آموزش رانندگان اسنپآموزش رانندگانامکانات اپلیکیشن

جزئیات امتیاز راننده اسنپ

کاربران راننده اسنپ از هر سفری که انجام می‌دهند، امتیازی به دست می‌آورند. این امتیازها توسط مسافران و به صورت ستاره از حداقل یک ستاره تا حداکثر ۵ ستاره به رانندگان داده می‌شود. این امتیازات برای کاربران راننده بسیار اهمیت دارد و نشان‌دهنده کیفیت کار آنها است.

مسافران بر چه اساسی به کاربران راننده امتیاز می‌دهند؟

مسافران بر اساس برخی نقاط قوت همچون رفتار محترمانه، تمیز بودن خودرو، رانندگی ایمن و رعایت نکات بهداشتی و برخی نکات ضعف همچون رانندگی پرخطر، شرایط نامناسب خودرو، عدم تطابق خودرو، درخواست هزینه اضافی به کاربران راننده امتیاز می‌دهند.

قابلیت جزئیات امتیاز راننده اسنپ چیست؟

در اپلیکیشن کاربر راننده اسنپ قابلیتی وجود دارد که کاربران راننده می‌توانند بر اساس حداکثر 100 سفر امتیازدهی‌شده آخر توسط مسافران، جزئیات بازخورد مسافران، بیشترین دلایلی که مسافران انتخاب کرده‌اند و همچنین نظرات آنها در مورد سفری که با کاربر راننده داشته‌اند را به تفکیک مشاهده کنند.

جزئیات امتیاز راننده را از کجا ببینیم؟

1- در صفحه اصلی اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، تصویر پروفایل را لمس کنید.

2- در صفحه گزارش عملکرد، گزینه «امتیاز شما» را انتخاب کنید.

3- در صفحه امتیازات، می‌توانید جزئیات امتیازات خود را بر اساس حداکثر 100 سفر امتیازدهی‌شده آخر از سمت مسافران مشاهده کنید. در این صفحه موارد زیر نمایش داده می‌شود:

• تعداد افرادی که به شما از 1 تا 5 امتیاز داده‌اند
  • پرتکرارترین گزینه‌های انتخابی مسافران
  • نظرات مسافران در مورد شما

پیام‌های هشدار در صورت پایین بودن امتیاز

در صفحه جزئیات امتیازات، در صورتی که امتیاز شما از حد نصاب پایین‌تر بیاید پیام‌های هشداری دریافت خواهید کرد که وضعیت امتیازات را به شما گوشزد می‌کند. با اصلاح گزینه‌هایی که مسافران به عنوان نقطه‌ضعف انتخاب کرده‌اند، می‌توانید عملکرد خود را بهبود ببخشید و امتیاز خود را بالا ببرید.

سخن پایانی

امتیازاتی که کاربر راننده اسنپ به دست می‌آورد، نتیجه‌ی فعالیت‌های اوست. همیشه به یاد داشته باشید که امتیاز بیشتر در اسنپ با مزایای بیشتری همراه است و این مورد می‌تواند تجربه‌ی بهتری از فعالیت در اسنپ به شما بدهد. سعی کنید شرایط مطلوب را برای مسافران فراهم کنید تا امتیازتان افزایش پیدا کند.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (236 دیدگاه)

1. سلام من با مسافران خوش برخورد رفتار میکنم حتی توقف
    اجباری برای خرید هم پول اضافه‌ نمیگیرم ولی اخطار ونمره منفی میاد ..چرا

2. سلام درموردامتیاز دادن از سوی مسافرین گاها تقاضای کشیدن سیگار درخودروویاآوردن سگ درخودرورامی نمایند که چنانچه از سوی راننده مخالفت نماید می توان با واکنش منفی مسافر همراه باشدونسبت به امتیاز دادن صحیح مغرضانه برخوردنمایندوبراین اساس نباید معیار قرارگیرد

3. اگرمیشه امتیازی که مسافران میدهندمشخص شودمربوط به کدامیک ازانهاست

4. با سلام ، بنده نسبت به تمیز بودن و خوش بو بودن ماشین بسیار مقید هستم ، همچنین تا به حال حتی برای یکبار هم از مسافر درخواست پرداخت نقدی نکردم و مسافر رو نسبت به شیوه پرداخت کرایه کاملا مختار گذاشته ام ولی بیشترین امتیاز ودنظر منفی در این خصوص هست .به نظرم افرادی که قصد سوار شدن با سیگار روشن را داشته اند و بنده مانع شدم امتیاز رو کم دادن .به هر حال این امتیازات منصفانه و واقعی نیست .

5. گفت:
    16 بهمن 1402 در 00:20
    مدتی هست فقط امتیازها کم میشه، ماشین را بر اساس عادت قدیمی خودم همیشه تمیز نگه میدارم و از نظر فنی هم در وضعیت بسیار خوبی نگه میدارم بدون کوچکترین صدای اضافه، در فصل های مختلف هم دمای داخل ماشین رو با کولر یا بخاری در وضعیت مناسب تهویه میذارم ، اما جدیدا برام امتیاز پایین ثبت میشه که وضعیت خودرو نامناسب هست یا با اینکه فقط خودم رانندگی میکنم اما به دلیل داشتن ماسک، عدم تطابق راننده ثبت میشه، همه جوره با مسافر هم کنار میام جوری که خیلی پیش میاد که برای سرویس دایم ازم درخواست میشه و امتیاز 5میدن
    و کلی تعریف اما کافیه به یک نفر بگی لطفا سیگار نکش، سریعا امتیاز پایین میدن.
    اسنپ با راننده ها اسنپ میشه اما کمترین پشتیبانی رو از راننده داره. به نظرم باید سیستم امتیاز رو برای مسافر اجباری کنند تا همه نظر بدهند و فقط با امتیاز یک مسافر مغرض، امتیاز کسر نشه و انگیزه راننده برای خوب بودن از بین نرود.

6. تمامی سفرهای دیروز بنده همه مثبت زدن اما یکی هم ثبت نشده🙄🙄🙄چرا

7. مدتی هست فقط امتیازها کم میشه، ماشین را بر اساس عادت قدیمی خودم همیشه تمیز نگه میدارم و از نظر فنی هم در وضعیت بسیار خوبی نگه میدارم بدون کوچکترین صدای اضافه، در فصل های مختلف هم دمای داخل ماشین رو با کولر یا بخاری در وضعیت مناسب تهویه میذارم ، اما جدیدا برام امتیاز پایین ثبت میشه که وضعیت خودرو نامناسب هست یا با اینکه فقط خودم رانندگی میکنم اما به دلیل داشتن ماسک، عدم تطابق راننده ثبت میشه، همه جوره با مسافر هم کنار میام جوری که خیلی پیش میاد که برای سرویس دایم ازم درخواست میشه و امتیاز 5میدن
    و کلی تعریف اما کافیه به یک نفر بگی لطفا سیگار نکش، سریعا امتیاز پایین میدن.
    اسنپ با راننده ها اسنپ میشه اما کمترین پشتیبانی رو از راننده داره. به نظرم باید سیستم امتیاز رو برای مسافر اجباری کنند تا همه نظر بدهند و فقط با امتیاز یک مسافر مغرض، امتیاز کسر نشه و انگیزه راننده برای خوب بودن از بین نرود. پشتیبانی اسنپ هم که نگم براتون از بی خیر بودن.

8. سلام چند روز هست به بنده ۵ ستاره میدن مشتریا اما هیچ مشاهده نمیکنم.
    باتشکر خبازی

9. بنظرم امتیاز دهی ونظرسنجی شون اصلا درست نیست باتوجه ب اینکه بنده ۵ستاره شدم درشروع کارالان هرروز امتیازم کاهشیه من یه هزاری ازمسافرب عنوان نفراضافه نگرفتم یاپول اضاف ولی واسه من زدن درخواست مبلغ اضافی یااینکه زدن شرایط نامناسب خودرو بااینکه ماشینم صفره☹️اینجوری امتیازکم کنن دیگه خوب بودن هم فایده ایی نداره انگاری

10. با سلام
    به نظرم این نظرسنجی اصلا منصفانه نیست
    من بعنوان راننده چند بار این موضوع رو محک زدم چه از نظر مسیر یابی چه انتخاب مبدا و مقصد و کرایه با مسافر راه اومدم اما بازم ازم امتیاز کم میشه

11. مسافر کرایه کم میده بعدش میگی چرا کرایه کم میدی بعدش مسافر میگه اگراز این بیشتر حرف بزنی امتیاز منفی میدم

12. سلام خسته نباشید به نظر بنده گزینه امتیاز مسافر را محدود کنید برای مثال مسافر جای کرایه 100هزار ت دربستی30هزار تومان میده در اکثرمواقع 4نفرسوار میشن که کرایه1نفر کورسی بیشتر از دربستی این4نفر میشه تازه بری دنبالش و ببریش مقصد و اصطحلاک ماشین و هیچی و حساب نمیکنه خرج گران زندگی رو حساب نمیکنه توقع داره برای30هزارتومان با مرسدس بنز بری دنبالش اگرماشین یه صدای کوچکی داشته باشه میزنن شرایط نامناسب خودرو30هزارتومان میده توقع داره ما30ملیون خرج ماشین کنیم مگر میخواد ماشین و بخره بنظرم کلا این گزینه روحذف کنید.تشکر

13. من موزیک گذاشته بودم صداش هم کم بود ولی مسافر بدون اینکه تذکر بدهد در پایان سفر گزینه عدم حفظ حریم شخصی را برایم زد و اسنپ یک ساعت بعد ۸ امتیاز از من کم کرد .کجاش این انصافه . حالا ۲۰ مسافر که امتیاز مثبت ۵ ستاره بدهن هیچ تغییری در امتیازات من مشاهده نمیشه .!!!

14. سلام وقت بخیر لطفا به جای اینکه به فکر مسافر باشید یهکم به فکر سهمیه بنزین رانندگان اسنپ باشید

15. با درود مجدد
    یکی از معضلات ما راننده ها این اپلیکیشنهای نقشه مسخره ی ایرانیه که هنوز کامل نیست و ما مجبوریم به استفاده از اینها
    مثلا دیروز خانواده ای که فرزندشان را فرستادند مدرسه تماس گرفتن و با کلی فحش و ناسزا که چرا از اون خیابان رفتی باید از این خیابان میرفتی. وقتی بهشون گفتم من با نقشه دارم میرم گفتن بیخود با نقشه میری. بعدشم از من چند امتیاز کم شد. بخاطر اینکه نقشه های ایرانی درست کار نمیکنن
    هیچ نظارتی هم به این مسائل نمیشه متاسفانه

16. با درود فراوان
    ماشین بنده تقریبا هر دو روز یبار میره کارواش
    دیگه باید چکارش کنم؟ دستمو تا آرنج بکنم تو عسل بزارم دهن مسافر بازم میگه ماشین کثیف بوده.
    مسخره کردن خودشونو
    هرچی بیشتر به مسافر احترام میزاری امتیاز کمتری میده

17. سلام شما ۹۹امتیاز کامل بگیرید فقط یک امتیاز منفی همان یک امتیاز بین ۱۰ تا بیست امتیاز از شما کم میکنن یعنی یک امتیاز منفی برابر با ۵۰ امتیاز پنج ستاره .این اصلا انصاف نیست

18. سلام کرایه داخل شهرتربت حیدریه خیلی پایینه باوجوداینکه اکثرخیابوناآسفالت مناسبی نداره وپرازچاله میباشدلطفأکرایه هاروبالاترببرید

19. سلام من همه ی مدال های افتخار رو گرفتم ولی مسافران رفتار نامناسب رو برام ثبت کردن نمیدونم چرا .میخواستم راهنماییم کنید

20. چرا هر آنچه که مسافر بگوید مورد تایید اسنپ هست اگرچه خلاف واقع باشد ؟ مثلا نظرات بی دلیلی از قبیل درخواست مبلغ اضافی یا رفتار نامپاسب چرا مسئولین بی لیاقت اسنپ در این موارد با راننده تماس نمی گیرند و ماجرا را نمی پرسند ؟

21. باسلام و خسته نباشید.
    اگه امکان داره کاری انجام بدید که مسافر تا امتیاز راننده رو نداده نتونه از اپلیکیشن اسنپ خارج شود چون کسی فقط امتیاز دادن به راننده رو نداره فقط کسانی که از راننده شاکی هستن امتیاز میدن مثل اون کسانی که از راننده تقاضای سیگار کشیدن رو میخوان ولی راننده اجازه نمیدهد خوب معلوم که امتیاز بد میده اون موقع درسته که همه امتیاز بدن و شما از کله آمار نتیجه گیری بکنید. با تشکر از پشتیبانی محترم…..

22. باتشکر از افراد وکارکنان وعاملان محترم اسنپ انشاالله همیشه موفق وسربلند باشید وخدا ند یار ونگهدارتان باشد.

23. سلام بعضی وقت ها مسیر یاب ها دچار مشکل میشن به ویژه در روز های بارانی ،و به خاطر این مشکل من از مسافرین نمره منفی مسیر یابی نادرست گرفتم لطفا راهنمایی کنید ممنون

24. من یه مطلبی رو عرض میکنم مطمئنا حرف دل همه‌ی راننده‌ها ست خواهش میکنم منتشر کنید
    بدون شک همه آگاه هستید که از لحاظ اقتصادی اسنپ برای مسافرها بهترین گزینه ست نسبت به خدماتی که ارائه میده از جمله کرایه پایین سرویس دربست از درب منزل تا درب منزل و…
    بسیاری از مسافرها گاها متوجه نیستن که بیست هزار تومان کرایه ب منزله ی خریدن راننده و ماشینش نیست .این مورد سیگار کشیدن تو ماشین که فراووووون شده .طرف با سیگار روشن میشینه تو ماشین چنان ژست میگیره آدم حس غلام حلقه به گوش بهش دست میده یا گاها اجازه میگیره که سیگار بکشه اگه بگی نه امتیاز نمیده اگه بگی بفرما صندلی ماشین میشه جیگر زلیخا
    آیا واقعا امتیاز دادن همچین شخصی منصفانه ست؟
    درضمن سهمیه سوخت رو واریز کنید تا یادم نرفته بخدا دلمون ب این خوش بود که هر ماه یه بار پول بنزینمون رایگانه .نگیرید اینارو از ما

25. امتیازهای که میگیریم دقیقا به چه درد میخوره ممنون میشم دقیق پاسخ بدی

26. بعضی ها اسنپ مسافر با پیک موتوری اشتباه گرفته برای اینکه کرایه کم بی افتاد از طریق اسنپ مسافر سوء استفاده می‌کنند
    امروز یک درخواست سفر داشتم در مبدا دیدم یک آقای بسته غذای سفارشی داد به مقصد برسانم وقتی به مقصد رسیدم گیرنده در محل حاضر نبود زنگ زدم با یک ربع تاخیر آمد …..وقتی از تاخیرش گفتم انگار نه انگار اتفاقی افتاده مثل طلبکارها برخورد میکرد بهش گوش زد کردم اسنپ نوکرت نیست……
    آیا واکنش من می‌شود رفتار نامناسب

27. باسلام اگر هر کاری مسافر گفت مثل سرباز چشب ۵ستاره بهت می دهد توقف بدون ثبت و…… درغیر اینصورت امتیاز کم می دهد مسافر

28. باسلام اگر هر کاری مسافر گفت مثل سرباز چشب ۵ستاره بهت می دهد توقف بدون ثبت و…… درغیر اینصورت امتیاز کم می دهد مسافر سوار شده ۵نفرند می گم ظرفیت ماشین ۴نفره می گه زنگ می زنم اسنپ درستت می کنم تا مبدا آمدیم مجبوریم لغو کنیم این لغوها اجباری است کاری نمی شه کرد

1. بله شما نباید سفر خدماتی انجام بدین ممنوع هست.
      اگه پشتیبانی متوجه بشه تذکر میده

29. درباره امتیاز دهی یک چیز چرت هست،مسافر با احترام میبری تو ترافیک اونوقت بهت امتیاز کم میده،ماشینم تمیز
    درباره کرایه ها هم فکری بکنید،افراد فراری از کرایه زیاد شده،برای استفاده از اسنپ، قسمت اسنپ پی رو اجبار کنید. مسافر شارژ کنه تا درخواست اسنپ بتونه بده،تو این ماه پنج مورد شده که کرایه نداده و رفتن که فعلا دوتارو اسنپ برگردونده، ولی حتما فکری کنید ،چون به خاطر امنیاز دهی نمستونیم با مسافر بحث کنیم ،یا امتیاز رو حذف کنید یا نحوه پرداخت کرایه هارو اصلاح کنید

30. این امتیاز دادن مسافر کار خیلی اشتباهی است چون بین مردم ما راستی ودرستی خیلی وقته از بین رفته

31. آقا تا میتونید هزینه سفر را یا اینترنتی یا نقدی از مسافر بگیرید.اینکه شماره کارت بدهید براتون واریز کنم همه اینا کلاه بردار هستند.اسنپ هم متاسفانه یه گزینه ای داره که مثل قبل پولتو پرداخت نمیکنه .من زخم خوردم که دارم میگم.بلا نشبت بعضی از مسافر.مردم قالتاق شدن.امتیاز بخوره سرشون اگر یکمی تودرک وشعور شون کار میکردنند میفهمیدنند که ماشین اسنپ اسطحلاک داره

32. سلام با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن بخاطر تمام شدن کرونا نیازی نیست ماسک بزنید ولی تو امتیاز دهی مسافران هنوز این گزنیه هست که نمونش از خود من بخاطر ماسک امتیاز کسر شده در صورتی که پشتیبانی این امر رو اجباری ندونست

33. سلام ما درباره حجاب هر موقع به مسافر تذکر می‌دیم بعدش میبینیم که مسافر به ما امتیاز منفی میده نمی‌دونیم چرا؟
    در فصل سریال که بارندگی هست بدنه به علت برف وبارندگی گلی شده یه کم یاکف ماشین از پای مسافر که گلی بوده گلی شده که متاسفانه مسافر درک نمیکنه و به این مورد هم امتیاز منفی میده
    این امتیاز دادن های مسافر هاهم جای تامل داره

34. با دورود و سپاس از مسئولین محترم اسنپ
    یک سئوال ذهنم را درگیر کرده که چرا شما همیشه یک طرفه قضاوت میکنید وهرچه مسافر میگه بدون ذره ای اطلاع داشتن از نظر رانندگان زحمت کش قبول میکنید و نمره می‌دهید. خیلی از مسافران دچار مشکل هستن
    میگی لطفآ سیگار نکشید یا زودتر تشریف بیارید و یا تعدادتان بیش از ظرفیت قانونیه و باید بخاطر ۵۰متر داخل کوچه بن بست برویم و با مشکل دور بزنیم و …. متاسفانه بهشون بر میخوره ونمره پایین می‌دهند. شما باید بابت نمره منفی لااقل از ما بپرسی جریان چه بوده و یکطرفه لطفآ تایید نکنید چون با این اوضاع گرانی و پایین بودن نرخ کرایه روی عملکرد و کار ما تاثیر میذاره .
    مدتی هم هست نه از سمیه بنزین خبری هست و نه گاز سوزکردن. اصلن نمی صرفه کار بکنیم و همه درآمد را باید خرج ماشین بکنیم . لطفآ از ما حمایت بیشتری بکنید
    باسپاس و بدرود

35. سلام چرا مارانندها به اسنپ اعتماد داریمبعضی وقتا تو حساب اسنپ بالای یک تومان طلب داریم مهم نیست
    ولی اسنپ برای چهل تومان حساب منفی در خواست سفر قطع میکنه

36. واقعا با بعضی از مسافران نمیشه ساخت فکر میکنن ماشین و راننده بیچاره رو باهم خریدن میبینی طرف عجله داره میگه تند برید و خیال داره ماشین رو آتیش بزنی و وقتی میبینن بخاطر سهل انگاری خودشون دیر رسیدن امتیاز پایین میدن یا برعکس طرف خیال داره مسیر ده دقیقه ای رو یک ساعته بری و اینجوری تاشب پنج تا سرویس هم نمیتونی بری و منفی امتیاز میدن اینجوری که نمیشه و درآخر واقعا قیمت سرویس‌ها خیلی پایین اومده ارزش رفتن تا درخونه مسافر رو نداره چه برسه به اینکه به مقصد برسونی باتشکر

37. سلام و خسته نباشید خدمت تمام اسنپ های عزیز خواستم بگم واقعا با بعضی از مسافران نمیشه ساخت فکر میکنن ماشین و راننده بیچاره رو باهم خریدن میبینی طرف عجله داره میگه تند برید و خیال داره ماشین رو آتیش بزنی و وقتی میبینن بخاطر سهل انگاری خودشون دیر رسیدن امتیاز پایین میدن یا برعکس طرف خیال داره مسیر ده دقیقه ای رو یک ساعته بری و اینجوری تاشب پنج تا سرویس هم نمیتونی بری و منفی امتیاز میدن اینجوری که نمیشه و درآخر واقعا قیمت سرویس‌ها خیلی پایین اومده ارزش رفتن تا درخونه مسافر رو نداره چه برسه به اینکه به مقصد برسونی باتشکر

38. به نظر من تا وقتی امتیاز دهی یک طرفه و فقط نظر مسافر لحاظ بشه چیز بیخود و بی ارزشی هست چرا که احتمال داره از روی غرض ورزی امتیاز کمی داده باشه و باید حرف راننده هم‌ پرسیده بشه بعد امتیاز به حساب بیاد .‌ مثلا خود من زمانی اداری بودم و رفتارم با مردم‌ بسیار محترمانه هست و خیلی هم‌خونسردم‌ و حتی پاسخ فحش و بد و بیراه طرف مقابل رو با خنده پاسخ میدم ولی میبینم مسافر توقع داشته خیلی بیشتر از اون‌جایی که در سیستم‌ ثبت کرده برسونی با کرایه کم‌ ، همون رو انجام که نمیدم می‌نويسن رفتار نامناسب و تقاضای کرایه اضافی و نقدی و اسنپ هم همون رو ملاک‌ارزیابی راننده خود ثبت میکنه که واقعا چون بدون نظرخواهی از راننده است یک طرفه و ظالمانه و ناعادلانه است .که کار اسنپ غیر قابل تحمل است و مسولین اسنپ باید تجدید نظر کنند .

39. سلام ضمن خسته نباشید به کلیه عوامل اعم ازراننده وکارکنان
    صاحب اصلی اسنپ اول خواهش دارم درموردکمیسیون که بیست درصداست تجدیدنظربکنید
    دوم فاصله مبدأ تاراننده خیلی زیاداست درست بکنیدممنونم

40. به جای نظر سنجی از مسافرا هر سه ماه ماشین و توسط یه کارشناس اسنپ بررسی کنین بهتره تا نظر بعضی مسافرای عقده ای رو لحاظ کنین

41. ممنون میشم تعداد مسافران راه تعیین کنید ۵ نفر سوار میشن ۱۰ تا ۲۰ هزار تومن کرایه زده کمک فنر لاستیک داغون میشه

42. درود
    امتیاز از طرف مسافر گاهی بی انصافی هست گاهی مسافر از راه دیگه میخواد بره یک نفره دیگر سوار کنه بهش میگیم دو مسیره میشه گزارش میزنه بلد نبودن مسیر یا گاهی مسافر سیگار میکشه تذکر میدیم نکشید گزارش میده ماشین کثیف بوده
    این مهم هست گاهی ۱۰ هزار تومن کرایه هست ۵ نفر وایسادن با لباس کارگری سوار میشن تذکر میدیم گزارش میزنن برخورد نامناسب

43. اینقدرهوای مسافردارین که مسافرفکرمبکنه صاحب ماشینه بعضی هاکه اصلا حوصله امتیازدادن ندارن مثل شماکه حق مارو وبنزین نمیدین وباکمال پررویی بازکنار خیابان تبلیغ میکنید باسهمیه بنزین یکم باراننده مهربان باشید

44. درود
    برخی مسافران به درستی امتیاز نمیدهند یا غیر منصفانه امتیاز میدهند و شاید هم اصلا به اشتباه دستشان روی گزینه ای خورده و دیگر وقت نمیگذارند که آن را اصلاح کنند.
    باید برنامه ای ریخته شود که برای راننده اگر امتیاز منفی قرار است لحاظ شود اول راستی آزمایی شود.مثلا اگر یک گزینه چند بار از سمت چند مسافر تکرار شد آنوقت امتیاز منفی لحاظ شود نه اینکه به محض اینکه هر نظری گفته شد در امتیازات لحاظ شود.شاید از سوی مسافر غرض ورزی انجام شود.
    با تشکر.

45. سلام .من کلیه قوانین اسنپ رو رعایت میکنم .ماشین من بسیار تمیز هست خوش اخلاق هستم رانندگی ایمن انجام میدهم اما در صورتی که مسافر با بی توجهی امتیاز میدهد حتی شده ۱ ستاره میدهد وبیخیال مسیر خود رو میرود در صورتی که امتیاز من پایین میرود وامتیاز من زیر ۴/۷ شده نمیتونم از اس پی استفاده کنم راهنمایی کنید ممنون

46. سلام کاش نظرسنجی و امتیاز مسافر نبود خود درگیری دارن به خدا
    یکی امتیاز داده ماشین تمیز و خوش بو
    یکی زده بوی نامطبوع
    آدم میمونه چی بگه

47. سلام خسته نباشین بعضی مسافر ها واقعا مریض هستن من ماشینم تمیز روزی سه بار خوشبوکننده میزنم مسافر امتیازش یک ستاره میده بنده خدا اگه دوس نداری از اول سوار نشو

48. سلام
    بسیاری از مسافران بطور کلی از دادن امتیاز امتناع می کنند ،شاید آپ اسنپ مسافران نیاز به بازنگری در امتیاز دهی دارد
    بسیاری از مسافران اسنپ را با امبولانس ارژانس اشتباه می گیرند ، کاش در زمان رسیدن راننده بازنگری کنید تا انتظار منطقی ایجاد شود

49. سلام امتیاز دهی همش کشکه من ماشینم اصلا کولر نداره بعد مدال افتخار ماشین خوش دما رو گرفتم‌ وقتی نوشته بود تبریک چون شما از کولر استفاده کردید این مدال و گرفتید اشک تو چشام جمع شد

50. خدایی بعضی از مسافرها اگر لکزوز هم سوار شن امتیاز کم میدن عین اینکه راننده نوکر باباشون

51. سلام ، علت اینکه جهت دریافت سهمیه بنزین اسنپ به پمپ بنزین مراجعه میکنیم و از ارائه بنزین خودداری میکنند چیست این مسئله را بایستی با چه کسی در میان گذاشت؟.

52. سلام و خسته نباشید خدمت همه همکاران
    خیلی خوب بود وقتی یکی از مسافران عزیز امتیاز کم میدن پیگیری بشه و از راننده در موردش سوال بشه

53. سلام با این کرایه های ده دوازده هزار تومنی خوب ملتو گذاشتین سرکار !!!مسافرو میندازین به جون راننده و راننده رو به جون مسافر !!! طرف سوار ماشین که میشه انگار ماشین و راننده رو خریده و ما غلام زرخریدش هستیم برای بعضیا سونا جکوزی هم تو ماشین فراهم کنی بازم دوقورت و نیمشون باقیه به جای این کارا یه جفت لاستیک برای راننده ها فراهم کنید!!!

54. من مطمئنم ازکسی درخواست مبلغ اضافه نکردم حتی گاهی مسافر پول خورد نداره از کرایه خودم میگذرم.با این حال یکی دونفر روانی با زدن گزینه درخواست مبلغ اضافی کلی امتیاز منو خراب کردن.شما حداقل واسه رانندتون ارزش قائل بشید وقتی اینطور موردی پیش میاد یه برسی بکنید بعد امتیازو کم کنید

55. با سلام
    گزینه امتیاز برای راه بلد بودن به نظر من خیلی عجیبه و اصلا گزینه مناسبی برای مسافر نیست چون ماها اصلا راهو خودمون نمی ریم برنامه های مثل بلد و گوگل و نشان و ویز هستن که راه رو به ما نشون میدن …به نظرم این بخش جز ظلم به راننده چیز دیگه ای نیست لطفا پی گیری کنید

56. گاهی برای خودم متاسف میشم که از ناچاری دارم اینکارو میکنم خدا شاهده همیشه ماشین تمیزه مدل ماشین ۱۴۰۲ همیشه خوشبو کننده گرون میخرم با احترام رفتارمیکنم حرف نمیزنم تند نمیرم باز میبینم یکی یک داده یکی دو داده ادم شخصیتش به لجن کشیده میشه اسنپ هم انگار شما وجود نداری اصلا ادم حسابت نمیکنه میری ۱۰ دقیقه صبر مکنی لغو میکنی جریمت میکه بارها شده پولم رو برداخت نکردن دستم به هیج جا نرسیده پشتیبانی هم فقط محترمانه سر کارت میزارن چون میدونن احتیاج داری که این کارو داری انجام میدی و عجیب اینه من هر وقت به اسنپ اعتراضی داشتم فردا میبینم امتیازم کم شده

