آموزش رانندگان اسنپآموزش رانندگانامکانات اپلیکیشن

اسنپ‌بیمه؛ بیمه بدنه، شخص ثالث و بیمه موبایل در اپلیکیشن رانندگان اسنپ

کاربران راننده اسنپ، روزانه ساعات زیادی را صرف رانندگی می‌کنند و در معرض حوادث متعدد رانندگی و هزینه‌های مرتبط با آن قرار می‌گیرند. بیمه، راه حلی برای جبران و کاهش اثرات ناخوشایند این حوادث بر زندگی رانندگان خودرو است .

در همین راستا برای آسودگی خاطر کاربران راننده اسنپ، در اپلیکیشن راننده، گزینه «اسنپ‌بیمه» و امکان خرید بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و بیمه موبایل و تبلت فراهم شده است.

نحوه استفاده از گزینه اسنپ‌بیمه در اپلیکیشن راننده اسنپ

1- در صفحه اصلی اپلیکیشن، گزینه سه خط (منو) را لمس کنید و از صفحه ای که باز می‌شود، بعد از انتخاب گزینه «اسنپ‌بیمه»، نوع بیمه موردنظرتان «بیمه شخص ثالث»، «بیمه بدنه» و «بیمه موبایل و تبلت» را مشخص کنید.

3- پس از انتخاب نوع بیمه، اطلاعات خواسته شده بعدی مانند نوع وسیله نقلیه، برند و مدل خودرو، وضعیت بیمه و اطلاعات بیمه خودرو و ارزش خودرو و ارزش موبایل را وارد کرده و پس از تأیید اطلاعات با توجه به پیشنهاد‌های اسنپ، یکی از بیمه‌های ارائه‌شده را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از تسهیلات بیمه در اپلیکیشن راننده اسنپ

• صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها
  • استفاده از خدمات آنلاین و عدم نیاز به مراجعه حضوری
  • استفاده از تسهیلات پرداخت اقساطی
  • پوشش کامل سرقت موبایل و جبران خسارت آسیب به موبایل

با استفاده از تسهیلات بیمه در اپلیکیشن راننده اسنپ، می‌توانید بهترین پیشنهاد بیمه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (15 دیدگاه)

1. سلام خیلی اسنپ خوبه خیلی عالیه فقط درصد کمیسیون زیاده تو شهرستان ها

2. سلام
    من میخوام اسنپ بین استانی کار کنم ,ممنون میشم راهنمایی کنید

3. سلام‌به‌همکاران‌عزیزاسنپ‌۲۴پشیبانی‌میکن‌وپیگیررانندگان
    هستند.
    یه‌تهسیلات‌برای‌‌راننده‌اسنپ‌بزارین‌که‌اگه‌به‌مشکلی‌بخوره‌‌ازش‌استفاده‌کنه‌الان‌بنده‌چند‌روزه‌درست‌نمیتونم‌کارکنم
    پدرم‌تصادف‌کرده‌اززانو‌به‌پایین‌عصب‌نداره‌وخونه‌نشین‌شده
    چند‌روز‌دیگه‌فرزندم.بدنیامیاد‌‌هنوز‌سیمونی‌نگرفتم‌خرج‌‌ها‌بالا‌شده‌ازاین‌ورم‌دکترکه.عمل‌میکنه‌پول‌‌زیرمیزی‌بایدبدی
    ازشما‌خواهشمندیم‌یه‌تهسیلاتبدین‌دست‌راننده‌بگیرن‌راننده‌بدون‌دقدقعه‌کارمیکنه.
    ممنونتون‌میشم‌پیگیری‌کنید.

4. بیمه تامین اجتماعی مهمترین چیز برای پایداری و تعهد و رغبت رانندگان به اسنپ،

5. سلام خدمت همه دست در کاران خانواده اسنپ
    من راننده هستم و میخوام سفر استانی انجام بدم
    چطور میتونم انجام بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

6. سلام و عرض ادب
    اگه تعمیرگاه مخصوص اسنپ کاران عزیز را به همراه بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی را فراهم کنید، قطعا خیلیا به جای کارکردن در شرکتهای در پیت ، میان اسنم کار میکنن و آقا و نوکر خودشون میشن ! حتما به این موضوع رسیدگی کنید تا شاهد فعالیت عظیم رانندگان اسنپ باشید

1. دقیقا اولین چیز بیمه هست،وقتی راننده تحت بیمه جای دیگه نباشه،چون واقعا شغل بعضی افراد فقط اسنپ شده،

1. لطفاً برای بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی رانندگان اسنپ جدا تصمیم گیری نمایید با تشکر

پاسخ دادن به توحیدی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا