قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید اپلیکیشن کاربران راننده نسخه اندروید

اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ (نسخه اندروید) به‌روز شد. در این به‌روزرسانی، امکانات جدید و ویژگی‌های کاربردی در اختیار کاربران راننده قرار گرفته است. در ادامه این مطلب، با این ویژگی‌های آشنا می‌شویم.

برای دسترسی به امکانات و ویژگی‌های جدید کافی است علامت سه خط کنار تصویر خودتان را لمس کنید. با باز کردن این منو به بخش‌هایی چون «تاریخچه سفرها»، «اطلاعات کاربردی»، «پشتیبانی»، «تنظیمات اپلیکیشن» و «درباره ما» دسترسی پیدا می‌کنید.

تصویر سه خط کنار نام خود را لمس کنید

تغییرات پروفایل کاربر راننده در نسخه جدید

در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن کاربران راننده، بخش پروفایل کاربر نیز تغییراتی داشته است. برای مشاهده و استفاده از ویژگی‌ها و امکانات جدید، کافی است تصویر پروفایل خود را لمس کنید.

با لمس تصویر خود به بخش جدیدی وارد می‌شوید که در قسمت بالایی آن  تعداد سفرهای انجام شده ثبت می‌شود. همچنین اطلاعاتی مانند «مسافت طی شده»، «سفر قبول شده»، «سفر لغو شده» و «خالص دریافتی» در این بخش قابل مشاهده است. کاربران راننده می‌توانند برای اطلاع از گزارش‌های پیشین خود نیز از دکمه «مشاهده گزارش‌های پیشین» استفاده کنند.

در نظر داشته باشید مسافت طی شده در اپلیکیشن، به محض تضمین صحت داده‌ها به کاربر راننده نمایش داده خواهد شد.

در بخش «مشاهده گزارش‌های پیشین» کاربران راننده می‌توانند نمودار خالص دریافتی خود را بر اساس روز یا ماه مشاهده کنند. گزارش روزانه نیز اطلاعات هفته جاری یا روزهای گذشته را به تفکیک در اختیار شما قرار خواهد داد.

تغییرات در بخش اطلاع‌رسانی

بخش اطلاع‌رسانی اپلیکیشن کاربران راننده یکی از مهمترین قسمت‌ها است که کاربران با استفاده از آن در جریان اطلاع‌رسانی‌های مهم قرار می‌گیرند. در آخرین به‌روزرسانی، این قسمت در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود و کنار تصویر نامه، شماره تعداد پیام‌های دریافتی به کاربران نمایش داده می‌شود. بنابراین دسترسی به پیام‌ها برای کاربران راننده از هر زمانی ساده‌تر شده است.

در ادامه ویدیو ویژگی‌های جدید اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ را مشاهده می‌کنید.

4
نظرتان را بگویید

avatar
حسن دانه کار
مهمان
حسن دانه کار

مجددا سلام عرض میکنم الان چندین دقیقه هستش که پیامی مبنی بر اینکه نظرتان منتظر تایید است روی صفحه مانیتور نمایان است خود همین مورد چه معنایی دارد
مورد بعدی این امتیازات چه معنایی دارد و برای چه داده میشود خوده بنده امتیازم 9/800 اگر اشتباه نکنم بود به یک باره شد 4/75 فکر میکنم کاملا روشنه و نیازی به توضیح ندارد متشکرم

رحمانی
مهمان
رحمانی

کرایه ها خیلی کم است

عبدالله شامی
مهمان
عبدالله شامی

مطالب اموزنده ای بود

محمد صادق ازادی نوبندگانی
مهمان
محمد صادق ازادی نوبندگانی

خوب