57. سلام ممنونم از برنامتون ولی کرایه ها خیلی کمن خدایی هرچی درمیاریم خرج ماشین میکنیم لطافن برسی کنید تشکر

58. سلام ممنونم از برنامتون ولی خدایی کرایه ها خیلی کمن و وسیله ها ماشین گرون هرچی درمیاریم خرج ماشین میکنیم

59. سلام من هم راننده اسنپ هستم والله به خدا ماشین تمیز خیلی وقت ها من از مسافر پول نمیگیرم نداری چی کار کنم خیلی با احترام حرف میزنم انقار خواهر برادر خودم تو ماشین است ولی چی کار کنم امتیاز پایین میدن دیگه حرفی ندارم اسنپ هم همیشه حرف مسافر رو میگیری اصلا راننده رو نمی‌بیند

60. سلام وخسته نباشید این همه خدمات برای مسافر تهیه کردید ولی برای راننده بدبخت که کل کرایه استهلاک خودرو وبنزین میشه هیچ تازه ۳۰ تومن بدهکار میشه سرویس و قطع میکنید ادم بهش بر میخوره ۲۰ درصد کمسیون هم خیلی زیاده

61. سلام به نظر من امتیاز دهی ربطی به مسافرین ندارد سیستم اسنب هر راننده که تمام روز را کار کند امتیاز بالا میدهد و کسانیکه مرتب کار نمی‌کنند با توجه به فعا ایشان امتیازشان را کم و یا زیاد میکند

62. سلام وضعیت اقتصادی مردم باعث شده که حتی در موقع نظر دادن هرچه ناراحتی و مشکل از هرکجا دارن سر راننده بیچاره خالی کنن اگه کرایه باب میلشان نبود امتیاز منفی میدن اسنپ هم نرخ مشخصی تعیین نمیکنه میگه شناور هست در صورتی که با این شرایط هم راننده ناراضی هست هم مسافر من که از اکثر مسافران که سؤال کردم میگن ما اصلاً اهمیتی نمی دهیم فقط بخاطر بستن برنامه یه چیزی میزنیم بیشتر مواقع هم اصلاً امتیاز نمی دهیم ولی شما اگه مستمر فعالیت نکنی خود اسنپ امتیازت رو کم وزیاد میکنه ربط آنچنتنی هم به مسافر نداره

63. سلام یکی از مسافرام گزینه عدم تطابق خودرو برای بنده ثبت کرده در صورتی که اصلا اینطور نبوده و من هرگز با خودروی دیگری هیچ مسافری را جابجا نکردم و اسنپ امتیاز منفی برایم ثبت کرده

64. سلام خیلی از مسافرها اصلا به امتیاز نمیدن یا بلد نیستن کاش برنامه مسافر هم مثل برنامه راننده کار میکرد که باید امتیاز بده چه بد چه خوب انطور حق راننده ضایع نمیشه

65. اینقدر که روی امتیاز و رضایت مسافر حساس هستید کمی هم به وضعیت رانندگان و اصلاح نرخ گذاری و خدمات به رانندگان توجه کنید .

66. من هم تمام موارد را رعایت میکنم و ماشینم هم تمیز و مرتبه تو تابستان همیشه کولرم روشنه آخرش هم مسافران امتیاز کم میدن
    یا اگر از مسافر انتقاد میکنی که چرا اینهمه تاخیر داری یا قانون و نظافت را رعایت کنه مسافر هم با امتیاز کم جبران میکنه
    توقع دارن با20 هزار تومان بنز بیاد دنبالشون و…
    ای کاش ملاک های دیگری هم برای کسب امتیاز میگذاشتن مثلا هر سفر موفق امتیاز داشته باشه

67. من هم تمام موارد را رعایت میکنم و ماشینم هم تمیز و مرتبه تو تابستان همیشه کولرم روشنه آخرش هم مسافران امتیاز کم میدن
    یا اگر از مسافر انتقاد میکنی که چرا اینهمه تاخیر داری یا قانون و نظافت را رعایت کنه مسافر هم با امتیاز کم جبران میکنه
    توقع دارن با20 هزار تومان بنز بیاد دنبالشون و…
    ای کاش ملاک های دیگری هم برای کسب امتیاز میگذاشتن مثلا هر سفر موفق امتیاز داشته باشه

68. سلام متشکرم از وجود شرکت محترم اسنپ بابت ارائه خدمات به رانندگان و کمکی که به سفره معیشتی مردم ارائه میده ولی واقعا متاسفم از اینکه کسانی به ما امتیاز میدن و خودشونو صاحب امتیاز میدونن که از نظر فرهنگ و شعور و آداب اجتماعی فرسنگ‌ها زیر صفر و خط فقر فرهنگی قرار دارن امید وارم خیلی زود این مشکل در کل جامعه برطرف شه🌺

69. سلام من 100سفر آخرم رو چک کردم امتیاز داده شده با این 100سفر مطابقت ندارد . وتقریبا به مدت ثابته و یک دفعه بالا پایین میشه.
    منظورم اینه که به روز رسانی پرداختها انجام میشه ولی امتیازات خیر در نتیجه مت
    وجه عملکرد نمی‌شیم. در ضمن دقت کرم اسنپ هیچ وقت اجازه رسیدن به امتیاز 5 رو نمیده

70. با عرض سلام ، من راننده اسنپ هستم ولی توی این مدت متوجه شدم اسنپ به مسافر بیشتر از راننده بها میده و فقط به فکر منافع خودشه چون راننده گیر میاد ولی مسافر نه ، مهم ترین موضوع کرایه پائین هسته چند روز قبل رفتم سرویس دیدم چهار نفر آدم بزرگ با یه عالمه وسایل حالا کرایه هم بیست و اندی بود که اگر می خواستن با تاکسی بروند 50 هزار تومان می بایست پرداخت کنند طلبکار هم بودند یا به عنوان مثال اگر به هر علتی یک سفر را لغو کنی فورا جریمه میشی ولی تا حالا من ندیدم اسنپ یکی از مسافرانی را که علیرغم رسیدن راننده به مبدا طی بازده زمانی مقرر و اعلام حضور متاسفانه سفر را لغو کرده یا حضور نداشته باشند جریمه کنه

71. سلام خدمت شما
    یک ایرادی به برنامه وارد است که نگاه به امتیاز راننده به مسافر نمیکنه و فقط امتیاز مسافر به راننده رو لحاظ میکنه…. بسیاری از مسافران درخواست‌های غیرمعقول دارند و وقتی مخالفت میکنید بعد از پیاده شدن امتیاز پایین میدن و جمع امتیاز ما رو کم میکنن و برای همین اکوپلاس من قطع شده…. در صورتی که چهار مدال از اسنپ هم گرفتم
    چند بار هم با اسنپ تماس گرفتم ولی تاثیر نداشت

72. سلام میشه بفرمایید کسرهزینه تماس تلفنی یعنی چی
    وچرا دربعضی اوقات بعد از قبول سفر هزینه کمتر میشود

73. سلام و عرض ارادت
    من چند ماهی هست بالای60تاسفر رفتم ولی امتیازام روی4مونده و میگه در خطر هستی
    نمیدونم مسافرا نظر نمیدن یا مشکل اپلیکیشن هست
    بروز رسانی هم کردم فایده نداشت

74. با سلام و خدا قوت خدمت شما و همکاران گرامی
    بعضی از مسافران فکر میکنند راننده رو خریدن، چنان رفتار نامناسب و غیر اصولی با ما دارند که گاها از انتخاب این شغل پشیمون میشم. و متاسفانه از طرف پشتیبانی هم حمایت کافی و وافی نمیشیم

75. افرادی هستند که مشکلات خود و جامعه را از راننده طلب میکنن این افراد اصلا صلاحیت امتیاز دهی ندارند
    مشکلاتی هم در خود برنامه اسنپ وجود دارد که به کم امتیاز دادن منجر می‌شود
    اگر توقف در مسیر مبدا را خود برنامه محاسبه کند و رانندگان نیز بتوانند به مسافرها امتیاز دهند و شرایط یکسان فراهم شود مطمئن هستم نحوه امتیاز دهی خیلی دقیق تر می‌شود
    تعداد اندکی از مسافران هستند که احساس می‌کنند زمان و خودرو در طول سفر متعلق به ایشان است که برخورد بسیار بد و طلبکارانه را حق خود میدانند و تمام تسویه حساب خود را با نحوه و دلایل امتیاز دهی به پایان میرسانند.
    موفق و پیروز باشید

76. “ايراني جماعت” اگه بخواد خودِ واقعيش باشه؛ خيلي از مردم نميپسندن؛
    چون اونا دوست دارن گول بخورن و كاربران راننده نقش ادم خوبا يا بدا رو بازي كنن؛
    تجربه من از كار كردن با كافرماهاي محتلف ميگه حتي اگه مردم از تو راضي باشند ( بنا به دلايلي) به تو امتياز منفي ميدن و “اون امتيازهاي منفي” كه ميگيريم رو حتي اگه تمام بازخوردها مثبتُ دريافت كرده باشيم؛ بازهم ميگيريم.
    مثال:
    من خيلي از مسافرانم ميگن ما زياد تو قيد و بند امتياز و ستاره نيستيم و به همه ٥ستاره رو ميديم ولي بارها امتيازم رو از بعد از اون مسافر چك كردم ؛ كمتر شده.

77. سلام خسته نباشید
    خواهشمندیم امتیاز دهی رو حذف کنید چون ماهرچی از لحاظ رانندگی رعایت کنیم
    مسافرزورش میاد امتیاز بده انگار به خلبان اف۴امتیاز میده

78. باسلام اسنپ همش ب فکر مسافر اصلا برای راننده ها ارزشی نمیزارن

79. سلام الان من چهار ستاره دارم یعنی پنج ستاره شدم فرمانده اسنپ میشم من

80. محاسبه فاصله راننده تا مسافر یا مبدا اکثر اوقات توسط اپلیکیشن غیر واقعی است وباعث دلخوری راننده و مسافر میشود.

81. لطفاً بهترین اپلیکیشن که راننده را براحتی به مقصد برساند معرفی کنید . باتشکر

82. با سلام وخسته نباشید به تمام کارکنان ورانندگان زحمتکش اسنپ مسافر همیشه دراسنپ دست بالا رادارد من مسافر سوار کردم کرایه ۱۳ هزار تومان بود تا گفتم پول خورد دارید وپول خورد کم داشتم مسافر گفتند آقا ۱۰ هزار تومان بگیرد گفتم چرا گفتند روند باشد گفتم شما پولتان رابدید پول خورد فعلا دارم این جور مسافرها ااّ کسرا امتیاز کمی به رانندگان می دهند گر چه امتیاز من بالا هست ودیگرنکته این هست که بعضی از مسافرها انتظار دارند که یک ماشین صفر کیلومتر بیاید بردارشان وبه ماشینهای مدل پایین میل ندارند سوار شوند وبه ماشیناهای مدل پایین امتیاز کم میدهند

83. سلام باتشکر از ناوگان اسنپ مطالب عالی استفاده کردیم

84. با سلام اگرمیشدهرروزامتیازمسافرروکه پیاده میشه رومیزدین خیلی خوب میشد تابه نقاط ضعف سفرخودمون پی ببریم

85. امتیاز مسافر نمیتونه ملاک باشه برا راننده :
    وقتی به مسافر اجازه سیکار کشیدن ندی…
    وقتی به مسافر بابت توقف زیاد دربین مسیر بهش گوشزد میکنید که توقف در مسیر بزنه…..ولی….
    وقتی مسافر از مبدا تا مقصد کسی رو سوار یا پیاده می‌کنه بدون اینکه مسیر دوم یا توقف بزنه…..
    وقتی که مسافر………. و غیره
    در موارد بالا اگه با مسافر راه نیابد امتیاز خوب نمیده که هیچ، چند دروغ و دونگ هم پشت سر راننده می‌نویسه.
    شرکت اسنپ که از راننده چیزی سوال نمیکنه در خصوص مواردی که مسافران مینویسند.
    در مجموع امتیاز مسافر ارزشی ندارد چون ۷۰ درصد مسافران اگه باهاشون راه نیای دروغ و دونگ مینویسند.

86. سلام و خسته نباشید به کارکنان اسنپ…..
    الان حدود یک ماه که اسنپ به شهرمون اومده و بیشتر مسافران هزینه پرداختی رو نقد میدهند.
    چون بلد نیستن کیف پولشون افزایش دهند و به این موضوع رسیدگی شود.
    کرایه های اسنپ هم خیلی پایین به این موضوع هم رسیدگی شود.
    ……………… با تشکر فراوان و سپاس فراوان…….

87. با عرض سلام متاسفانه تعدادی از مسافران بعلت عدم آگاهی وبلدنبودن نمره الکی ثبت میکنن وگرنه ماشین سفره اشکالی داره که میزنن شرایط نامناسب خودرو لطفا این امتیازها و برداریم بهتره

88. سلام
    بعضی از مسافرا در حد و اندازه ای نیستند که بخواند به راننده امتیاز بدن .!!

89. درود بر شما

مدیریت با تجربه اسنپ

از نظر من ، بعنوان راننده تحت امر .

بینظیر و دقیق هست

و عزیز. و. مهربان

90. اگه اسنپ این گزینه کرایه نقدی رو حذف می‌کرد خیلی خوب میشد خیلی وقت مون گرفته میشه باید واستی صف عابر بانک 10دقیقه تا پول بگیرن بعدش پول خورد ندارن.

91. عالی بود ولی کرایه ها تو شهرما خیلی پایین هست حتی استهلاک ماشینمون درنمیاد

92. ممنون از توضیحات کاملتون
    بسیار مفید و ارزشمند بودن
    امیدوارم بتوانیم همه با هم تعامل و همکاری خوبی با اسنپ و مردم عزیزمون داشته باشیم

93. سلام چرا زمانیکه مسافر امتیازپآیین به راننده میده باراننده تماس نمیگیرید تا از صحت وصغم امتیاز دهی مسافرمطلع بشید شایدمسافر دروغ بگویدوزحمات راننده راپایمال کند

94. سلام امیدوارم نظر خواهی عادلانه باشه نه اینکه ب مسافر بگی سیگارکشیدن ممنوع واودرمورد شما نظر معکوس بنویسد تشکر از زحمات شما

95. سلام‌ من ماشینم پرشیا هستش و بقدری ماشینم تمیز هست که بعضی از مسافرها ها شروع میکنند به نصیحت که حیف ماشین به این تمیزی و صفر که اسنپ کار میکنی
    بهترین و امن ترین مسیر و میرم ماسک میزنم خوشبوکننده به ماشین و عطر به خودم میزنم در کمال احترام و ادب حرف میزنم اما وقتی میرم جدول امتیازها و نگاه میکنم میبینم همش 3یا4 تا ستاره دادن
    یا مثلا به دروغ نوشتن کثیفی ماشین یا ماشین بد بو
    خدایی خستگی میمونه تو وجودم
    من امتیازم۴.۷۴ هستش ولی با توجه به موارد بالا که ذکر کردم حتما باید ۵باشم

کاش اسنپ ، اکتفا به یک نظر منفی نکنه و نظر اکثرا مسافرهامو را در اون مورد خاص لحاظ کنه

96. با تشکر از اسنپ من با تلاش دارم به رشد روز افزون دست پیدا میکنم از تمامی همکاران تقاضا دارم با اخلاق و روی خوش با مسافر فکر کنید خیلی تاثیر داره

97. با سلام و عرض ادب من یکبار سیبیل گذاشتم از این سیبیل آویزونا کلفت و خفن هیچی بچه ها که ازم می ترسیدن و خانمها هم ازش خوششان نمی‌آمد و بهم امتیاز یک می دادن آخر سر مجبور شدم برم بزنمش.

98. با سلام و عرض خسته نباشید به ناوگان اسنپ ممنون از راهنمایی فقط کرایه ها پایین هستن.
    با تشکر

99. سلام وقت بخیر از اسنپ خیلی ممنون و سپاسگزارم که این بازار کار رو برای ما فراهم کرده ولی یک‌گله دارم و اینکه مثلا مسافر با سگ میخواست وارد بشه و من اجازه ندادم و لغو سفر کردم و زدم عدم رعایت اصول لسنپ بعد اسنپ لغو غیر مجاز زد و جریمه…..

100. مسافرای من اینقدر اسنپ هواشون داره که وقتی پیاده میشن اگه با احترام بگم کرایتون پرداخت نشده بهشون بر می خوره.

101. عرض سلام و ادب.من امتیازم ۴.۸۳ هست،
    ولی در قیمتها و طرز سرویس دادن اسنپ هیچ‌ تاثیری نداشته،متاسفانه سرویس تا مبدا مسافر تا ۱۱ دقیقه هست.این زمان خودش یه سرویس داخلی هست.خواهشمندم رسیدگی بکنید.ممنون

102. باسلام
    این برنامه امتیازدهی مسافروراننده مانندباج گیری وباج دادن به همدیگر می مونه واقعابه شعورفردبرمی خوره تعدای ازمسافرمی گویند۵ ستاره بده تابتونم ازتخفیفات استفاده کنم درضمن شمابرای رانندگان اول کارطرح تشویقی می گذاریدوبعدازمدتی دیگه نمی گذاریدکاراسنپ باراننده مثل ارباب ورعیتی می مونه اگه کسی که میاداسنپ چاره نداشت هیچ موقع پاهاشوتواسنپ نمی گذاشت زیادهم به پلتفرمتون پزندهیدخوشبختانه تپسی و… هم هست که راحت بشه ازشمادل کنداین تخفیفات داخل کارفیکستون هم همش سرکاری ومضحکه بازیه درضمن مبلغ کرایه رارندکنیدوحتی المقدرفقط مسافرازاعتباراسنپ کرایه پرداخت کند.

103. سلام خسته نباشید
    من چندروز پیش صبح ساعت شش مسافر داشتم برا هزینه درخواست شماره کارت کردمن ندادم برای من امتیازمنفی زده بود دلیلش هم زده بود روشن نکردن کولر

104. سلام من از پیرانشهر مزاحم میشم با قیمتهای داخل شهر و بیرون شهر را یه بازنگری کنید به خدا برامون صرفه نمی کنه باتشکر

105. با درودبه‌دوستان،منفقط‌تعجب‌میکنم‌ازبعضی ازمسافران‌عزیز،که‌باتمام‌احترام،وکمترین‌بها چون که‌قیمتهای‌اسنپ واقعا یک‌سوم‌کرایه‌تاکسی‌هم‌ نیست،به‌مقصد میرسونیدشون بعدمیای‌نگاه میکنی میبینی امتیاز مثبت که پیشکش‌امتیاز منفی یاهمون یک‌ستاره که کارنامه بدحساب میشه رو،ثبت‌کردند برای‌راننده‌اسنپ….😳من درعجبم که چرا واقعاااااا؟؟؟

106. سلام روز بخیر خسته نباشید من با سند ثابت می کنم حدود ۳۰درصد درست امتیاز نمیدهند الان دو ماه است من به همین خاطر کار نکردم …انصاف نیست یکطرفه قضاوت بشیم ..نمونه مسافر مقصد ۱۵ خرداد بعد مسیری دیگر اضافه کرد کرایه نداده امتیاز کم میزند ….۲مسافر بار دارد ا ساعت الاف شدم آخر او طلب کار می شود و…..کرایه نمیدهد امتیاز پایین می دهد…من حاضرم رودررو همه را ثابت کنم ..ممنون خسته نباشید قضاوت سخته

107. سلام من از ناوگان اسنپ خواهش میکنم یک فکر جدی برای بیمه رانندگان اسنپ انجام بدید تا خاطر و با امنيت بهتری سرویس بدن همیشه حق با مسافر هست ولی واقعا بعضی از مسافران نا حق امتیاز میدن

108. با سلام، زیاد به حرف مسافر استناد نکنید، طرف 20 هزار تومن میده انتظار داره مرسدس سوار بشه. وتلا

109. با سلام به همکاران و ارج نهادن به نظرات و پیشنهادات خوبشان،
    به نظر بنده امتیاز از طرف مسافران بعضا غیر واقعی است یا آنها اشتباهی امتیاز میدن ویا… .بهتره امتیاز ندن هزینه ۸ و ۹ تومن سفر شون را کامل بدن ما راضی هستیم.

110. سلام من برام سوال شده چرا با بیشترین ۵ ستاره درسرویسها متاسفانه امتیاز من درسیستم هی میاد پایین لطفا پیگیری شودم متشکرم

111. درود. مسافر لوکیشن اشتباه زده بعد لغو می کند بعد شکایت ستاره نمی خواهیم حق کمیسیون کنسلی هم نمیدهید. شکایت هم می کنند. بعد ما بدهکار اخلاقی هم شدیم. سهم بنزین هم که اصلا قطع شده. با این بدبختی با نون از کجا در بیاوریم

112. سلام ممنون از اسنپ لطفا گزینه حجاب اسلامی رو هم برای اپلیکیشن مسافران هم برای ما که راننده هستیم توی کاربری اضافه کنید چون واقعا خانمها بد حجاب هستند ماشین توقیف میشه وقتی میگیم حجاب رو درست کن اون موقع بهش بر میخوره ستاره نمیده لطفا فکری برای حجاب قانون جمهوری اسلامی برای اسنپ انجام بدید …ممنون

113. همیشه این طور نیست من دو سال چند ماه اینو کار میکنم مسافرینی که امتیاز پایین میدن به به دلایل شخصی متلا از ادبیات شما یا خودرو شما خوششون نمیاد چون من بر اساس تجربه میگم مسافر گپ میزنه میگه می‌خنده و هنگام خروج تشکر میکن و می‌ره ولی امتیاز منفی میده و موارد دیگه

114. سلام..اسنپ چرت وپرت زیاد تحویل میده …امتیاز را خود اسنپ میده اصلا مسافر اهمیتی ندارد..وقتی که هر سرویس را قبول کنی حتی سرویسهای 9هزار و10هزار را وکنسل نکنی امتیازات اتومات می‌ره بالا ….من امتحان کردم. باور ندارید امتحان کنید ……

115. سلام من امتیازم بالا هست ولی اصلا به چیزها اهمیت نمیدم . هر طور که مسافر باهام برخورد کرد منم باهاش همینجور برخورد میکنم .

116. سلام ، بنده تا الان هيچگونه برخورد بدی با مسافر نداشتم ، وماشینم هم تمیز وخوشبو است ، ولی بنده یه مسافر از شوشتر به سمت دزفول جابجا کردم و پول همراه نداشت و بنده بیش از یکماه به شرکت اسنپ پیام دادم که هزینه سفر پرداخت نشده است ولی متاسفانه شرکت به دروغ به بنده پیام داد که در واحد مالی در حال بررسی است ولی هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد ،
    بعد هم در گزینه های پر تکرار شرکت از طرف مسافرا برای من گزینه رفتار نامناسب را ثبت کرده است ولی در صورتی که تا الان بنده هيچگونه رفتار بدی با مسافر نداشته ام ،و از اینجا معلوم شد که امتیاز از طرف مسافران هیچ ارزشی نداره .
    ضمنا برام ثابت شد که شرکت فقط دروغ تحویل راننده ها میده و برای رانندگان هیچ ارزشی قائل نیست و فقط بفکر جیب خودش است با اون کمسیون بسیار بالایی که میگیره و با اون کرایه های مسخره اش

117. سلام،متاسفانە بعضی از مسافران جوری برخورد میکنند انگار راننده نوکر اونهاست،از طرفی هم اگر من راننده سر صحبت رو با مسافر باز کنم اون مسافرها که عمدتا خانم هستند شاید فکر بدی بکنه،لطفا یک برنامه ریزی درستی داشته باشید برای این موضوع.

118. سلام،چرا دلیل پایین اومدن امتیاز رو نمی‌زنیم تا راننده متوجه بشه،بعضیا از روی حقارتی که دارند امتیاز منفی میدن،با کمترازپول ی پفک ازاین طرف شهر به اون طرف شهر میرن،طلبکارهم هستند،انگاری ماشین و راننده رو یکجا خریدند،وااالا

119. با سلام خدمت همه دوستان عزیز هرکاری میکنی که مسافر نظرش جلب بشه نمیشه اینا فکر میکنن ماشینو خریدن بار و وسائل میذارن معطلت میکنن بعد اینارو حساب نمیکنن فقط اون کرایه که اسنپ زده پرداخت میکنن اگه چیزی بگی ۱ ستاره بهت میدن باید یه برنامه باشه تا راستی آزمایی بشه حق کسی ضایع نشه

120. با سلام، مسافری که امتیاز پایین میده را دنبال کنید ببینید هر وقت سوار اسنپ میشه به همه رانندگان امتیاز پایین میده یا خیر؟

121. امتیاز هیچ تاثیری در بهبود سفرها برای راننده نداره فقط یه اسباب بازیه برای سرگرمی راننده و مسافر که با هم چالش داشته باشن ، کرایه ها اکثر اوقات روز بسیار مفت تر از تاکسی گرفتن و پیاده روی برای مسافر هست ، خب چرا اسنپ نگیره هم مفته هم کیف میکنه ژست پروفسوری میگیره اسنپ هم که کمیسیون شو میگیره ، راننده مفته کاری و پول بنزین و استعلاک

122. پائین‌بودن‌کرایه‌هابرهمه‌ چیزراننده‌حتی‌ رفتار‌ واخلاق‌ تاثیر‌میگذاردوهمچنین‌ بروی‌ امتیازها.
    کرایه‌هاراواقعی‌ کنید‌همه‌ چیزدرست‌ می‌شود.

123. طبق تجربه من هر کاری بکنی مسافر لج کنه امتیاز منفی میده بدون دلیل مثلا نفرات زیاد یا سگ داشتن رو وقتی گوش زد میکنی جاش امتیاز منفی بهت میدن وبه چشم دیدم

124. سلام
    من فکر میکنم و چند بار امتحان کردم
    اون قسمت گزینه های پر تکرار اصلا نظر مسافر نیست این یک برنامه از پیش تعیین شده است که به ترتیب برای راننده ارسال میشه

125. سلام
    یه سوال ذهنم رو درگیر کرده اینکه چرا خانمها به راننده اسنپ خانم امتیاز منفی میدهند یا وقتی می‌بینند خودرو چی هست لغو سفر میزنند والا همه چیز رو رعایت هم میکنیم

126. سلام بنده ماشینم نو و مدل بالا هست و داخل ماشین همچین عالیه چرا مسافر زده وضعیت نامناسب ماشین؟؟؟

127. سلام
    مسافر بین مسیر درخواست توقف میکنه
    بهشون که میگیم توقف را ثبت کن بهشون
    برمیخوره و یک ستاره میدن و میگن رفتار نامناسب ،واقعا جای تعجب داره

128. سلام برای من زده بود درخواست مبلغ اضافی که من روحم ازاین مسئله خبرنداره

129. باسلام.همکاران به مسائل خوبی اشاره میکنن.ولی یه چیزمهم تری که جدیدااتفاق افتاده.نداشتن حجاب بعضی ازمسافرهاست.که متاسفانه اصلاعات نمیکنن.وحتی بهشون میگیم ناراحت میشون .این موضوع باعث شده هم نمره منفی بهمون میدن هم اینکه ماشین خیلی ازهمکاران رابه خاطری حجابی توقیف وتوپارکینگ هستن.لطفاهرچه سزگریع تواین مسئله روحل کنیدممنونم

130. باسلام، امتیاز بالا و عالی چه مزایایی برای راننده دارد؟

131. گاهی اوقات مسافر حین امتیاز دهی به جای اینکه امتیاز دهی کامل انجام بده اشتباهی تک ستاره رو میده و نمی‌تونه تصحیحش کنه و همین ثبت میشه😭
    شما سخت نگیر🙏🏻

132. من بخاطر صدای موزیک یه مسافر امتیاز منفی داد همان لحظه امتیاز من کم شد .ولی ۱۰ مسافر که امتیاز مثبت بدن تغییری در امتیازات من ایجاد نمی شود !!!

133. سلام وخسته نباشید ما که تاکسی داریم وتوی طرح میریم از چه امتیازی بر خورداریم؟

134. سلام خسته نباشید. جناب از روی گوشی لوکیشن باز نمی‌شود ممکنه پیگیر باشین . ممنون

135. سلام ‌و عرض ادب
    بنده با همکاران هم نظرم ، اغلب مسافر ها یا امتیاز نمیدن یا امتیاز دهی منصفانه نیست در نتیجه رانندگان اسنپ با یک ملاک ارزیابی غلط که از سوی مسافرین محترم هست سنجیده میشن ، ممنون میشم که تدبیر بهتری برای ملاک ارزیابی راننده ها لحاظ بفرمایین ممنون

136. سلام ممنون از مطالب ارزشمندشما .ولی وجدانن تو شهر ما متاسفانه اکثر مسافرای عزیز به راننده اسنپ به چشم نوکر نگاه میکنن مهمترین دغدغه رانندگان کرایه بسیار پایین شهرمون باوضعیت بسیار اسفناک خیابونا و کوچه ها .و با توجه به کرایه خیلی ناچیز اکثر مسافرای عزیز خیلی دیر میان سوار ماشین میشین .اعتراض مودبانه هم داشته باشیم در اخر امتیاز منفی میدن .خواهشمندیم به راننده ها هم حق بدین

137. اين امتيازها واقعا چه تاثيري داره؟
    كسي اكر ميدونه توضيح بده لطفا

138. سلام بنده راجب امتیاز رانندگان سوال دارم ک دوسه ماهی هس که هرچی سفر میرم اصلا یه درصدم صعود یا نزول نکرده امتیازو رتبه م مشکل چیه استاد

139. سلام آقا واسه من سفرهایی میاد که فاصلشون از من خیلی زیاده بعضی وقتا تا ۶یا ۷ کیلومتر هم میرسه آیا کسی میدونه مشکل چیه؟اگه لطف کنید و راهنماییم کنید ممنونتون میشم.

140. این یعنی چی چرا اصلا طرف راننده رو نمیگیرید من همیشه ماسک میزنم امکان نداره ماسک نزنم اصلا تو کارای دیگه زندگیم هم همیشه ماسک میزنم الان برام ثبت کردن که ماسک استفاده نکردم ،خب این یعنی چی ؟ میشه منو قانع کنین یه پسر جوونم که دارم کار میکنم ، چرا نظارتی رو این امتیازات نیست ؟ وقتی ۹5 درصد به بالا ستاره 5 دادن بهم چرا نظر دروغ 2 نفر باید خرابش کنه

141. راحت باش برادر برا همه مسافرا اگر با ماشین لیموزین تشریفاتی هم جا به جا شون کنی و عقب تا مقصد دراز هم بکشن و پذیرایی بشن باز یه ایرادی میگیرن .چون فرهنگ پایین هست فکر میکنن ماشین و راننده نوکرشون هست..من خودم خیلی اوایل احترام میزاشتم و رعایت میکردم با اینکه خیلی وقتها طرف مقصد رو درست نمیزد کلی باید راه بیشتر میرفتم یا تو مسیر توقف میکردم یا چیزای دیگه که خودت بهتر میدونی پیش میاد..بازم نه کرایه بیشتر میگرفتم نه حرفی میزدم تا ناراضی نباشن آنم با پرشیا صفر اما مسافر لطفتو وظیفه میبینه حتی امتیازم نمیده ..پس بیزاریم از امتیازش حداقل خودمو اذیت نکنم ..ماشاالله خیلیم که کرایه به صرفه هست باز استانداردهای جهانی میخان مسافرا..۵زت زیاد

142. طرف ده تومن میده انتظار داره لیموزین بیاد دنبالش آخرشم امتیاز پایین میدن ماشین هر هفته بدی کارواش عطر بخری واسه ماشین موسیقی بی کلام ریکلس بزاری با احترام صحبت کنی معطل بشی ولی تماس نگیری با مسافر تا دلخور نشه واسه شمارش پرده بخری بزنی آفتاب مسافر اذیت نکنه … و کلی کارای مثبت دیگه بازم امتیاز ها میاد پایین طرف میخواد با ده بیست تومن بنزن و لیموزین بیاد یا اینکه من فکر میکنم کار سیستم که امتیاز میاره پایین چونکه خانواده میخواستن برن جایی اسنپ گرفتم و خودم قبولش کردم و رسوندمشون ولی امتیاز ثبت نشده هنوز

143. امتیاز دادن مسافر بستگی به اعصابش داره که تو این وضعیت بد جامعه هیچ یک از افراد جامعه اعصاب ندارند خواشا امتیاز دادن را جوری کنید که راننده بدونه کدوم مسافر بهش امتیاز کم داده و دلیلش را بدونه ‌.مثلا من را اکسره مسابرا بهم امتیاز خوب دادند ولی دیروز یک دختر برا مادرش اسنپ گرفت کا از قضا من بودم مادر خودش کرایه را داد و به دخترش گفت انلاین نده بعد دخترش امتیاز کم داده و گفته راننده گفته اتلاین پرداخت نکنید و دروغ این دختر باعث شد پاداشت من واریز نشود . حق راننده را پایمال نکنید با وجود این کرایهایه خیلی خیلی کم

144. سلام من ۳/۴۶ ستاره دارم واسم زده تا یک ماه دیگه به ۵ ستاره نرسید نمیتونم دیگه اسنپ کار کنم باید چنتا ستاره دیگه بگیرم و آیا واقعا حذف میشم از اسنپ

145. سلام تو خدا هم بنزنمان بدهید هم کرایه‌ها بیشتر کنید

146. باسلام باوجود کرایه بسیار پائین اسنپ که حتی نصف کرایه تاکسی شهری نیست بعضی از مسافران توقع بیش از حد از راننده و ماشین دارن و ناعادلانه امتیاز غیرمنطقی به راننده میدن اینکار باعث میشه تمام زحمات راننده به هدر بره خواهشمندم با توجه به تورم فعلی نسبت به افزایش کرایه ها اقدام کنید ممنون.

147. ماشین من پارس مدل ۱۴۰۰ هست
    بعد یه نفر نظر داده بود:سفر عالی ولی ماشین بوی تمیزی نمیداد اما عالی
    اخه ادم درست نه اینکه تو ماشین بابات بوی مشک و عنبر میده
    نمیدونم ماشین صفر کجاش بوی بد میداده 😂

148. سلام ، لطفا گزینه امتیاز دهی مسافر رو حذف کنید از صبح تا شب جون میدم ، هم خوشبو و هم امن و رفتار محترمانه و همه نکات مثبت رو دارم اما بازم امتیاز منفی میذارن لطفا رسیدگی کنید ، و همچنین بنده در شهر مشهد کار میکنم بسیار کرایه هاش پایین هست حتی خود مسافر ها هم چندین بار گفتن کرایه های تو مشهد مفت هست واقعا ظلمه …

149. سلام و وقت بخیر.مواردی مشاهده کردم که مسافر به دلایلی که اصلا نیست امتیاز رو کم میده واقعا اسنپ باید جوری راستی آزمایی داشته باشه و فقط به حرف مسافر اکتفا نکنه.ممنون

150. ضمن عرض سلام ماشین پژؤ پارس من در حد صفر هستش و مدام از خوشبؤ کننده استفاده میکنم روزانه تمیز کآری انجام میدم و وقتی به امتیازها نگاه میكنم ناراحت میشم ك صد در صد عده ای الكی امتیاز میدن و باعث میشه از امتیاز مثلان90به پایین بیای

151. باسلام وصلوات بر محمد وآل محمد ص،،،من هم راننده اسنپ هستم هم از طرف خودم وهم از طرف همکارهای خودم خصوصا از طرف بچه های ترکمن گنبد کاووس عرض ادب و احترام دارم ،ومن هم رادیو اسنپ رو گوشمیکنم وکلیه برنامه هاوپیامهای اسنپ رو پیگیر ودنبتل میکنم تادر عملکردم مثبت واقغ شود وازاین طریق اشکالهای خودم رو رفع میکنم،برای همه عزیزان در ناوگان اسنپ به عنوان یه خانواده مهم آرزومیکنم همیشه در کنار کانون گرم خانواده محترمتون موفق وپیروز باشین،من الله توفیق،،،باتشکر عبدالرحمن احمداوغلی یکی از قدیمیهای اسنپ که خوشبختانه از سال 96بااسنپ هستم….خداقوت

152. اسنپ الکی هر دفعه یک گزینه را داره میفرستد کخ مثلا تو پول نقد درخواست کردی و حال آنکه چنین نبوده معلومه الکی است

153. بسیار عالی من رادیواسنپ دنبال می کنم باتشکر ازمجریان

154. سلام خدمت کارکنان اسنپ من ماشینم بیمه شخص ثالث ندارم ۱ماه تمام شد ه ووعضیت مالی خوبی ندارم اگه یک وامی یا به شرکتی بیمه معرفی کنید تا بدون. پیش پرداخت اقساط بیمه معرفی کنید تا بتونم بیمه کنم ممنون میشم از شما و مدیر محترم اسنپ

155. سلام به همه عزیزان گلم ، من واقعا از دست مسافرها دیگه خسته شدم بیشتر از یک ساله که دارم با اسنپ کار می کنم هر چقدر هم سعی می کنم ماشینم تمیز و مرتب باشه و با خوشرویی و مودبانه با مسافرها برخورد می کنم و حتی همیشه وقتی ازم میخوان که مثلا 100 متر ببرمشون جلوتر یا گاهی پیش اومده خیابون رو اشتباه زدن و خودشون هم بلد نبودن و من از مردم آدرس رو پرسیدم و بدون این که یک ریال پول بیشتر بگیرم بردم توی اون خیابون پیاده شون کردم ولی وقتی آخرش میام جمع امتیازات رو میبینم که رفته رفته داره کمتر میشه دیگه واقعا انگیزم رو از دست دادم و خستگی تو تنم مونده همین جماعتی که از مسئولین مینالن و به اونا فحش میدن خدا رحم کرده که خودشون کاره ای نشدن که اگه میشدن پوست بقیه رو میکندن .

156. با سلام
    دو یا سه مسافر سوار می‌شوند در حالی که یک مقصد انتخاب کرده اند هر کدام در یک مقصد جداگانه مختلف در مسیر پیاده میشوند یعنی بجای دو یا سه مقصد یک مقصد را انتخاب کرده اند که این یک ظلم برای راننده در این ترافیک های سنگین و وقتی اعلام میکنی که آقای محترم این که شما در سه جا پیاده میشوید کرایه این نیست که در این صورت با یک ستاره و اینکه برخورد نامناسب داشته مواجه میشوید

157. باسلام
    بنده مدت طولانی هست که امتیازم ثابت مونده و اعدادش تغییر نمیکنه ممنون میشم چک بفرمایید .

درضمن ای کاش تایم رسیدن به مقصد هم قبل اینکه درخواست و قبول کنی نشان بدهد

158. متاسفانه شکل امتیاز دهی تو اسنپ اصلا به راننده اطلاع داده نمیشه.
    دلیل اصلی کاهش امتیاز مشخص نیست که چطور میشه کم میشه.تو اسنپ مسافران بیشتر مسافران بعد اتمام سفر برنامه رو میبندن و دفعه بعدی که اسنپ درخواست میکنن امتیاز میدن اونم معلوم نیست برخورد مناسب راننده یا خودرو رو یادشون باشه.
    مسافر مقصد یا مبدا رو اشتباه وقتی میزنه و راننده وقتی تذکر میده بالطبع بعد اتمام سفر حتما امتیاز منفی میده.
    اگر امکان داشته باشه دلایل کاهش امتیاز رو به راننده اطلاع بدن بهتر میشه..

159. سلام اقاچرادرموردامتیازسوال میکنیم جوابگونیست کسی اقامسافرامتیازدروغ ثبت میکنه این راننده بدبخت زحمت میکشه ماشین تمیزخوشبوخوش رفتارخورب پول خوردمیبخشه بازم مسافرامتیازمنفی میده اینجاحق راننده ضایع میشه کلی امتیازکم میکنه پشتیبانی بعدخیلیاامتیازثبت نمیکنن مثل تپسی اجباری بکنیدامتیازواسه مسافربعدش بابت امتیازمنفی پیگیری بکنید

160. یه سوال ذهنمو بدجور درگیر کرده من خودرو صفر انداختم اسنپ مسافر تو نظرات نوشته وضعیت نامناسب خودرو . البته نظر مسافر ارزشمنده ولی ماشین صفر کجاش نامناسبه کمک کنین بدونم

1. سلام.
      واقعاً حرف حق زدی.
      منم ماشین صفر دارم و تمیز و مرتب و خوش بو و خلاصه….. همه چیزو رعایت میکنم. بعد تو نظرات میبینم از ماشین ایراد گرفتن.

2. واقعا بعضی از مسافر ها الکی امتیاز میدن سیگار بکشن بگی ن امتیاز بد میدن بگی بکش مسافر بدی بوی سیگار امتیاز بد میده بعضی از مسافر ها واقعا بی ادبن اسنپ هم خیلی بی انصافه

3. میکنه ماشینتون بدبو یا کثیف و ازینکه موزیک نزاری براشون یا اذیت کردن طرفو ماشینت ک تو فکرش نرو خیلیا حا تشکر ادمو از مون خوردن میندازن

4. درود. بنز هم بخری طرف هر چی دوست داره میزنه. فقط مشکل ما راننده هستیم که شغل اصلی را از دست دادیم

5. من هم پژو پارس سال موتور جدید 1402 تاز تحویل گرفتم، هنوز راه نرفته توهفته اول مسافر زده کیفیت خودرو نامناسب، معنیش میشه، مسافر حسود، و عقده‌ای، تمام

6. سلام شب بخیر بعضی از مسافرها بیمارن مثلا قبلا یکیشون اومده گفته راننده از ما درخواست پول نقد کرده درصورتیکه من هنوز بودم اجازه ندادم با مسافر همکلام بشم، چه برسه به مسافر بگم پول نقد بده …خلاصه اینکه خوب بود همه جا هستند .حالا خوب تر هم داریم که بماند

7. مسافر در حد و اندازه‌ی ماشین‌ت نبوده و سفر با ماشین صفر را به خودش نمیدیده، برای همین این نظرو داده!!

1. منم اسنپ کار میکنم ،بعضیا از مسافرا همچین ژست میگیرن انگار افسر راهنماییه داره امتحان شهری میگیره،لطفا امتیازدهی رو حذف کنید با تمام تلاشی که برای رضایت مسافر انجام میدیم دست آخر امتیاز پایین میدن ،روحمون تاثیر میزاره

1. خیلی برات مهم نباشه کارخودت بکن داداش تازه به دروان رسیده یعنی همین بعضی زیادقیف میاین ولی بلد نیست شیشه بازکن خخخخ

161. باسلام و خسته نباشید بعضی از همکاران اشاره کردند اندک مسافرانی هستند که به عمد امتیازات را به درستی اعلام نمی‌کنند.من علتش را نمی دانم نظر من این است که اسنپ فقط به گفته‌ مسافر اکتفا نکند.باتشکر

162. متاسفانه بعضی مسافرها هرکاری بکنی هرچقدر خوب باشی بازم زورشون میاد 5 ستاره بدن انگار دارن تو شورای امنیت رای میدن من ماشینم تمیزه بهترین مسیر و میرم ماسک میزنم خوشبوکننده میزنن در کمال احترام و ادب حرف میزنم اما وقتی میرم جدول امتیازها و نگاه میکنم میبینم همش 3یا4 تا ستاره دادن.. خدایی خستگی میمونه تو جونم

1. باسلام من موافقم ماشینم تمیزخوشبوکننده میزنم ماسک میزنم رفتارم محترمانه است کولر روشن میکنم رانندگی ایمن انجام میدم ولی متأسفانه مسافرهازورشون میاد۵ستاره بدن بعضی هرکاری کنی همینه

1. اصلا امتیاز دهی و امتیاز گرفتن از مسافر کار خوبی نیست. به شخصیت آدم بر میخوره

2. سلام واقعا باهاتون موافق هستم حتی خودشون میگن امتیاز کامل به شما میدیم اما کم میدن و جالب که هر کی واسه دل خودش امتیاز میده من خودم اکثرا به مسافرها مثبت میدم اما الان میبینم با تمام سیستمی که شما گفتین من هم رعایت میکنم امتیازم کم شد نه بنزین داریم رفتار نامحترم میبینیم احترام می‌گذاریم باز هرچیزی بخوان ثبت میکنن من خانم با مدرک فوق واقعا ناراحت کنندست برام یکی با این همه احترام و … امتیاز الکی بده و شخصیت آدم زیر سوال میره

1. با سلام
      رضای عزیز برای دریافت رمز دوم به روش های زیر اقدام کنید

1- به دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ مربوطه مراجعه کرده و از منوی خدمات رمز پویا، اقدام به فعال سازی آن کنید.
      2- مراجعه به شعب بانک مربوطه.

1. باسلام کاش یک قسمتی بود که وقتی مسافر پیاده شد بعد اینکه رفت امتیازی که داده را همان زمان ببینیم تا اگر موردی بود در سفر بعدی حل کنیم. بعدش کاش در اپلیکیشن مسافت مبدا تا مقصد را قبل قبول صفر هم مینوشت

1. دیگه واویلا همه سعی می‌کردند سفر کوتاه و نزدیکو بگیرن و بعدش مسافرا ب مشکل بر میخوردن

2. درود و احترام سخن شما بسیار عالی هست من خودم شخصا چندین بار به گروه اسنپ اعلام کردم ولی جوابی نشنیدم طراحی و راه اندازی سیستم هم بهشون اعلام کردم ولی خبری نشده

2. درگزینه پرتکرار ترین انتخاب های مسافران از اسمش معلومه نوشته پرتکرار ترین .چرا یک مسافر ی نظر منفی میذاره فوری اسنپ اونو میذاره جزءپرتکرار ترین ها ؟مگه نظر یک نفر میشه پرتکرار ترین ؟

163. با سلام و خسته نباشید لطفن کرایه هارا رند کنید چون پول خرد ندارن اکثرن، با تشکر

164. ایکاش رانندگان هم توانایی این رو داشتند که به مسافران امتیاز بدن چون بعضی از مسافرها نه تنها رفتار خیلی بدی دارن بلکه امتیاز کاملاً غیرواقعی هم میدن.

1. باسلام دوست عزیزم دقیقا اشاره خیلی خوبی کردی واقعا بعضی از مسافر ها از یه جا دیگه پره سر راننده بدبخت خالی میکنه با امتیاز پایین دادن

1. با سلام
      گزینه امتیاز برای راه بلد بودن به نظر من خیلی عجیبه و اصلا گزینه مناسبی برای مسافر نیست چون ماها اصلا راهو خودمون نمی ریم برنامه های مثل بلد و گوگل و نشان و ویز هستن که راه رو به ما نشون میدن …به نظرم این بخش جز ظلم به راننده چیز دیگه ای نیست لطفا پی گیری کنید

165. امتیاز دهی باید قاعده داشته باشه من خودم همیشه امتیاز بالا میدم چون احتیاج دارن اما مواردی هست که طرف نه تنها ماشینش بده بلکه رفتارش هم بده در این موارد باید کم امتیاز داد
    هموطنان گرامی سعی کنیم هوای هم را داشته باشیم

1. باسلام باوجود کرایه بسیار پائین اسنپ که حتی نصف کرایه تاکسی شهری نیست بعضی از مسافران توقع بیش از حد از راننده و ماشین دارن و ناعادلانه امتیاز غیرمنطقی به راننده میدن اینکار باعث میشه تمام زحمات راننده به هدر بره خواهشمندم با توجه به تورم فعلی نسبت به افزایش کرایه ها اقدام کنید ممنون.

2. این یعنی چی چرا اصلا طرف راننده رو نمیگیرید من همیشه ماسک میزنم امکان نداره ماسک نزنم اصلا تو کارای دیگه زندگیم هم همیشه ماسک میزنم الان برام ثبت کردن که ماسک استفاده نکردم ،خب این یعنی چی ؟ میشه منو قانع کنین یه پسر جوونم که دارم کار میکنم ، چرا نظارتی رو این امتیازات نیست ؟ وقتی ۹5 درصد به بالا ستاره 5 دادن بهم چرا نظر دروغ 2 نفر باید خرابش کنه

3. سلام عزیز

گفتار شما کاملا متین است ولی نباید تر و خشک را با هم سوزاند

پاسخ دادن به علی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا