. سلام چرا30 دی پاداش طرح تشویقی واریزنکردین چه اشتباهی کردم شرایط شماروکاملاانجام دادم دلیلش روواضح بگین والا میرم دفتراسنپ اوقات همه رواونجا تلخ میکنم حق خوری شده رایج لطفا رسیدگی کنیدجواب چرت وپرت ندین

96. الان چرا طرح تشویقی منو واریز نمی‌کنید اگه نمیخواید بزنی چرا الکی طرح میفرستین برام

97. با سلام خدمت همه راننده های.عزیز و همچنین شرکت اسنپ اقا من بارها برام پیش اومده طرح هارو به درستی انجام دادم ولی پاداش دریافت نکردم وقتی اینجوریه خب من که دیگه کار نمیکنم پیشنهاد میکنم بقیه راننده ها هم با این شرکت همکاری نکنند تا بیشتر ازین حق مردم ضایع نشه

98. سلام طرح تشویقی ۲۳ و ۲۴منو ندادین اگه نمیخاین بدین این اداها چیه

99. چه نوع تخطی انجام شده که واریز پاداش نمیشه
    مصداقا اعلام بشه خیلی خوبه

100. با سلام وخسته نباشید اینجانب در روز 15دی ماه 8سرویس صبح انجام داده ام و9سرویس (۷سرویس تشویقی)انجام داده ام و پاداش برای من واریز نشده است لطف بفرمایید بگید چه کار غیر قانونی انجام داده ام که باعث تخطی اینجانب شده است؟

101. لازمه بجای کلی گویی مستندا علت عدم واریز به اطلاع شخص رسانده شود

102. سلام
    حدود ده روزه که کلا برای بنده تخطی در طرح میزنید
    آیا دلیلی داره یکی از خطاهایی که مرتکب شدم رو اعلام می‌کردید تا بنده هم کارم رو درست انجام بدم

103. در تاریخ ۱۱/15 من تعداد سفرهای لازم را برای دریافت پاداش انجام داده ام ولی الان پیام دادین که تخلف کردین و پاداش طرح به شما تعلق نمیگیره؟!!! میشه دقیقا بفرمایید چه تخلفی ؟!! اینکه برای زحمت راننده و حرف خودتون ارزش قائل نیستید واقعا زشته! اگه از پس انجام تعهدات خودتون برنمیان بیخود قول ندید!
    منتظر جواب منطقی از اسنپ هستم

104. باسلام خدمت همه راننده های عزیز
    بنظرم زمانی که هزینه طرح تشویقی بالای صد هزار تومن هست احتمال پرداخت پنجاه پنجاه هست چون هزینه بالا هست خیلی دل نبندید به پرداخت طرح تشویقی

105. سلام،،چرا مبلغ تشویقی15دیماه مراپرداخت نکردید؟قبلا تقاضاکردم علت تخلف رااعلام فرمایید،،،چیزی نگفتید،،ازقرارمعلوم علل دیگری دارد،،به هرترتیب این حرکت به اعتبار وحرف وعمل اسنپ ضربه میزند،و،ازستاره های شما درنزد راننده کاسته میشود

106. سلام همه اعتراض میکنن چرا از اول علتش نمیگین من خودم بیشتر از تعداد رفتم نصف پاداش هم ندادین حرفتون برا هم اذیت آور هستو غیر قابل قبول

107. باسلام.
    اگ تخطی به صداقت هست ک ما بدونیم.من دیروز مسافرداشتم دنبال دارو بود ،بخاطر شرافت و صداقت اسنپ میزد منم دریافت میکردم شمام کمسیونتون رو دریافت کردید ضمنا ۷ تا سفر پاداش بود من ۲۰ تا سفر رفتم حالا شما میگید تخطی.
    نوبره والا
    تو این زمونه انسانیت آرزوست.
    هزینه اسنپ ک ۱.۴ آژانس هست دیگه چی میخوایید .
    بسه دیگه.

108. منکه که دیگه میرم تپسی اسنپ دزدی بیش نیست تا حالا چندین مرتبه پول طرح تشویقی منو خورده دزدا

109. سلام من روز 14 دی کلیه سفرهای طرح تشویقی رو رفتم ولی برام پیام اومده به علت تخطی از قوانین اسنپ برای شما پاداش واریز نمیشود. آخه من چه تخطی کردم . میشه بگید. لطفاً زحمات مارو واریز کنید

110. دادا شا و همکاران زحمت کش اصلا خودتون رو درگیر این چیزا نکنید یعنی تا اینجا شما نتونستید روند برنامه و کارکنان پشت سیستمی رو تشخیص بدید؟؟
    من توی نظرسنجی ۲روز قبل هم واسشون نوشتم اینقد خایه لیس مسافر نباشید چرا که اگه ما رانندگان نباشیم کل مجموعه اسنپ هیچ پخی نیست نونی که میخورید صدقه سری ما رانندگانه پس این رفتار را اصلاح کنید که هرگوهی مسافر خورد حق باهاشه و راننده را جریمه میکنید و بدون سوال کردن از رانندتون توی حساب کاربریش حکمتون رو اجرا میکنید مگه با دزد و ارازل طرفید که یکطرفه تصمیم میگیرید و هیچ اجازه ی دفاعیه به راننده نمیدید…

111. سلام و خسته نباشین خدمت عوامل اسنپ لطفا بهمون بگین تخطی از قانون کجا صورت گرفته که طرح تشویقی واریز نکردین …ادم بیشتر نا امید میشه تا تشویق ممنون از لطفتون

112. من سفرها روبه وقت تعیین شده انجام دادم آخه خدا روخوش میاد بی دلیل حق ما رو ندیدلا اقل دلیلش بگید تا ما تکلیف خودمون رو بدونیم

113. اين هم به كلاه برداري هاي اسنپ اضافه شد !بنده اصلا طرح تسويقي رو نگاه نكردم كه چيه چ برسه بخوام انجام بدم حالا پيام اومده تخلف كردم اگه تخلفي هم سر زده باشه از سمت اسنپه كه بنده تا حالا ٤تيكت عدم پرداخت هزينه سفر ارسال كردم دريغ از پرداخت و پيگيري ،پاداش طرح تشويقي پيشكش!!

114. ماه قبل هزینه من حدود 400هزار تومان واریز نشد . هرچه هم ثبت کردم متاسفانه پاسخی دریافت نشد و الان هم اعلام می کنید که نرم افزار تشخیص داده سفر واقعی نییست

115. سلام .شماکه میگین تخلف کردین و پاداش بهتون تعلق نمیگیره .چرا بابت اون سفرهایی که میگین تخلف کردم کسر هزینه سفر کردین اگه تخلف کردم کل سفرو باید تخلف بزنید ومبلغ پورسانتی که کم کردین برای خودتون رو بهم برگردونین .برای کم کردن پورسانت خودتون تخلف نکردم ولی میخاین پاداش بدین تخلف کردم

116. سلام در تاریخ ۱۶دی ماه برای من پاداش طرح تشویقی واریز نشده میشه بگین تخطی من چی بوده

117. میشه علت تخطی منو بگین ؟
    ازین طرف هم پاداش منو بخاطره تخطی واریز نکردین آخه باید بدونم چ کار کردم ک خودم اطلاع ندارم؟

118. سلام من تمام سفرها مو رفتم و خلافی نکردم الان چرا گفتین تخطی کردم …میشه علت تخطی منو بگین ؟
    ازین طرف هم پاداش منو بخاطره تخطی واریز نکردین آخه باید بدونم چ کار کردم ک خودم اطلاع ندارم؟

119. خیلی دوست دارم بدانم چرا من که سفر هارو کامل رفتم چرا تشویقی واریز نشد؟؟؟

120. سلام
    مبلغ تشویقی بنده پرداخت نشده است
    چه تخلفی داشتم
    سه تا سفر هم بیشتر رفتم
    دلیل تخلف من چی بوده؟

121. سلامسلام با پیر به پیغمبر من دیروز ۱۰/۱۵ کل سفرای طرح تشویقی رو به درستی انجام دادم ولی نمیدونم چرا میزنه خطا کردم ‌‌.از تک تک مسافرام زنگ بزنید بپرسید .متاسفانه دوستانی که خطا می‌کنند رو بحساب ما هم نوشته میشه .آخه چه لزومی داره سوری انجام بدم .من نمیدونم چه منفعتی داره .بابا به چی قسم بخورم طرح تشویقی رو بدرستی انجام میدم .الانم‌طرح تشویقی دارم ولی چه فایده وقتی واریز نمیشه.من منتظرم تا طرح تشویقیم واریز بشه بعد ط جدید رو برم .نکنید اینکارو .من خودم قدیمی اسنپم خودمو خراب نمیکنم بابت چند تومان پول

122. سلام من طرح تشویقی رو حتی اضافه هم رفتم بدون هیچ تخلفی این چهارچوبی که میگید دقیقا چیه که برای من واریز نشده

123. سلام و درود بر شما…
    من اعتراض کامل دارم در مورد اینکه بخواهم کوزه و کلکی توی کارم باشد …من اگه بخواهم اسنپ را دور بزنم اول خودمو دورزدم و خودمو گول میزنم تا شما .‌‌..دوما شما راننده چندین ساله هیچ چندین ماه که خطائی نداشته باید مدنظر داشته باشید که با وجدان و با خدا هست پس نمیاد خودشو گول بزنه من صادقانه سفری بود که لغو کردم بعد مسافر اومده تماس گرفتم که من لغو سفر نمودم و خواهشا مجدد ثبت کنید که درصد سفر را پرداخت نموده باشم …..حال خواهشا باز رسیدگی کنید من کاملا به قانون اسنپ که هیچ برای خودم ارزش قائل هستم .‌حال از این موضوع گذشته من باتمام قوانین اسنپ آشنائی کامل دارم و شخصی متدین و حق ناس میدانم ……تقاضا دارم باز هم بازبینی اپلیکیشن را مرور فرمائید مچکرم سپاس بینهایت..‌‌

124. علت عدم واریز پاداش بنده چیست .تخطی که کردم اعلام کنید .نه اینکه پاداش واریز نکنید .

125. سلام خداقوت من سفرهای خود را به صورت کامل انجام دادم وپیامک اومد تخلف صورت گرفته مورخ 10/15 ازساعت 12الی،16 هشت سفر کامل صورت گرفته خواهشمنداست پیگیری شودباتشکرازشما

126. سلام خداقوت من سفرهای خود را به صورت کامل انجام دادم وپیامک اومد تخلف صورت گرفته مورخ 10/15 ازساعت 12الی،16 هشت سفر کامل صورت گرفته خواهشمنداست پیگیری شودباتشکرازشما

127. سلام من طرح تشویقی 15 دی رو بدون هیچ تخلفی رفتم ولی هزینه طرح تشویقی رو واسم نریختن این چه وضعشه ما زحمت کشیدم اگه مشکلی باشه عیب نداره ولی نه که الکی نریزن

128. سلام
    با زحمت و سخت کوشی و فشار به خودم تمام مراحل سفر بجا آوردم که مشمول دریافت پاداش بشم حالاشما میفرمایید دچار تخطی شدم؟
    هیچگونع تخطی رخ نداده. واقعا نمیدونم چرا بهونه آوردین؟
    لطفا پاداش ۱۵ دی واریز کنید.

129. با سلام .خدمت عوامل اسنپ.
    بنده شوکه شدم از این پیام که فرمودید به دلیل تخطی از قوانین اسنپ.اولا که با عرض معذرت باید بگم که شما مشکلاتی که مسافر واسه راننده درست میکنه رو در حدود ۹۹ درصد نادیده میگیرید چونکه اصلا اطلاع پیدا نمیکنید از این مشکلات.دوما که چه جور میشه که سفری رو بدون اینکه انجام بدی ثبت کنیم.اصلا با عقل جور در نمیاد

130. میشه بفرمایید ته تخلفی انجام دادم الکی چرا تهمت میزنید زشته

131. سلام من همه طرح هایم را خوب وبدرستی انجام دادم ومیدم الان یک هفته هست که تشویقیهایم رو نمیدین والای میگین که تخلف کردم درحالی که خداییش هیچگونه تخلفی نکردم میشه دلیل تخلف را واضح بگین

132. سلام سهمیه بنزین که نمیدین این تشویقی ها چیه که واریز نمیکنین تخطی چیه از خودتون میسازین نمیخاین بدین چرا طرح میزارین مردم مسخره کردین

133. این کارا چیه بنده به خاطر پاداش طرح تشویقی از صبح پشت فرمون بودم تا آخر شب بعد الان میگید پاداش به شما تعلق نمیگیره آخه مگه من چیکار کردم به ولا هیچ کاری نکردم الکی میگید تخلف کردید این پول ها خوردن نداره پول ندارید بدید چرا همچین طرح های میزارید البته ناگفته نمونه شما دیدید همه راننده ها همه ی سفرهاشونو انجام دادن به همشون پیام دادید تخلف کردید آخه چه تخلفی من که راضی نیستم به ولا حلال نمیکنم

134. طرخ ۱۴ دی چه تخطی داشته
    همه سفر هامو ، مو بع مو انجام دادم این چه وضعشه
    تشویقی نمیدید بگید نمیدم خوب این کارا چیه

135. با سلام
    اگه قراره پاداش طرح را ندید اصلا طرح نذارید.
    اگر تخلفی صورت گرفته بصورت شفاف نوع تخلف و سفری که اشکال داشته را بکید تا رانده دیگه تکرهر نکنه
    اینکه نمیشه با این وضع کرایه ها و با این سهمیه بنزین که ده ماهه واریز نشده با یه پیام اماده بکید تخطی صورت گرفته.
    حداقل نوع تخطی را اعلام کنید تا متوجه بشیم
    روز ۱۵ دی ماه کلا ۱۷ تا سفر بوده که من ۱۸ تا رفتم نه تکراری بوده نه رفت و برگشت ۸الا میگن واریز نمیشه.
    پشتیبانی هم که کلا جواب نمیده
    این راه و رسمش نیست
    لطفا پاسخگو باشید

136. با سلام
    اگه قراره پاداش طرح را ندید اصلا طرح نذارید.
    اگر تخلفی صورت گرفته بصورت شفاف نوع تخلف و سفری که اشکال داشته را بکید تا رانده دیگه تکرهر نکنه
    اینکه نمیشه با این وضع کرایه ها و با این سهمیه بنزین که ده ماهه واریز نشده با یه پیام اماده بکید تخطی صورت گرفته.
    حداقل نوع تخطی را اعلام کنید تا متوجه بشیم
    روز ۱۵ دی ماه کلا ۱۷ تا سفر بوده که من ۱۸ تا رفتم نه تکراری بوده نه رفت و برگشت ۸الا میگن واریز نمیشه.
    پشتیبانی هم که کلا جواب نمیده
    این راه و رسمش نیست
    لطفا پاسخگو باشید

137. با عرض سلام وخسته نباشید من خطایی عمدی نکردم با تلاش و کوشش سعی دارم کار خودم را بنهو احسن انجام دهم لذا تا پایان شب کار میکنم به امید آنکه به تشویقی برسم حالا اگر کسی به شما چیزی گفته یا چزی نوشته تنها به قاضی رفته این پاداش است که به ما دلگرمی میدهد خواهشن قطع نکنید ممنون

138. سلام و خسته نباشید
    واقعا منم دلیل تعلق نگرفتن و مسدودی حساب مالی خودم رو نمیدونم لطفا دقیق برای هر راننده دلیل اینکار رو بگین
    با سپاس از شما

139. سلام
    من تمام سفرامو رفتم ۲۲تا سفر رفتم چه تخطی کردم توصیح بدین این همه زحمت میکشیم با قیمتای پایین برای پاداشش این چه رفتاریه

140. درود من به کسی نمیگم که پول را نقدی ردید یا انلاین چون همون موقع برداشت میکنم . ولی شما که اینقدر به حرف یک مسافر اعتماد میکنید و پاداشت من راننده را ارسال نمیکنید وقتی مسافر توقف بدون حزینه انجام میدهد حقه من را ازش میگیرید؟خیر نمیگیرید ولی راحت پاداشت من را انجام نمیدهید . این حق ناس کردن حقوق یک رانده اسنپ است با این کرایه هایه کم

141. درود من به کسی نمیگم که پول را نقدی ردید یا انلاین چون همون موقع برداشت میکنم . ولی شما که اینقدر به حرف یک مسافر اعتماد میکنید و پاداشت من راننده را ارسال نمیکنید وقتی مسافر توقف بدون حزینه انجام میدهد حقه من را ازش میگیرید؟خیر نمیگیرید ولی راحت پاداشت من را انجام نمیدهید . این حق ناس کردن حقوق یک رانده اسنپ است با این کرایه هایه کم

142. سلام شمارا بخدا الکی بهونه نیارین همه طرح هام را بدرستی انجام میدم. رک وراست دلیل تخلف را صادقانه بگین ماهم بدونیم.

143. لطفا اعلام کنید در کدام سفر و چه قانونی
    اینطور به صورت کلی نوعی بهانه گیری برای پرداخت نکردن پاداش محسوب میشه

144. سلام،عنایتا توضیح دهید مابرای اخذطرح تشویقی تخلفی انجام دادیم یاداستانی دیگر است؟!؟!؟!؟!؟!؟!جهت حفظ حرمت واعتباراسنپ توضیحات تخلف و،،،،،،راعلام فرمایید

145. با سلام دو سه دفعس پاداش های من واریز نشده میشه بفرمائید تخلفات من چی بوده ؟

146. سلام با خسته نباشید خدمت تیم اسنپ لطفاً دلیل تخطی رو اعلام بفرمایید

147. درود بر شما

وقت بخیر

به احتمال زیاد مسافر تکراری باعث شده که پاداش 13 دیماه من واریز نشده. مطمئن نیستم.

مشکل از برنامه اسنپ هست که به ما اعلام نمیکنه مسافر تکراری هست. آخه حتی اسم مسافر تا قبل از قبول سفر نمایش داده نمیشه.

ما چطور باید وسط کار بفهمیم که مسافر تکراریه؟

لطفاً برنامه رو اصلاح کنید.

سپاسگزارم

148. چرا پادشاهی روزهای ۹و۱۰ و۱۱ د۱۲و۱۳واریز نمشود علت تخلف حداقل اعلام کنید

149. با سلام لطفا دلیل واریز نشدن طرح هارو بگید من ۶ دی ماه همه سفرهارو مرتب رفتم‌حتی ۵ تا بیشتر از طرح هم من سرویس رفتم ولی بعد گذشت ۸ روز هنوز واریز نشده پیامکی هم مبنی بر واریز نشدن برام نیومده واقعا اگه نمیتونید خوب الکی طرح ندین

150. برام پیامک تخطی از قانون اومده در تاریخ 13 دیماه
    لطفاً توضیح دهید

151. با سلام
    من تمام قوانین اسنپ را رعایت کردم، ولی پا اش روز ۱۳ دی من واریز نشد، تعجب میکنم، نه مسافر تکراری، نه سفر غیر واقعی، و انجام تمام مراحل ثبت سفر در زمان مقرر!!!!

152. با سلام
    من تمام قوانین اسنپ را رعایت کردم، ولی پا اش روز ۱۳ دی من واریز نشد، تعجب میکنم، نه مسافر تکراری، نه سفر غیر واقعی، و انجام تمام مراحل ثبت سفر در ز

153. در 13دیماه من فقط 2تا سفر انجام دادم کامل و بدون نقص
    امروز برام پیامک اومده شما تخطی از مقررات و تخلف داشتید
    لطفاً برای اینجانب بصورت واضح توضیح دهید که چه مشکلی بوده است
    ذ
    در ضمن بنده در اینگونه موارد بسیار پیگیر هستم

154. سلام راننده ای که بخاطر 45تومان پاداش به خودش زحمت میده، حتما لنگ همون مبلغه. بجای اعلام کلی دلایل عدم واریز، بهتر نیست تخلف شخص رو بفرمایین. این بار چندمه که پاداش برای من واریز نمیشه. دور از انصافه واقعا

155. سلام چرا به من تهمت می‌زنیم لطفا تخلف من رو دقیق اعلام کنین تا به شما ثابت کنم پاداش 1402/10/13و1402/10/13 میگن تخلف کردم بگین زور تون میاد پاداش بدین خودتون درست قانون خودتون رو انجام بدین

156. سلام وقت بخیر من متوجه تخطی خودم نشدم لطفا مورد خاصی هست واضح بفرمایید.باتشکر

157. اسمشو گذاشتن پاداش در اصل کمسیون سفرای خودتون بود ک با سود ۲۰ درصد حساب میشد اونم نریختن ک اگ برای ۲۰۰۰ تا راننده رندوم نریخته باشن میشه سه میلیارد و چهارصد ک کل حقوق کلی از پرسنل با همین مقدار در اومده

158. دیروز ۱۳ دی ماه تشویقی ام علمی واریز نشده چرا؟ حداقل توضیح بدین

159. سلام
    وقت بخیر
    حداقل به عنوان راننده ای که 7ساعت اون همه سرویس و رفتم تا به جایزه برسم که بتونم حداقل گوشه ای از هزینه هام و جبران بکنم فکر بکنم حقم هست که بدونم به علته کدوم تخلف جایزه شامل حال بنده نشده
    ممنون میشم حداقل بهم بگین

160. سلام اقا این سیستمتون قاطی کرده کلن طرحارو نمیرزه رسیدگی کنید این چه وضعیه
    الان از ۹دی تا ۱۳ دی من همه طرحارو رفتم بدون خطا و نقض قانون
    ولی پاداش واریز نمیشه

161. باسلام
    تاحالا۲بارطرح تشویقی من واریزنشده دلیلشم دقیق نگفتین

162. با سلام.اینجانب طرح تشویقی را کامل وحتی بیشتر رفتم.دلیل پرداخت نشدن را توضیح بدهید متشکرم.

163. همین طور که بقیه هم نظر دادند شما لطف کن دیگه طرح نزار که بخوای غیر منطقی حرف بزنی همیشه چیزی که ثابت شده است قدرت و غیر قانونی بودن بر هر چیز دیگه پیروز هست متاسفانه موفق باشی

164. من درسیزدهم تخلفی نکردم شایداشتباهی شده مورد راذکرکنیدتابعدامدنظرباشد

165. سلام
    این بار چندم هست که پاداش طرح تشویقی منو واریز نمیکنید
    بدون هیچ دلیلی حتی تعداد سفرهام بیشتر از طرح بوده و کاملا قوانین رو رعایت کردم۰۰۰

166. سلام
    این بار چندم هست که پاداش طرح تشویقی منو واریز نمیکنید
    بدون هیچ دلیلی حتی تعداد سفرهام بیشتر از طرح بوده و کاملا قوانین رو رعایت کردم

167. سلام چرا پاداش من دیروز واریز نشده است‌ لطفاً بهم بگید چون من با پشتیبانی هماهنگ کردم

168. سلام دوستان یکی از دلایل واریز نشدن پاداش فاصله زمانی نزدیک بین سفرها است سعی کنید در حین سفر سفر جدید قبول نکنید و حداقل ۱۰ دقیقه فاصله زمانی بین سفر باشه

169. سلام وخسته نباشید من که از این که میگین تخلف کردین اصلا در جریان نیستم وروحمم خبر نداره .من فقط واگذار میکنم به خدا حق زن وبچم ودر ضمن اگه میخاستم دنبال طرح باشم که راه دور نمی‌رفتم. خدا خودش جواب بده

170. سلام طرح تشویقی من هم چند روزه پشت سر هم واریز نمیشه . هر روز ب مدت نیم ساعت مسدود میشه حساب کاربریم. هر روز هم پیام میاد تخطی سفر. ب پشتیبانی هم پیام میدم فقط میگه کاملا سیستمی بوده فلان . بررسی بشه کدوم سفر من تکراری یا غیر واقعی بوده . امروز برا چندمین باره پیام تخطی میاد عدم واریز فرداش باز تشویقی می‌ذاره پس فرداش تخطی

171. سلام خسته نباشید
    ممنون میشم تخلف من را که باعث عدم دریافت پاداش طرح شده را بهم بفرمایید

172. این چه وضعشه هم طرح پریروزو هم دیروز بی دلیل پرداخت نشده چرا با راننده شفاف نیستید،

173. شما طرح تشویقی براچی میزارید راننده خودشو بکوشه طرح را کامل کنه بعد بگید تخلف کرده اگه راست میگید سهمیه بنزین راتکلیفشو مشخص کنید سال داره تموم میشه

174. سلام لطفا دلیل تخلف بنده را بگید چیه؟ چون بنده هیچ تخلفی نکردم وتمام سفرها هم طبق قوانین و مقررات اسنپ انجام می‌شود. لطفا با دلیل اعلام کنید

175. من همه سفر ها را انجام داده ام خدایی انصاف نیست یعنی چی تعلق نمیگیرد لطفاً واریز کنید من به پولش نیاز دارم

176. سلام
    خسته نباشید
    میشه تخلف من را بهم بگید که پاداش شامل حالم نمیشه

177. سلام لطفا بگید تخلف بنده چی بوده کجا بوده کی بوده؟ اینجوری که نمیشه، این حق ماست که بدونیم چه تخلفی کردیم؟

178. واقعا مسخره وغیره قابل تحمل اگه نمیخوایین بدین چرا بهونه میارین دلیلشم بفرستین تا دفاع بشه از حق مردم

179. لطفا پاسخ بدین
    اگه تخطی داریم جرا نمیگید چیه تخطی نهایت یه سفر میشه پس بقیش چی؟
    یعنی ۱۵۰ تا سفر خلاف کردم؟
    من چهار روزه برام واریز نمیشه مگه چقد کار میکنیم یک میلیون هم ندین سهمیه بنزین رو که قطع کردین

180. سلام تخطی بنده دقیقا کجا بوده؟
    همه سفرها را مرتب و منظم انجام میدم شما هم زحمات ما را هدر میدید و ما را دلسرد می کنید.

181. تخطی ازقوانین اسنپ چیه بگین ما هم بدونیم بهونه دنبال بهونه

182. هیچ تخطی بوجود نیومده اگه اومده چرا کسی پاسخگو نیست که بدونیم تخطیمون چیه؟
    الان چهارتا طرح تشویقی من یک میلیون تومن شده ولی هیچکدوم واریز نشده
    اگه قراره واریز نشه خب سفرهای گرونتر و طولانی ترو بگیریم به صرفه باشه
    لااقل جوابگو باشید

183. سلام من هیچ تخطی ای نکردم و کاملا مشخص هست دلیل واریز نشدن طرح تشویقی واقعا چیه؟؟
    حداقل کمتر به خودم و ماشینم فشار می‌آوردم

184. باسلام بخدا اگه بنده تخلفی کرده باشم اگه پاداش نمیدین بگین ما هم بدونیم

185. ابوالفضل عبداللهی دو روزه پیام تخطی برای پاداش میاد همه قوانین را رعایت کردم ولی پاداش من واریز نشده چرا

186. من همه سفر ها را انجام داده ام با درستی یعنی چی طرح تشویقی تعلق نمی‌گیرد واقعا انصاف نیست اگه نخوابید طرح تشویقی را واریز کنید مثل چی زحمت کشیدم آخرشم اینجوری میگید

187. من بیشتر از ۵ سال هست اسنپ کار میکنم مواردی هم که باعث تخطی میشه هم همرو میدونم . و کاملا رعایت میکنم که باعث نشه طرحم واریز نشه . حتی تمام مراحل رسیدم مسافر سوار شد پایان سفر دقیق میزنم .ولی متاسفانه تو این دو هفته این سومین بار هستش پول طرح واسم واریز نمیشه . نمیدونم داستانش هم چی هست هم پشتیبانی چند بار زنگ زدم و هم دفتر اسنپ رفتم . ولی پاسخ درستی کسی به من نداد . دفتر اسنپ بابل که متاسفانه بد رفتاری هم داشتن .

188. میخواید ندید طرح نذارید خب این همه زحمت بکشی بعد یه پیام الکی بفرستی پشتیبانیم پاسخگو نباشی که طرح و واریز نکنی چه تخلفی بین سفرها بوده ؟

189. میشه واضع تر دلیل اعلام کنید .چه تخلفی صورت گرفته که طرح به ما تعلق نگرفته

190. من چه تخلفی کردم که پاداش طرح تشویقی تعلق نگرفت حداقل تخلفم رو بگین تا بدونم چیکار کردم این چندمین بار هست که پاداش نمیدین و هیچ جاهم جوابگو نیست کرایه ها خیلی کمه فقط امیدمون به این پاداش ها هست اونم که هرسری یه بهونه ای میارین و جوابگو هم نیستین

191. لطفا هر روز هر روز ادا در نیارید مردم سلامتی از راه نیاوردن‌که سفر رو به پشت سفر ببندن تا یه طرحی رو رفته باشن پولش به درد بد بختی شون بخوره
    بعد میایید دلیل واریز نشدن طرح تشویقی.دلیل و با مدرک نشون بده الکی پول مردم رو نپیچونید.من دیروز ۳ تا طرح هامو با بدختی رفتم ب همین راحتی میگید نمیدید.
    واقعا که

192. سلام وقت بخیر
    من به عنوان یک راننده وشما به عنوان یک کار فرما باید تخطی که انجام دادم را به من توضیح بدهید
    به قرآن محمد کارتون انسانی نیست لطفا توضیح بدهید

193. باسلام و خسته نباشید، با رعایت تمام گزینه های سفر و بدون نقص طی زمانی که اسنپ پاداش در نظر میگیره دیگه باید چیکار کنیم تا اسنپ پاداش برامون واریز کنه، این بی انصافیه بخدا که بدون هیچ دلیلی پاداش رو واریز نمیکنید

194. با سلام و عرض ادب
    لطفاً مورد تخطی ( که البته مورد تخطی ندارم ) بنده را ذکر کنید تا تکرار نشه.
    ممنون

195. با سلام
    من تمامی سفرهای ۱۳دی ماه رو انجام دادم
    ولی الان پیامک اومده که به خاطر تخلف پرداخت نمیشه،اخه چه تخلفی،لطف کنید بگید تو کدوم سفر تخلف داشتم؟

196. سلام.مسافر از روی لجبازی امتیاز میده و مقصد رو درست نمیزنه که هزینه کمتری بده.بعدش وظیفه مسافره که تغییر مقصد بده ولی راننده رو به استرس میندازن.طرح های تشویقی هم جبران کننده حتی مبلغ اصلی سفر ها نیست و جبران نمیکنه کم بودن قیمت کرایه هارو.بعد پیغام اومده که اونم نمیدین.نوش جون شما

197. من تمامی این مراحل را درست انجام دادم شما پاداش طرح را واریز نکردید من راننده ثابت اسنپ هستم هیچ وقت به اسنپ خیانت نمیکنم چون از این طریق نان میخورم ولی شما ظاهرا نمی‌خواهید پاداش بدهید

198. سلام من تو شهر خودمم نیستم اومدم گیلان الان پاداش ۱۲ دی برای من واریز نشده بی زحمت اینو برای من روشن کنین که من کجا اشتباه کردم

199. شما تمامی مراحل سفر رو هم که بری دقیق و درست اخرش اگه نخواد بریزه فقط میگه سیستم تشخیص داده هیچ کس پاسخگو نیست اقا سیستم ناسا که نیست خطا نداشته باشه سیستمتون خطا داره شاید مسافر دلش بخواد گزینه عدم تطابق راننده بزنه بعد از راننده پول کم میشه پاداش رو نمیدین من سفرهای کوتاه رو به خاطر طرح میرفتم که دیدم نمیریزین دیگه قبول نمیکنم حلال نیست این نون ک

200. با سلام لطفا دلیل واریز نشدن طرح رو بهمون بگید الان دقیقا هشت روز گذشته از پایان طرح حتی پیامکی مبنی بر عدم واریز برام ارسال نشده ولی پاداش طرح هم واریز نشده اگه واقعا الکیه طرح ها که بدونیم حداقل باتشکر از تیم پشتیبانی

201. باسلام
    واریز نشدن پاداش اینجانب. فقط تضیع حقوق. است. نه نقض قوانین. وقوانین شما همش ظلم به رانندگان هست خصوصا در مشهد. که یقینا شما باید پاسخگویی ان. در پیشگاه خدا باشید ا گر قبول دارید

202. همش میزنه تخلف بابا انجام دادیم سفرهارو دیگه جی باید بدیم

203. سلام بنده طرح تشویقی 12 دی ماه رو انجام دادم تیکش هم برای من خورد تازه بعد از اتمام طرح بازم به سفر رفتم ولی برای من پیام اومده بعلت تخلف پاداش واریز نمیشود! من چه تخلفی کردم که پاداش واریز نشده؟ لطفا اعلام نمائید تا اصلاح بشود.
    باتشکر

204. سلام
    من در تاریخ ۱۰/۱۲ سفر های طرح تشویقی رو رفتن و هیچگونه تخلفی نکردم
    چرا پاداش طرح تشویقی رو واریز نکردین
    نه پول بنزینا رو میدین نه کرایه ها درست و حسابی هستن

205. باسلام من از قوانین اسنپ تخطی نکردم اگه کردم دلیلشو بگید ممنون 2 مرحله پاداش دیروز وارز نشده

206. سلام خسته نباشید اخه این چه وضعش ما تمام سروسیها را مرتب سر موقع رفتیم هر روز پیام میاد که شما تخطی کردی تعلق نمیگره از روز شنبه تا امروز هیچ تشویقی واریز نشده ممنون خواهشن رسیدگی کنید

207. سلام وقت بخیر
    چرا راننده نیاید از مورد تخطی خودش اگاه بشه
    شاید ندونسته مشکلی پیش بیاد
    اینکه نشد قانون

208. باسلام بنده تمام سفرهام درست بوده و همیشه سفرهای کم هزینه را قبول میکردم تا بتوانم پاداش بگیرم ولی متاسفانه درتاریخ ۱۱و۱۲دی پاداش من پرداخت نشده میخواستم از برنامه اسنپ درخواست تخلف بنده را اعلام کنندباتشکر
    بلاخره ما تازه کار هستیم وخیلی از قانون ومقررات را نمی‌دانیم لطف توضیح دهید

209. سلام کرایه سفرها پایینه استهلاک ماشین بالا کرایه سفرها را افزایش دهید

210. سلام
    لطفا دقیقا بفرماید چه خطایی رخ داده که نباید پاداش واریز بشه،من سفر بیشتری نسبت به طرح شما رفتم چرا نباید پاداش واریز بشه؟؟؟؟؟؟؟اون از طریقه محاسبه هزینه سفر که نصف قیمت میزنین و اینم از ندادن پاداش بدون دلیل؟؟؟؟؟؟؟این انصاف شماس

211. در۱۲دی ماه ۲۲ سفر رفته ام تمام کمال زنگ بزنید از۲۲مسافربپرسید
    پی ام اومده تخطی کرده اید
    ولی ۲۲ سفر رفته ام
    طرح تشویقی من ۲۰ سفر بوده
    ۰۹۳۰۲۶۳۵۳۲۶

212. سلام پاداش 1402/10/12 پرداخت نشده
    6 ساله اسنپ کار میکنم همه قوانین و میدونم
    هم در بازه زمانی مشخص سفرهام انجام شده و مراحل سفر به درستی ثبت شده لطفا دلیل این عدم پرداخت و بگید
    روز دوازدهم چند بار سیستم دچار اختلال شد
    اگر این موضوع باعث شده واقعا حق سفیرها این نیست که از صبح تا شب 32 تا سفر برن بعد پاداششون واریز نشه لطفا پیگیری کنید

213. سلام و خسته نباشیدد.اگه راننده تخطی کرده پس شما چرا کمیسیون همه سفرهارو گرفتید ازش …هرکجا تخطی میکنی شمام نباید کمیسیون اون سفر رو کم کنید شما میگید تخطی ولی همه ی سفرهارو با کمیسیونش حساب میکنید مگه داریم

214. با سلام…اگه دو روز بری روز سوم نری تعلق نمیگیره یه جورایی تنبیه.. تلافیه ..مثل تشویقی اگه کرایه کم میزارن بعد به اسم تشویقی میدن بخودمون

215. سلام من همه سفرها را انجام دادم دلیل تخلف میخواستم بدونم تشکر

216. با سلام…اگه دو روز تشویقی بری روز سوم نری هیچی تعلق نمیگیره یه جورایی تلافیه..تنبیه

217. اینقد طرف مسافر میگیرید که راننده ها زده بشن اونوقت مسافر باید نیم ساعت وایسته کنار خیابون بخاطر خودشیرینی شما

218. سلام خسته نباشید من الان سه سال در اسنپ هستم وتمامی قوانین را می‌دانم چرا بی دلیل پاداش وزحمت کشی مارا بی دلیل نمیدهید لطفا پاسخگو باشید ما اگر مجبور نباشیم بااین کرایه ها کار نمی‌کنیم این دور از معرفت هست که زحمت کشی ما را زیر سوال می‌برید الان روز ۹ و۱۱و۱۲ دی ماه برایم واریز نشده لطفا پاسخگو باشید نه از سر خودتون باز کنید ممنون از لطف شما

219. سلام و خسته نباشید
    آقا خداییش با این اصطحلاک ماشین من همه ی سفرهاما رفتم با وجود قیمت پایین سفر بعد شما پاداش طرحا نمیدین؟
    بخدا انصاف نیست

220. سلام، چرا بدون هیچ دلیلی پاداش رو لغو میکنید، خودتون میبرید و میدوزید، حکمم صادر میکنید، من هیچ تخلفی نکردم، خدا وکیلی نکنید،

221. سه یا چهار بار پاداش منو ندادین تخلفی هم نکردم نمیدونم چرا نمیدن

222. سلام تخطی بنده رو بنویسید بنده نمیدونم چه خطایی ازم سر زده که مانع پرداخت طرح تشویقی شده بی‌زحمت تخطی بنده ذکر بفرمایید

223. به چه دلیل آیا نمیخواید بدید این بهونه های بنفش چیه دیگه

224. باسلام خدمت شما اینکه دنبال بهانه باشید تا پاداش ندهید رو قبول ندارم و کاری که شما انجام دادید عین سرقت از بانک خواهد بود!!؟ خداوند متعال شاهد این ماجراست و حق‌الناس به گردنتون ان‌شاءالله سرطان بگیرید…

225. همش الکی هست الان چند روز هست تشویقی من را واریز نمیکنند الان ۵۰۰هزار تومان تشویقی من را از شنبه تا الان نمیدن

226. سلام بنده کل چالشو به درستی انجام دادم ولی پاداشی برام واریز نشده است

227. میشه ذکر کنید چه تخطی صورت گرفته؟
    لااقل مشکل خودم رو بدونم.
    یا اینکه اسنپ مشکل مالی داره و همین طوری واریز نمیکنه؟؟؟

228. خوب بگید پول نمیدیم ،من ۵ تا سفر کامل رفتم،چرا اسم میزارید.
    شما سابقه طولانی در ندادن طرح های تشویقی دارید.

229. سلام.من بازحمت تونستم سفرها را برم .اگر اسنپ میخواد از این روش راننده ها را سر کیسه کنه چرا برامون طرح می‌ذاره الان دو روز هست برای من واریز نمیشه

230. دلیل این کارا چیه که آدم از وقت وزندگی میزنه میره اسنپ سرکار بعدم میگی پاداش واریز نشد دلیل تخلف را چرا نمیگی چرا کسی جواب گو نیست این همه راننده زحمت میکشه تا ۱۲شب کار میکنه بعد میگی پاداش واریز نشد علت تخلف را راچرا توضیح نمیدی تا جوابت را بدم

231. سلام وقتتون بخیر پاداش طرح ۱۱ دی ماه ساعت ۱۶ الی ۲۴ و ۱۲ دی ماه برام واریز نشده علت و دلیل تخلف چیه تماما سفر ها انجام شده و بیشتر هم رفتم و هیچگونه شکایتیم نداشتم دلیل این واریز نشدن ها چیه خواهشاااا توضیح بدید این انصاف نیست

232. اینجانب هیچ تخطی نکردم که مستحق دریافت پاداش نباشم لطفا مورد تخطی را شفاف بیان نمایید تا سوتفاهم پیش آمده برطرف شود

233. علت تخلف را حداقل بیان کنید چرا روزهای ۹و۱۰ و۱۱و۱۲واریز نشده اگر نمیخوای واریز کنید دگه چرا دیگه طرح نمیدن

234. سلام من چه خطایی کردم که دوروزه پاداشمو پرداخت نمیکنین میشه بگین

235. جناب اسنب عزیز اگه قرار پاداش ندین خوب ندین مهم نیست ولی زحمت ما رو بی ارزش نکنید

236. سلام اسنپ بنزین قطع کرده انترنت هم که نمیدین الانم این بار دوم الکی بی دلیل تشویقی ۱۲ دی ماه منو ندادین ما اسنپی ها دلمون به چی خوش باشه حداقل تخلف منو بگید بدونم

237. دلیل واریز نشدن پاداش چی هست دقیقا لطفا واریز کنید این یک نوع کلاه برداری هست

238. هیچگونه تخلفی انجام نشده چنانچه فکر میکنید تخلفی انجام شده واضح بیان کنید

239. لطفا تخلف رو عنوان کنید،۳روزه پاداش برامن واریز نکردید

240. آقا این چه کاریه همه بازه زمانی رو از تاریخ ۱۰دی همشو با قانون اسنپ، مسیرهارو رفتم،پاداش همه بازه هارو گرفتم،۳روزه واسه من پاداش واریز نمیشه،لطفا پاسخگو باشید دلیل تخلف چیه،با پشتیانی تماس گرفتم گفت که سیستم بطور خودکار تصمیم میگیره دست ما نیست

241. سلام. تخلف 1روز دو روز چند روز؟ الان 3 روزه پشت هم تشویقیم واریز نمیشه 2روز فرستادن تخلف کردی 1 روزم چیزی ننوشتن خوب 3روز پشت هم اونم روزی 2تا 3تا مشخصه عمدیه میدونن دستمون به جایی نمیرسه بابا بخدا انصاف نیس ما به این پول نیاز داریم یع بار بگن نمیدیم مام بریم سر کار خودمون تشویقی نباشه این کرایه های پایین که نمیصرفه

242. یعنی متاسفم براتون با هزار تا مشکل و کرایه پایین کار میکنیم اخرش هم پاداشمون رو نمیدید چرا اخه ما داریم زحمت میکشیم انصاف نیست کدوم تخلف اخه چرا الکی میگین بی انصافا😭

243. اگه نمیخواین واریز کنین پس طرح هم نزارین دیگه این طرح سومه که برای من واریز نمیشه مردم رو مسخره خودتون نکنین

244. سلام. مطمئنم عمدیه الان چندروزه برا من تشویقی واریز نمیشه میدونن کاری نمیتونیم بکنیم هیچ کس هم جواب گو نیس، به خدا واگذارتون کردیم

245. با سلام
    برای من پیام اومده که پاداش شما واریز نخواهد شدبه دلیل تخلف.
    حال آنکه من هیچ تخلفی را نداشتم وتمام سفرها را به درستی انجام دادم.و تا به حال هر چه طرح پاداش بوده از گذشته همه را گرفتم ولی اینبار نمیدونم چرا؟
    لطفا بهم بگید با دلیل اینکه کدوم سفر مشکل داشت وگرنه پاداش من را واریز کنید.

246. اسنپ خیلی وقته دستش و کرده تو جیبه راننده واقعا متاسفم برای خودم که برای این شرکت کار میکنم. البته. مجبوریم به این کار در اولین فرصت میزارمت کنار

247. سلام. تخلف 1روز دو روز چند روز؟ الان 3 روزه پشت هم تشویقیم واریز نمیشه 2روز فرستادن تخلف کردی 1 روزم چیزی ننوشتن خوب 3روز پشت هم اونم روزی 2تا 3تا مشخصه عمدیه میدونن دستمون به جایی نمیرسه بابا بخدا انصاف نیس ما به این پول نیاز داریم یع بار بگن نمیدیم مام بریم سر کاد خودمون تشویقی نباشه این کرایه های پایین که نمیصرفه

248. چه تخلفی صورت گرفته که طرح تشویقی رو واریز نکردید.اگه میخوای ندید چرا بهانه تراشی میکنید

249. سلام وخسته نباشید خدمت پشتیبانی آخه اینم طرح تشویقی ک میزارید ۹ تا سفر ۳۰ تومان بی زحمت نزارید ن بنزین واریز می کنید ونه خدمات با تشکر

250. سلام اگه نمی‌خواهند تشویقی بدین چرا مارو آلاف میکنین من که تخلفی انجام ندادم الکی گیر ندین لااقل علت تخلف رو بگین ماهم متوجه بشیم نکنه اینم روش جدید ندادن توشویقیه?

251. باسلام نوع تخلف اینجانب را مشخص کنید تا جواب بدهم.من هیچکدام از تخلفات فوق الذکر را انجام نداده ام.مسافر مختار بوده که هرطور بخواهد هزینه سفررا پرداخت کند.دیگه یه ساینای مدل بالا چه نامناسبی داشته که مسافر بخواهد در مورد اون اظهار نظر کنه.من موارد ثبت شده در اپلیکیشن را به حساب اشتباه مسافر گذاشتم که اعتراضی نکردم.
    وگرنه من با خلوص نیت به اکثر غریب به اتفاق مسافرانم ۵ستاره را میدم و تمام نقاط مثبت را برایشان ثبت می کنم و قضاوت را به وجدان خودتان می سپارم.باتشکر

252. سلام خواهشا دلیل تخطی روهم بگید،کلا سربسته حرف میزنید ویه طرفه حکم صادرمیکنید،بگیدکجاوکدوم سفراشتباه شده تا دوباره به هوای تشویقی تکرارنکنیم

253. سلام پاداش تشویقی به چه دلیل واریز نشده اعلام شده که تخلف کردم پاداش 12/4/1402

254. با سلام
    امروز هم طرح تشویقی ۱۰/۱۲ بنده واریز نشده و برام پیام تخلف آمده پیشتیبانی بانی هم که کسی پاسخ گو نیست اگه قرار بر ندادن پاداش هست پس چرا این طرح دو برای ما میزارید .

255. من سفرهایم درباره زمانی مشخص ودقیق انجام داده ام وهچگونه تخلفی نداشته ام ولی پاداش روزهای۶،۱۱،۱۰،۱۲دی بدون هیچ دلیل مشخصی واریز نشده است .

256. ممنون که انقدر به فکر ما هستید با این هزینه های زندگی و اصطلاک ماشین مرسی که پاداش سفر واریز نکردین
    از این کارا بیشتر بکنین

257. با سلام
    دلیل تخطی من روز ۱۲ دی چی بوده من تمام سفرها را به درست انجام دادم . و تا آخرین سفر را انجام دادم تا شامل پاداش شوم.
    همیشه هم درست رفتم و همیشه هم پاداش ها را گرفتم.
    اما این بار نمیدونم چرا اینطور کردید.من خلاف نکردم لطفا پاداش منو بدید.

258. اون تخطی روهم بگید به راننده ،چرافقط یکطرفه تصمیم میگیرید،مسافرم هرنظری میده بدون سوال ازراننده وتایید راننده ثبتش میکنید؟بازه زمانی چیه ؟یعنی مسافر اگه مبدا ومقصد رو اشتباه بزنه بعد بگه اینجا پیاده میشم یا نه کمی جلوتره یاهر اشتباه ازمسافر روهم ماباید تاوان بدیم؟عملا راننده روبا متهم اشتباه گرفتید..

259. سلام چرا طرح 12/10برای من واریز نشده و پیام اومده تخلف در سفر.. بگین من تخلفم چی بوده چنتا سفر لقو شده داشتم بازم بدون اونا هم سفر های طرح کامل کردم…
    از اون گذشته…
    شما چنتا طرح دیگه هم از 8/10وو9/10.هم داشتم نریختن مارو مسخره کردین میخاین ندین قشنگ بگین این چه کاری
    ب قول معروف دیوار هاشا بلند
    من از دیروز هم 57 تومن مسافر ب مقصد فرودگاه بردم پول اعتباری پرداخت کرده پیام کسر مبلق از حسابشون رو هم نشون دادن بهم ولی پول به حساب من واریز نشده است..
    مشکل از ما نیست از سیستم شماس که دائم این روزا خطا سرور میزنه.

260. سلام چرا طرح 12/10برای من واریز نشده و پیام اومده تخلف در سفر.. بگین من تخلفم چی بوده چنتا سفر لقو شده داشتم بازم بدون اونا هم سفر های طرح کامل کردم…
    از اون گذشته…
    شما چنتا طرح دیگه هم از 8/10وو9/10.هم داشتم نریختن مارو مسخره کردین میخاین ندین قشنگ بگین این چه کاری

من از دیروز هم 57 تومن مسافر ب مقصد فرودگاه بردم پول اعتباری پرداخت کرده پیام کسر مبلق از حسابشون رو هم نشون دادن بهم ولی پول به حساب من واریز نشده است..
    مشکل از ما نیست از سیستم شماس که دائم این روزا خطا سرور میزنه…..

261. بدلایل واهی پاداش طرح تشویقی روزهای ۱۰ و ۱۲ دی برای من واریز نشده.هر دو روز دو و سه پاداش جداگانه داشته.
    حقوق رانندگان را پایمال نکنید

262. سلام، میشه بگید چه تخلفی انجام دادیم که پاداش روخوردید،نمیخواید بدید پاداش نذارید، اگه راننده زود سفرها رو رفته تخطی کرده؟چه تخطی ای؟ این ندنا خوردن نداره من که راضی نیستیم حلال نمیکنیم،بیازحمت بکش جون بکن باهزاربدبختی کرایه های مفت روبرو به امید یه پاداش اونم ندید مثل بنزین چندماه که ندادید،من یکی که راضی نیستم وحلال نمیکنم.

263. دلیل تخطی چیه؟ کدوم قانون تخطی کردم.اصلا یه روز تخطی.هرروز که تخطی نکردم که ۳روز همین پیام میاد

264. باسلام من تمام سفرهارو طبق قوانین اسنپ انجام دادم لطف کنید بررسی کنیدوتخلف بندرو بهم بگید که خودمم بدونم چه تخلفی کردم؟

265. سلام من ۱۱ دی همه سفرها رو در چارچوب قوانین اسنپ انجام دادم لطفا تخلف من رو اعلام فرمایید یا اینکه علت پرداخت نشدن پاداش من رو بگید ممنون

266. با سلام من هیچگونه خطایی نداشتم و برای من مشخص نیست علت واریز نشده دو روز طرح تشویقم…روز 11دی و 9 دیماه چرا حق منو می‌خورید ؟

267. با سلام علت پرداخت نشدن پاداش ۱۱دی را برایم توضیح بدهید ولی این حق رانندگان زحمت کش اسنپ نیست که بی جهت وبدونه دلیل پاداش پرداخت نشود

268. سلام من تمام قوانین اسنپ را رعایت کردم ولی پاداش ۱۱دی منم واریز نشده ظاهرا اسنپ این روز راتصمیم گرفته پاداش راندهد وگرنه بایدبادلیل اعلام کند که چه تخلفی انجام شده

269. بی زحمت موردی رو که باعث تخطی شده را عنوان کنید.همین طوری که نمیشه.اگر میخواید ندید خیلی راحت بگید ما نمیدیم.این چه وضعشه.

1. سلام .ماه جاری ۲ بار پاداش من واریز نشده و هیچ کسی جوابی نمیدهد که کدام سفر مشکل داشته وفقط وصل میکنن به تلفن گویا.

2. اینا الکی طرح میذارن مال منم ندادن تخلف چی کار چی بهونه الکی میارم

3. باسلام آقا این چه وضعی هر روز آدم خوشو داغون میکنه که طرح تشویقی بگیره بعد فراش یه پبام برات میاد شما تخطی کردید تا الان بالای ۸ بار زحمت به باد رفته ریگخ با اسنپ کار کردن به درد نمیخوره فقط اصطلاح وخستگی برای آدم میمونه رفتارهای بد مسافر

4. با سلام
      بنده در تاریخ 1402/10/15 تمام سفرهای طرح را به دقت زدم و هیچ تخطی انجام ندادم .برای من پیامک اومده که به علت تخطی پاداش 15واریز نمیشود.مگر میشه واریز نشه .چرا ؟؟
      چه دلیلی داره؟؟
      لطفا پاسخگو باشید؟
      کدام سفر مشکل داشته ؟؟

270. باسلام طرح تشویقی ۱۱ دیماه دربازه زمانی بطور کامل وصحیح انجام دادم چه تخلفی انجام دادم خود برنامه اسنپ گواه است بعداز ۷سال کاردراسنپ اگر برایتون سخت پاداش طرح تشویقی بدهید طرح نزاریدبنده دوست دارم صادقانه وروزی حلال به خانواده ببرم وگرنه بنده هم بلدم بااسنپ چطوری کارکنم خدارا خوش نمی آید صادق باشیم

271. باسلام درتاریخ ۱۱ دیماه تمام طرح تشویقی دربازه زمانی بطور صحیح وصادقانه انجام داده ام چه تخلفی کردم بعد از۷سال کاردراسنپ اگر برایتان سخت پول طرح تشویقی بدهید پاداش نزارید من دوست دارم صادقانه وحلالوارنه بااسنپ روزی حلال ببرم به خانواده مگرنه من هم بلدم بااسنپ چطوری کارکنم خداراخوش نمی آید صادق باشید

272. با درود
    من که متوجه نشدم چه تخطی کردم
    بیشتر از طرح هم سفر انجام دادم…فاصله زمانی سفرهای منم مشخصه
    پاداش ۱۱ دی برام واریز نشده.پیام اومده تخطی کردی…
    اینجوری که نمیشه یه چیز کلی عنوان کنید .
    بگین کدوم سفر مشکل داشته تا توضیح بدیم…با زحمت سرویس ۱۰ هزار تومان انجام میدیم بعد سیستم شما حق ما رو ضایع میکنه…لطف پیگیری کنید و یه جواب قانع کننده بهم بدید

273. سلام من ۵ ساله تو اسنپ هستم و همه سفرهامو بدرستی انجام میدم نمیدونم چرا از شنبه صبح ساعت ۶ نیم ساعت حسابم مسدود موقت میشه و میزنه به علت نقض قوانین اسنپ ، که اصلا اینطوری نیست و من مثل همیشه سفرهامو انجام میدم . پاداش ۹ دی ۱۰ دی و ۱۱ دی برایم واریز نشده چند بار هم زنگ زدم پشتیبانی کسی درست حسابی جوابمون رو نداد یا گفتند سیستمی هستش یا یه صدای ضبط شده در مورد طرح تشویقی برام گذاشتند دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 🤔🤔🤔

274. من راننده اسنپ هستم از راهنمایی اسنپ سپاس گزارم که راهنمایی می‌کنید

275. سلام وقتتون بخیر ببخشیدمن کامل سفرهارو انجام دادم چرا تعلق لطفاً لطف کنید چه تخطی انجام شده

276. سلام بر تیم فنی اسنپ بنده تمامی سفرها را رفتم هیچگونه تخطی هم نکردم دلیل این تصمیمتون چیه ای کاش اعلام میکردین دلیل تخطی رو واقعا انصاف نیس خیلی ها به این پول احتیاج دارن

277. سلام تمام سرویس ها را درست و مو به مو انجام دادم و هیچ خطایی نداشتم،ولی پاداش ۱۰دی و۱۱دی برام واریزنشده،پیگیری فرمائید لطفا

278. سلام هیچ تخلفی صورت نمی‌گیرد شما توان پرداخت پاداش رانندگان زحمت کش را ندارید خیلی مدیران اسنپ بیشرف هستند که از این طریق راننده را دلخوش میکنند بعد میگوین تخطی از قوانین اسنپ .لطفا دلیل واضح بیان کنید کدام سفر چه تخلفی صورت گرفته که متوجه بشویم هر چند ما با دیوار صحبت میکنیم

279. با درود و خسته نباشید . والا فقط یه متن آماده می‌فرستید که تخطی کردید . بهتر نیست یه زحمتی به خودتون بدید و تخلف رو دقیقا بگید که حداقل دیگه تکرار نشه . الان پنج دوره پشت سر هم برایم طرح تشویقی واریز نشده و هیچکس پاسخگو نیست . لطفاً دلسردمان نکنید

280. با سلام و عرض ادب
    من حدود پنح سال و خوروه ای هست که تو اسنپ هستم و میدونم سفر فیک نباید انجام داد و به موقع مراحل سفر رو ثبت کرد و هیچ تخطی نباید انجام داد من هم مثل گذشته سفرهامو انجام میدم ولی شنبه صبح تا حالا هرروز ساعت ۶ صبح برام میاد مسدود موقت و بعد نیم ساعت مسدودی رفع میشه
    من هرروز حدودا ۴۰ سفر بدرستی انجام میدم ولی طرح تشویقی ۹ دی ۱۰ دی و ۱۱ دی برام بخطر رعایت نکردن قوانین اسنپ واریز نشده در صورتیکه من طبق روال همیشه بدرستی سفرهامو انجام میدم چند بار هم زنگ زدم پشتیبانی ولی بدرستی جوابگو نیستند لطفا پیگیری کنید 🌹

281. سلام طرح تشویقی 11دی من واریز نشده میشه بگید چه تخطی شده که ما هم بدونیم از صبح تا شب پشت فرمون بشین آخرش هم با یه کلمه حرف همش به باد رفت این درست نیست لطفا انصاف داشته باشید طرح میذارید عمل کنید

282. با سلام و خسته‌ نباشید .
    بنده طرح تشویقی خودرا در تاریخ ۱۰/۱۱ بصورت کامل و بدون نقصی انجام دادم اما برای بنده پیامکی ارسال شده که شما تخلف کردید و این پاداش به شما تعلق نمی‌گیرد. لطفا مورد تخلف را به بنده اعلام کنید .که‌در چه مورد بوده

283. بجاي توضيحات بيهوده و بي خود و احمقانه و وقت گرفتن از مردم ،كاري كنيد كسي نتواند تخلف كند يا اينكه شما كه ١بار اين برنامه را ساخته و بيكار هستيد، كارمندانه خود را كنار رانندگان بگذاريد كه هم حوسله راننده سر نرود هم نظارت كنند.ممنون بوس

284. سلام وقت بخیر
    من تمام سفر های اسنپی رو درست و کامل انجام دادم طرح تشویقی برام واریز نشده

285. سلام به چه دلیل تشویقی که رفتم به حساب کار کرد من واریز نمیشه 30اذر واز شنبه 9و10و11و12دی هنوز پرداخت نشده چند بار هم پیام دادم لطفاً پیگیری کنید دلیل پرداخت نشدن چیه

286. باسلام بنده هیچ تخلفی انجام نداده ام و همه سفرهای من درست بوده لطفا علت پرداخت نشدن پاداش را برایم توضیح بدهید تا بنده هم مطلع شوم باتشکر

287. دلیل پرداخت نشدن پاداش را برایم توضیح بدهید تا من جواب بدهم

288. درود من تمام سفرهام درست و در بازه زمانی بوده حتی نمودار اسنپ هم گواه هست ….رسیدگی کنسن

1. سلام چرا پاداش روز ۱۱دی مم واریز نشده دلایل ذکر شده بعلت عدم پرداخت پاداش راقانع کننده نمیدانم صرفا حهت توجیح عدم پرداخت بی مورد است ومن راضی نیستم

2. اگه قانون جدید گذاشتید باید به صورت ویدیو آموزشی اطلاع رسانی کنید همه طرح ها را میرویم بعد پرداخت نمکنید این که نشد

289. با درود
    من که متوجه نشدم چه تخطی کردم
    بیشتر از طرح هم سفر انجام دادم
    پاداش ۱۱ دی برام واریز نشده.
    اینجوری که نمیشه یه چیز کلی عنوان کنید .
    بگین کدوم سفر مشکل داشته تا توضیح بدیم
    چون و چرا شو. این بی انصافیه

1. سلام به خدا من کل سفرها رادر تاریخ 15دی به طور کامل انجام دادم ولی پاداش برام واریزنکردن این انصاف نیست

290. سلام به چه حقی پول رو واریز نکردید
    علت رو شما باید بیارید ماکه نمیدونیم چرا نریختید
    مگه میشه بدون دلیل و علت نریزید
    علت رو مشخص کنید لطفا
    وگرنه دیگه کار نمیکنیم مگه الکیه

291. پاداش روزهای ۹و۱۰ ۱۱ دی چرا واریز نکردید علت تخلف این روزها را حداقل اعلام کنید

292. کرایه پایین بنزین هم که نمیدین طرح تشویقی هم که میریم پاداش نمیدین منکه 6ماه بود کار نمیکردم خودتون انقد پیام دادین باز اومدم الانم پاداش نمیدین اون پول تو گلوتون گیر میکنه اون دنیا جواب باید پس بدین

293. فقط میتوانم بگم متاسفم برای اسنپ که هیچ ارزشی برای رانندگان خودش که بااین کرایه های ناچیز کار می کنند قائل نیست

294. سلام ،
    شما روزهایی که طرح تشویقی نداریم ، بررسی کنید به علت فراموشی ( مسافر سوار شد) فراموش میشده و ربطی به داشتن و نداشتن طرح نیست ، بلکه فقط و فقط فراموشیه نه چیز دیگری

295. با سلام و عرض ادب.
    بنده تمام قوانین اسنپ را مو به مو اجرا کردم.
    لطفا بفرمائید که کجا خطا کردم.
    ممنون میشم.
    لطفا سعی کنید حق و حقوق ما را پایمال نکنید.
    حتما نرم افزارتان مشکل دارد.

296. چراپاداش روزهای ۹و۱۰و۱۱ودی واریز نشده حداقل علت تخلف را بگوید

297. با سلام
    چه تخلفی اخه عزیز من من دیروز دوتا جداگانه طرح داشتم هیچکدومو نزدید فعلا.ینی چی اخه والا ادم دست پاشو سرد میکنید.

298. چه تخلفی اخه عزیز من من دیروز دوتا جداگانه طرح داشتم هیچکدومو نزدید فعلا.ینی چی اخه والا ادم دست پاشو سرد میکنید.

1. سلام
      من در تاریخ ۱۰/۱۲ تمامی سفرهای طرح تشویقی رو رفتم و هیچگونه تخلفی هم نکردم
      چرا پاداش رو ندادین؟
      این هم وضع کرایه ها هستن
      مول بنزین رو هم کلا بیخیال شدین

2. چرا پاداش 14دی من واریز نشد چرا ماها را دلسرد میکنید من سفرها را همه رفتم اضافه رفتم 6ساعت فقط داشتم چرا پاداش من واریز نشه.من که تا امروز صادقانه کار کردم دلخراش چی هست تا قانع بشم

299. سلام پاداش دیشب من واریز نشده من مراحل و قوانین اسنپ را مطالعه کردم سه سال هست اسنپ کار میکنم دیشب من برای ثبت مراحل ۲ تا از سفرهای ب

300. سلام وقت شما بخیر
    برنامه چند روزه که مشکل داره
    دلیل واریز طر تشویق من واضح نیست
    لطفاً مجددا بررسی نمایید

1. برای رانندگان عزیز بفرمایید منظورتون از تخطی از قوانین چیه تا ما هم بفهمیم

301. باسلام میشه دقیق توضیح بدید تخلف چی بوده و کجا اینهمه وقت گذاشتیم تهش به دلیل تخلف پولو طرح و نمیدید خب بگید دقیقا چی بوده یه پیام کلی دادن به دلیل تخلف که نشد جواب لطف کنید دلیل تخلفو بگید

302. سلام چرا پاداش ۱۱ دی 1402من واریز نشده من تمامی سفر ها را مو به مو انجام داده ام تازه کار هم نیستم که نوشتین تخطی از قوانین اسنپ
    چرا رانندگانی مثل من را ناامید میکنید دیروز از ساعت ۸ صبح از خونه امدم بیرون که ساعت 12شب رفتم خونه ناهار را هم بین سفرهام خوردم تا بتوانم سفر ها را انجام دهم و پاداش سفر ها را بگیرم با این شرایط دیگه دلسرد شدم

303. سلام چرا پاداش ۱۱ دی 1402من واریز نشده من تمامی سفر ها را مو به مو انجام داده ام تازه کار هم نیستم که نوشتین تخطی از قوانین اسنپ
    چرا رانندگانی مثل من را ناامید میکنید دیروز از ساعت ۸ صبح از خونه امدم بیرون که ساعت 12شب رفتم خونه ناهار را هم بین سفرهام خوردم تا بتوانم سفر ها را انجام دهم و پاداش سفر ها را بگیرم با این شرایط دیگه دلسرد شدم

304. باسلام
    بنده تمام سفرهارو مرتب انجام دادم هیچ تخلفی هم نبوده
    فقط تو این شرایط استعلاک خودرو
    ندادن بنزین
    ارزون بودن کرایه ها
    کمیسیون بالا و ….
    میخاید من که ۱۷سفر تو جاده های افتضاح خرم آباد انجام دادم پاداشم رو نگیرم.
    لطفا ذره ای بفکر ما باشید.
    اینطور باشه به هیچوجه برای پاداش کار نمیکنم دیگه

305. به چه دلیل پاداش ۱۱دی من واریز نشد من همه سفرها را طبق قوانین اسنپ رفتم

306. خوب دلیل رو هم بگید؟ چه خلفی کردم خلاف کار شما هستید یا من؟

307. سلام وقت بخیر
    بنده تمام قوانین رو میدونم و رعایت میکنم همش رو
    حالا دلیل تخلف بنده رو اعلام کنین تا خودمم بدونم
    چون من تخلفی نکردم .

308. پاداش طرح تشویقی تاریخ های 4 و 8 آذر ماه و 9 و 10 و 11 دی ماه برای من واریز نشده . فقط یه پیام آماده شده می‌فرستید که تخطی کردید . نه راه تماسی هست نه کسی پاسخگو . تا حالا ده تا پیام گذاشتم ولی فقط یه پیام آماده ارسال میکنید لطف کنید موارد تخطی رو بگید تا راننده بدونه چکار کرده . به اندازه کافی نرخ کرایه ها پایین هست شما هم با این کارا راننده رو دلسرد نکنید لطفاً

309. سلام وقت بخیر
    برای چندمین باره پاداش من پرداخت نمیشه.لطفل علتشو بفرمایید.
    ممنون

310. سلام وقت بخیر لطفا خلاف من و در مورد طرح توضیح دهید ما هم بدونیم برای اینکه پرداخت نکنید گناه و میندازید گردن راننده

311. الکی بهونه میارین من هیچ خطایی انجام ندادم از این ور پاداش میخواین بدین کرایه ها رو نصف میکنین از اونورم میگین خطایی کردم بخدا اگه مجبور نبودم کار نمیکردم انقدر که اذیت میشم از طرف برنامه اسنپ هم کرایه ها خیلی خیلی کم هم مسافرا لغو میکنن هیچ کنسلی نگرفتم همم راه دور برام مبدا میاد من ۱۲ دقیقه باید برم مسافرو جابجا کنم همش ۱۵ هزار تومن پول بگیرم میام لغو میکنم ۱۵۰۰ جریمه میشم چرا برنامه نویس اپلکیشن اسنپ همه برنامه ها رو علیه راننده ی بخت برگشته مینویسه و هیچ سودی برا راننده ننوشتین متاسفم برا کل ناوگانتون

312. باسلام.من دیروز یعنی۱۱دی هر هفت سفر رو در زمان مشخص شده حتی ۳ساعت مانده به اتمام بردم ولی در کمال تعجب امروز پیام دادین تخلف کردم.میشه بگین تخلف بنده چی بود؟!!کرایه هاکه پایین هستن،تنها دلخوشی ما همین تشویقی ها هستن که بعضا اونم به دلایل نامشخص نمیدید.

313. من هیچ گونه تخطي انجام ندادم چراباید تشویقی مارو نمادین اگه تخطی بوده توضیح دهید درضمن اشکال از سرورهای شماست که چندروزه آدرس هارو درست نشان نمیده

314. باسلام.من دیروز یعنی۱۱دی هر هفت سفر رو در زمان مشخص شده حتی ۳ساعت مانده به اتمام بردم ولی در کمال تعجب امروز پیام دادین تخلف کردم.میشه بگین تخلف بنده چی بود؟!!کرایه هاکه پایین هستن،تنها دلخوشی ما همین تشویقی ها هستن که بعضا اونم به دلایل نامشخص نمیدید

315. چرا و به چه دلیل واریز پاداش انجام نمیشه، چرا کسی پاسخگو نیست؟ واقعا زشته اینکار که بی دلیل پاداش واریز نمیشه! همه مسیرها و تعدادشون درست انجام شده، روز ۹ ام و ۱۰ ام دیماه بدون هیچ دلیلی پرداخت نکردید! در اولین فرصت با ترک اسنپ جبران میکنیم این رفتار!

316. سلام دوست گرامی برای ۸۰ هزار تومن کسی تخطی نمی‌کند.پیش امده فراموش کرده باشم مسافرسوارشدنزده باشم پایان سفردیده باشیم بزنیم اما زدیابند باکسی کنیم برای این مبلغ خنددار هست .خیالتان راحت راننده ای که بااین قیمتهای پایین تن به مسافرکشی میده دنبال رزق حلال هست.باتشکر

317. سلام
    با عرض ادب واحترام خدمت سفیران زحمتکش
    لطفا بفرمایید با ۲۰٪پرداخت کمسیون به اسنپ برای هر سفر ،انجام سفر بدون لغو از طرف خودم و مسافر که مخارج خیلی سنگینی به سفیران عزیز تحمیل می کنید کمی بی انصافی است پاداش ناچیز اینجانب در ۹ دی لغو گردد.
    لطفا پاسخ دهید؟

318. با سلام .هیچگونه تخطی انجام نشده است.اگر این ناقابل و به اصطلاح پاداش رو هم میخواید ندید حداقل بهانه خوبی بیارید یا اصلا کلا نزارید.

319. دلیل واریز نشدن پاداش در تاریخ 1402/10/09را نمی دانم ،چون من بطور کامل تعداد سفرها را انجام داده ام وتیک آن نیز خورده است .

320. باسلام،متاسفانه امروز پیامی مبنی بر عدم تعلق پاداش ۱۰/۰۹ به دلیل عدم رعایت قوانین دریافت کردم که کاملا اشتباه و رد میکنم و درخواست علت آن را دارم لطفا پاسخ دهید چند بار هم تماس گرفتم وولی متاسفانه پاسخی نگرفتم.

321. سلام‌.من به خدا همه سرویسها را درست انجام دادم.چرا پاداش ۹ دی واریز نشد.تازه کارم نیستم و همه قوانین و میدونم.چند سرویس هم بیشتر رفتم در زمان مشخص.نیازی نداشتم به تخطی.دلسردمان نکنید تا سرویسهای کوچک انجام بدیم

322. سلام من تمامی 8سفر رادربازده زمانی 16تا24 انجام داده ام لطفا تخلف اینجانب را توضیح دهید

323. خدایی اینکه جوابگو نیستین و دلیلشو نمیگین بدون دلیل فقط با دادن یه پیام که واریز نمیشه پاداشتون عین ناحقیه خدایی درست نیست

324. چرا و به چه علت طرح تشویقی برای من واریز نشد

1. سلام چه خطایی انجام دادم که پیام اومده پاداش طرح بهم تعلق نمی گیره

325. واقعا عجیبه. دیگه چکار باید میکردم؟!!! خوب بگید دنبال بهونه اید تا ندید دیگه!!!! من دوبار فامیلمو سوار کردم و شما هم کمیسیونتونو گرفتین. دیگه قراره چی بشه!!!؟؟

326. طرح تشویقی۹دی ۱۷سفر کامل و بدون سفر تکراری و فیک انجام شده ولی طرح تشویقی واریز نشده داخل اپلیکیشن زده خطا صورت گرفته است

327. طرح تشویقی ۹دی ۱۷سفر کامل بدون سفر تکراری و خطایی انجام گرفته ولی داخل اپلیکیشن زده خطا صورت گرفته لطفا برسی شود

328. سلام لطفا دلیل ش رو برای ما بگید من دوسری تشویقی داشتم که هیچ کدوم واریز نشده

329. سلام. واقعا نمیدونم جریان چیه چرا نباید تشویقی که خودتون بهمون دادید رو واریز نکنید اگه بحث تخلف هستش به ما بگید بدونیم جریان چیه ثانیا من دو سری تشویقی داشتم که تخلف نکردم اگه به قول شما تخلف کردم خوب از دوتا یکی باید واریز بشه ممنون میشم علت رو بهمون بگید

330. هیچ تخلفی صورت نگرفته است توان پرداخت طرح تشویقی را ندارین طرح نگذارین

1. با سلام خدمت شما لطفا دلیل تخلف من را بیان کنید ممنون میشم جواب بدین خواهشا. شما بدون دلیل پاداش من واریز نکردید واین تخلف است

331. من همه مراحل سفر رودرتاریخ ۹دی درست انجام دادم ولی تشویقی واریزنشد تیکت هم که ثبت میکنیم میگن سیستمی هست نمیخواین تشویقی بدین سرکارنزارین

332. سلام
    علت دقیق باید ذکر بشه
    من از نظر خودم تخلفی نداشتم و باید پاداش طرح تشویقی رو دریافت کنم

1. تخلفی انجام نشده چراپاداش پرداخت نکردین وقتی نمی تونین طرح تشویقی روپرداخت کنین چراطرح میزارین پرداخت نمیکنین خودتون تخلف کردین

333. چرا طرح تشویقی رو واریز نکردین خود کرایه ها که چیزی نمی‌اندازد ماهم دلمون رو خوش میکنیم به این طرح های تشویقی که اینم از آخرش فقط یک پیام دادین طرح واریز نمیشه خلاف کردین لطفا پاسخگو باشین

334. سلام واقعا علت تخلف را بیان کنید من نمیدانم برای چه پاداش واریز نمی‌شود

335. سلام
    وقت به خیر
    من فقط عاجزانه خواهش میکنم برای راننده هاتون ذره ای ارزش قائل بشید . من شخصا سالهاست شغلم همینه یعنی اینقد راننده برای شما ارزش نداره که اون تخلف رو ذکر کنید تا بتونه از تکرارش جلوگیری کنه؟ بار اول که این پیام برام اومد گفتم حتما چون بعضی وقتا فراموش میکنم گزینه مسافر سوار شد رو به موقع بزنم این اتفاق افتاده . بعد از اون با دقت کامل تمام سفرهارو قبل از حرکت مسافر سوار شد رو زدم ولی باز هم این پیام تخلف و عدم واریز پادش اومد برام . خوب وقتی ندونم مشکل از کجاست چطور رفعش کنم . به خدا این کار عادلانه و بر حق نیست . توی اون دنیا باید جواب پس بدیم

336. سلام
    لطفا بگین دلیل واریز نشدن پاداش چیه که متوجه بشم چندین مرتبه پاداش من واریز نشده و هربار من دقت بیشتری تو سفرهام دارم ولی بازم واریز نمیشه مثلا همین آخری 9دی ماهمو توضیح بدین واسه چی واریز نشده خداییش ماهم قسط و قرض داریم و شغل ثابتم همین اسنپ هستش و رو این مبالغ حساب باز میکنم

337. سلام من هیچ تخلفی نکردم .اگه میگید تخلف کردم بگید تخلف من چیست

338. بنده بسیار ناراحت هستم
    با این کرایه های ناچیز و کم امید به طرح های تشویقی دارم و الان بدون دلیل به بهانه تخطی که حتی به خود من نفرمودن تخطی من چی هست از واریز پاداش خودداری کردن
    واقعا ظلم هست

339. سلام
    آخه این چ وضعشه که پاداش ها رو واریز نمیکنید و مینویسید تخطی. حق اعتراضم که نگذاشتید و همش میگسد سیستمه. مگه سیستم خطا نداره

340. سلام
    چندین مرتبطه پاداش من واریز نشده با اینکه تمام مراحل سفر رو درست انجام میدم زنگ یا تیک هم که ارسال میکنم فقط یه جواب دارن که وصل میکنن تلفن گویا و میگن سیستمیه نظر بنده اینه که اگه از نظر سیستم سفر اشکال داره همونو همون موقع از تعداد سفر طرح حذف کنه که حداقل سفر دیگه ای رو راننده جایگزین کنه

341. بدون دلیل برای بار دوم پاداش من رو نمیدن.
    بارها پیگیری کردم
    ولی جوابی نمیدن
    الان دفعه دوم که 4 تا طرح تو یک روز انجام دادم و جمعا 410تومن رو یکجا یه پیام دادن که تخلف کردی و ندادن
    جدا که مسخره و مضحک هست
    تو هر 4 تا طرح تخلف بوده؟
    به فرض که تو یکیش بوده
    اون سه تای دیگه رو چرا نمیریزین؟

342. سلام .چه بی قانونی انجام دادم که واریز طرح تشویقی تعلق نگرفته

343. سلام.چرا واریز پاداش طرح تشویقی به اینجانب تعلق نگرفته.چه بی قانونی انجام دادم میشه توضیح بدید

344. سلام.من نمیدونم این سیستم شما چرا شنبه ها میزنه تخطی ،بنظرم بصورت رندوم برای هر راننده ای رو واریزنمیکنید اگه براتون سخته طرح تشویقی نفرستید

345. سلام لطفا نوع تخلف من رو اعلام کنید تا دفعه بعد مرتکب این تخلف نشم من واقعا نمیدونم چه تخلفی کردم که اینقدر راحت زحمت یک روز من رو پایمال کردید

346. من هیچکدوم از اینهارو انجام ندادم
    بی دلیل هم مگه میشه ایراد بزارین واریز نکنید

347. من همه سفر هارو به درستی انجام دادم میخواین پاداش ندین اصلا همون بهتر که نگذارید یعنی چی که به علت تخطی خیلی مسخرشو در آوردین

348. سلام من تمام سفرها رو انجام دادم ولی هنوز واریز نشده چرا

349. اسنپ هر چند وقت ی بار بی دلیل الکی میزنه تخلف کردی پاداش نمگیری جواب هم نمیده دلیلش هم خودش میدونه.حداقل بگید چرا و چگونه

350. با سلام
    من هنوز دقیقا نمیدونم که علت تعلق نگرفتم طرح تشویقی چی بوده ممنون میشم علت را بفرمائید

351. سلام لطفا دلیلشو بگید کی و کجا تخطی شده لطفا پاسخگو باشیدو بی جهت حق رانندگان رو ضایع نکنید

352. تو یک روز پاداش ۳ طرح تشویقی من واریز نشده الان پیام اومده تخلف کردید، ۲۶ تا سفر داخلی رفتم که تو یک منطقه بوده احتمالا سیستم اشتباهی تخلف تشخیص داده، هیچ کس هم جوابگو نیست…

353. پاداش ۳ طرح تشویقی من واریز نشده الان پیام اومده تخلف کردید، از صبح تا شب تو ماشین

354. من همه گزینه‌ای طرح تشویقی را بصورت صحیح انجام داده ام ولی پیامی امده که تشویقی برام واریز نمیشود به علت تخلف،میشه تخلف بنده را بهم بگید تا خودمم بدونم؟!

355. با سلام خدمت دوستان عزیز
    وقتتون بخیر و خوشی
    من دیروز طرح تشویقی رو پر کروم و بنابر تمامی قوانین اسنپ پیش رفتم و مسافر سوار کردم و هیچگونه خلافی اعم از تحویل بسته هم انجام ندادم ولی طرح تشویقی برایم واریز نشده
    ولی دیروز به سفر بود از اسلامشهر به سمت پاسداران که رفتم دیدم فرش هست چون قبول سفر زده بودم و مبلغ کسر شده بود به همکاران اطلاع دادم و مبلغ واریز شد ولی بغیر از فرش یه بسته لباس هم گذاشته بودن که فراموش شده بود و مانده بود که بمن زنگ زدن گفتن لباس مانده منم هم گفتم بعد از ساعت کاری لباس را میارم همین بود وسلام.امیدوارم سو تفاهم نشده باشه براتون. چون مبلغ کمیسیون برداشت شده بود زنگ زده بودم دیروز اگر باعث سو تفاهم شده عذرخواهم
    با تشکر از شما همکاران

356. با عرض سلام و خسته نباشید بنده از رانندگان چند ساله فعال اسنپم که شغل دیگه ای هم ندارم متاسفانه چندین بار برام پاداش واریز نشده با اینکه بنده مطمئنم که خطایی نکرده ام اخرین بار ۱۴۰۲/۱۰/۸ پاداش بنده واریز نشده لطفا خطای بنده رو اعلام کنین

357. سلام
    چرا طرح تشویقی هفتم و هشتم واریز نشد چه تخلفی از بنده سر زد؟؟؟

358. سلام. من هنوز دقیقا علت تعلق نگرفتن طرح تشویقی برای خودم را نمیدانم. خواهشمندم دقیقا و مشخصاً بیان کنید..

359. لطفاً دلیل تخطی را بنویسید از نظر اینجانب هیچگونه تخطی صورت نگرفته لطفاً دلیل را بنویسید

360. باسلام وخسته نباشید دلیل واریز نشدن طرح تشویقی من چی هست؟

361. من تمامی سفرهای روز پنج شنبه را انجام دادم این بی انصافی هستش پاداش مرا واریز نکرده اید

362. با سلام و خسته نباشید بنده هیچ خلافی مرتکب نشدم مدارکم هم کامل است نمدونم چرا تشویقی پرداخت نشده

363. سلام چراپاداش نقدی به حساب من واریز نمیشه سه چهارباربرای من واریزنشده

364. سلام من نفهمیدم چه خطایی از من سر زده چون درست انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم. ممنون میشم بفهمم🙏🏻🌹

365. با سلام و عرض ادب و احترام 🙏
    شرمنده دلیل عدم واریز پاداش باید مشخص و بیان شود
    وگرنه به نظر راننده اسنپ عدم واریز بدون دلیل می‌باشد !!
    از نظر بنده عدم واریز پاداش بنده کاملا بی مورد می‌باشد

366. چرا بدون دلیل پاداش رو واریز نمی‌کنین فقط یه پیام دادین که تخلف کردین بدون دلیل قانع کننده

1. با سلام لطفا دلیل واریز نشدن طرح هارو بگید من ۶ دی ماه همه سفرهارو مرتب رفتم‌حتی ۵ تا بیشتر از طرح هم من سرویس رفتم ولی بعد گذشت ۸ روز هنوز واریز نشده پیامکی هم مبنی بر واریز نشدن برام نیومده واقعا اگه نمیتونید خوب الکی طرح ندین

2. سلام ببخشید من تمام سفرها رفتم اضافه هم رفتم دلیر واریز نشدن پاداش من چی هست چرا با ما اینجوری میکنید. من کاری جز رانندگی ندارم بازنشسته هم نیستم.فقط در آمدم با اسنب هست. خدا را خوش نمی یاد من 64سالمه گدا نیستم.حقم می خوام .یک دلیر بیارید که من اشتباه کردم قانع میشم .تاز ه من 6ساعت فقط داشتم چرا بخوام اشتباه کنم.یا حقم بدین یا من راضی نیستم. هر کاری دوستت دارید انجام بدین من شکایت شما را پیش خدا میکنم.

367. سلام من تمامیه قوانین طرح هارا انجام دادم ولی به من تهمت سفر هایه تکراری زدید اگر نمی‌خواهید مبلغ طرح من درتاریخ هایه 7و29آذر 1402رو پرداخت کنید لطفاً دیگه برای من طرح نفرستید.

368. بدون هیچ دلیل قانع کننده ای پاداش ها را واریز نمی کنند الان یک هفته طرح می گذارند ولی پاداش واریز نمی کنند اون چند نفری که نظر مثبت خودی…. اگه چیزی تو کارتون نیست چرا تخلف را اعلام نمی کنید…. چه کار کنیم دیگه زورتون زیاده،،،،،

369. سلام من نمیدونم کجای قوانین را رعایت نکردم که پاداش من واریز نشده ؟اسنپ هم نمیگه که تکرارش نکنم !

370. راننده ها که ولی نعمت اسنپ هستند برای ناوگان پشیزی ارزش ندارن و ناوگان اسنپ فقط به فکر کمیسیون خودش هست.
    نه بیمه ای ، نه حمایتی و نه چیز دیگه …
    راننده ماشینش داغون بشه با قیمتای داغون تر.
    به اسنپ چه…

371. سلام اسنپ عزیز
    لطفابگین چیکارکردم که پاداش تعلق نگزفته
    باهمه مسافراخوش برخوردبودم …خلاصه ایرادی نداشتم چراتشویقی تعلق نگرفته

372. تا ب حال نمی دونم ب چ دلیلی 6 بار پاداش طرح تشویقی من واریز نشده همشم درست انجام شده. هیچکسم جوابگو نیست حیف وقت و حوصله ک میزاریم پاش…. متاسفم براتون… البته اینجا….

373. سلام من ۲۹ آذر طرح تشویقی که قرار بود ۲۷ سفر انجام بدم و ۲۴۹ هزار تومان برام واریز بشه رو حتی دو سفر هم بیشتر انجام دادم ولی امروز برام پیام اومده که به علت تخطی از قوانین اسنپ پاداش برای شما واریز نمیشه زنگ زدم اسنپ پیام صوتی و تیکت هم متن آماده با کلی تماس به اپراتور گفتم خانم تخلف من چیه من امتیازم ۴.۷ از ۵. اگه تخلفی کردم بگید اگر راننده ای شکایت کرده بگید من حتی یک امتیاز یک ستاره ام ندارم بخدا انصاف نیست تا ۱۱ شب کار کردم دست و پا و کمرم شکسته تا بتونم پاداش رو بگیرم بعد اینجوری بشه.خدا خودش بهترین قاضی هست

374. سلام به نظر من همه این دلیل ها بهانه اس که واریز نشه چون هیچ تخلفی صورت نگرفته که باعث بشه واریز نشه. جدیدا مد شده که از حساب مشتری کسر میشه ولی به حساب راننده نمیاد پیگیری میکنیم میگن مسافر درست میگه بررسی میشه به حسابتون واریز میکنیم ولی تا الان که واریز نشده.

375. سلام
    از این قوانینی که گفتین
    همش رعایت شده.
    لطفا راهنمایی کنید
    کدوم قانون رعایت نشده
  376. با عرض سلام . واریز طرح های تشویقی برای من کاملا رندوم شده و هر موقع هم ب پشتیبانی تماس میگیریم جواب سربالا و همیشگی میدن یا میگن تیکت بذارین . لطفا اگه چارچوب و قوانین خاصی مد نظر شرکت هست بگین ک راننده این همه تلاش میکنه اون طرح رو پر کنه ب پاداشش برسه.سفر کوتاه خیلی نباید بریم یا اینکه تایم سفر کمه ؟! مشکلمون واقعا کجاس ؟! لطفا راهنمایی کنید. ممنون

377. من از ۷ صبح تا ۱۱ شب کار کردم دوتا باک بنزین زدم ک تمام سفر های طرح هامو انجام دادم کامل و بدون خطا
    ولی پیام اومده ک تخلف کردم ۳ تا طرح با ارزش ۶۰۰ هزار تومان من رو نمیدن هیچکس هم پاسخگو نیستش ک چ تخلفی کردم
    این چه مسخره بازی ای هستش دیگه

378. من با نظر مصطفی در تاریخ دهم کاملا موافقم . قوانین اسنپ دقیقا شرح داده نشده و لااقل لازم است نوع تخلف و ساعت تخلف به کاربر گفته شود تا او بداند چه تخلفی حتی سهوی صورت گرفته که تکرار نشود .

379. سلام چرا دلیل عدم واریز پاداش رو به راننده نمیگید پشتیبانی که تماس میگیری ویس میذاره تیکت هم ثبت میکنی متن آماده میفرستن این وسط راننده نمیدونه چکار کرده

1. چون دزدن از چای دبش یاد گرفتن فقط یه سیستم خودکار گذاشتن آنقدر ک دزدن بی مسولیت حاظر نیستن جواب گو هم راننده ها باشن

2. سلام خسته نباشین
      چرا در طرح تشویقی که انجام دادین به حساب ن واریز نمیشود نصیری از کرمان

380. اگه قوانین گذاشتید باید به راننده بگید که کدوم تخلف باعث شده که پاداشش واریز نشده که دوباره تکرار نکنه
    وگرنه اینطوری راننده دوباره همونو انجام میده و بی خبر پاداش واریز نمیشه

1. دقیقا بنده هم چندبار همین مشکل رو داشتم و پشتیبانی هم جواب درست و حسابی نمیده ، لطفا مشکل کارمون رو بگید تا این همه زحمتمون هدر نشه . سفر کوتاه از لحاظ مسافتی مشکل داره یا از لحاظ تایم ؟!! یا هر مشکلی دیگ رو لطفا راهنمایی کنید

381. سلام چرامبلغ طرح تشویقی ۱۴۰۲/۱/۳۱ به مبالغ۸۹۰۰۰هزارتومن و۳۸۶۰۰۰هزارتومن برایم واریزنشده است و۱۴۰۲/۱/۲۷به مبلغ۸۲۰۰۰هزارتومن چراواریزنشده است؟؟؟

1. امین جان وقت بخیر
      لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید راهنمایی کامل انجام میشود

1. میشه برای منم بگین تخلف در چه مورد بوده میتونید کامل نگاه کنید و برررسی کنید چرا باید تخلف باشه و واریز نشه

2. تو یک روز پاداش ۳ طرح تشویقی من واریز نشده الان پیام اومده تخلف کردید، ۲۶ تا سفر داخلی رفتم که تو یک منطقه بوده احتمالا سیستم اشتباهی تخلف تشخیص داده، هیچ کس هم جوابگو نیست…

1. سلام.من نمیدونم این سیستم شما چرا شنبه ها میزنه تخطی ،بنظرم بصورت رندوم برای هر راننده ای رو واریزنمیکنید اگه براتون سخته طرح تشویقی نفرستید

382. سلام ..
    تا بحال ۲ دفعه برای بنده هم واریز نشده است ..
    تمام مشخصه هاش هم درست بوده..
    اما نمیدونم چرا واریز نشد تشویقی های بنده .

1. سلام مهرشاد عزیز، در طرح‌های تشویقی باید مقدار سفر مشخص شده در بازه زمانی مشخص شده ظی شود. در این صورت پاداش طرح تشویقی به شما تعلق می‌گیرد.
      اگر مشکلی براتون ایجاد شده، داخل اپلیکیشن تیکت ثبت کنید.

1. سلام چراپاداش نقدی به حساب من واریز نمیشه سه چهارباربرای من واریزنشده

1. سلام من روز شنبه۲۵۲هزارتومان تشویقی داشتم وهمچنین روز یک شنبه ۱۸۲هزار هیچ کدام واریز نشده واز آن روز به بدهم تا به امروز ترح تشویقی داده نشده است

1. حسین عزیز،‌ در طرح‌های تشویقی باید تعداد سفر مشخص شده در بازه زمانی مشخص شده انجام شود. در صورت انجام سفرها و پرداخت نشدن پاداش طرح تشویقی داخل اپلیکشن تیکت ثبت کنید. بررسی خواهد شد.

1. تیکت ثبت میکنیم هیچ رسیدگی نمیشه فقط میگن به دلیل تخطی.خب دلیلشم بگید.اگه نمیخوایید داداش بدید طرح واسمون نفرستید اگه میخوایید پاداش بدید دلیل تخطی رو بگید راننده بدونه.حق این راننده خوردن نداره

2. سلام به خدا من کل سفرها رادر تاریخ 15دی به طور کامل انجام دادم ولی پاداش برام واریزنکردن این انصاف نیست

2. باسلام آقا این چه وضعی هر روز آدم خوشو داغون میکنه که طرح تشویقی بگیره بعد فراش یه پبام برات میاد شما تخطی کردید تا الان بالای ۸ بار زحمت به باد رفته ریگخ با اسنپ کار کردن به درد نمیخوره فقط اصطلاح وخستگی برای آدم میمونه رفتارهای بد مسافر

3. سلام اقا این سیستمتون قاطی کرده کلن طرحارو نمیرزه رسیدگی کنید این چه وضعیه
        الان از ۹دی تا ۱۳ دی من همه طرحارو رفتم بدون خطا و نقض قانون
        ولی پاداش واریز نمیشه

1. یک هفته دارم طرح میزنم نزدیک ۱میلیون ۵۰۰ میشه مبلغش و هیچ کدوم واریز نکردن این درست نیست پشتیبانی هم تلفن خودکار گذاشتین یه نفر جواب درست نمیده دارین وعده الکی میدین به راننده ها

2. درود من تمام سفرها را انجام داده ام و فقط یک مسافر خانم بود که خودش اسنپ نگرفته بود ایشان گفتند به دخترش زنگ زد که پول اسنپ را انلاین نده خودم حساب میکنم .من به کسی اجبار نمیکنم که نقدی بدهد یا انلاین .و این حق ناس کردن راننده است که پاداش که خودتان در نظر گرفته اید را پرداخت نکنید . وقتی مسافر توقف دارد و من میزنم حزینه توقف را نداده کاری برایه من انجام میشود ؟خیر هیچ اقدامی صورت نمیگیرد ولی بنا به حرف مسافر پاداشت من را واریز نمیکنید . این زیر پا گذاشتن حقوق یک راننده است

383. باید به قوانین احترام داشته باشیم تا قابل احترام باشیم

1. قانونیه معلوم نیست چیه و خودش هم بهش عمل نمیکنه.
      پول راننده خوردن نداره.
      4 تا طرح تو یک روز انجام دادم. هیچکدام رو برام واریز نکرده. یعنی تو همش تخلف بوده؟

1. خدای خیلی نامردیه این همه زور بزن گاز بده که بتونی طرح بزنی اخرشم با یک پیام الکی بدون هیچ حرفی میگین تخلف کردین و زیر پولی که باید بدین میزنین تو سرتون بخوره
      قانون جنگل یعنی همین کار شما

2. چی عالی عالی عالی اینکه پاداش واریز نمیکننن عالی عالی ۳دوره هست که برای من واریز نمیشه عالی خیلی عالی

پاسخ دادن به مجتبی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا